EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Crvenilo u obrazima  (Read 10928 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mudrac

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Crvenilo u obrazima
« on: June 26, 2009, 08:03:16 AM »
Mozda pomalo neobicno pitanje na ovom forumu, ali se sigurno tice ishrane. Smatram da je crvenilo u obrazima znak povecanog zdravlja (sem u slucaju gojaznosti), dakle ako smo vitki, a znak je i povisene umne djelatnosti. Recimo, Cezar i Aleksandar su opisani kao crvenkasti ljudi, a isto vidimo kod princa Charlsa. Prije nego sto je ubijen, Cezar je takodje rekao da se plasi "blijedih ljudi oko njega".

Dakle, zanima me kojim sredstvima se postize to crvenilo (sem alkohola, znam da je Aleksandar mnogo pio). Da li su cajevi u pitanju i sta jos, jer cajevi po vrucini nisu najzgodniji. Ako neko zna.

hvala i pozdrav

Offline Deja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Crvenilo u obrazima
« Reply #1 on: June 26, 2009, 09:53:00 AM »
Mozda pomalo neobicno pitanje na ovom forumu, ali se sigurno tice ishrane. Smatram da je crvenilo u obrazima znak povecanog zdravlja (sem u slucaju gojaznosti), dakle ako smo vitki, a znak je i povisene umne djelatnosti. Recimo, Cezar i Aleksandar su opisani kao crvenkasti ljudi, a isto vidimo kod princa Charlsa. Prije nego sto je ubijen, Cezar je takodje rekao da se plasi "blijedih ljudi oko njega".
Lepo kaze ime "Mudrac" :D

Quote
Dakle, zanima me kojim sredstvima se postize to crvenilo (sem alkohola, znam da je Aleksandar mnogo pio). Da li su cajevi u pitanju i sta jos, jer cajevi po vrucini nisu najzgodniji. Ako neko zna.
Cajevi nisu dobri na vrucini?? LOL Pa Afrikanci pisu Rojbus (crveni caj) cele godine i bash kazu da je to dobra stvar je otvara pore i dozvoljava telu da dishe.
A Rusi zimi jedu sladoled.

Offline Steki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 233
  • Gender: Male
Odg: Crvenilo u obrazima
« Reply #2 on: June 26, 2009, 10:43:52 AM »
ti si lud :wallbash1: ti hoces crvenilo na obrazima, to se kod nas zove seljacko rumenilo i nikom se ne svidja pogotovo devojkama,veruj mi,znam 5 coveka sto imaju to i smesni su.Jos ako si tanak i imas rumenilo mnogo smesno

Offline Deja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Crvenilo u obrazima
« Reply #3 on: June 26, 2009, 10:51:20 AM »
Ma Mudruje kao sto mu nick kaze :D

Offline Alfa Lima

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: Crvenilo u obrazima
« Reply #4 on: June 26, 2009, 11:08:13 AM »
rumenilo nije znak zdravlja, nego nekog oboljena. da li krvnih sudova, alergije ili koznih oboljenja....ili cak konzumiranja alkohola :)

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Crvenilo u obrazima
« Reply #5 on: June 26, 2009, 01:54:58 PM »
Quote
A Rusi zimi jedu sladoled.

i ja jedem zimi svake nedlje porodicno pakovanje frikoma :evillaugh: :evillaugh:,a nisam crven u licu  :dunno: :dunno: :evillaugh: :evillaugh:

a moj komsija je crven kao paprika u licu,ali svaki dan sabije 1 litru loze i pola gajbe piva  :)

Offline Mici

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 385
  • Gender: Female
Odg: Crvenilo u obrazima
« Reply #6 on: June 26, 2009, 01:55:00 PM »
  :hitself:...samo bez samaranja...:lol: :lol:
masa je mama   :lol:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Crvenilo u obrazima
« Reply #7 on: June 26, 2009, 02:54:11 PM »
:wtf1:

 :sucks:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline MajorSoul

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Male
Odg: Crvenilo u obrazima
« Reply #8 on: June 26, 2009, 03:42:19 PM »
  :hitself:...samo bez samaranja...:lol: :lol:


Pre izlaska u grad dobro se isamarati ;)

Offline Mudrac

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: Crvenilo u obrazima
« Reply #9 on: June 27, 2009, 11:56:06 AM »
Dobro, pametnjakovici, da li znate kakve veze ima krv u glavi sa bjesnilom?

Fear and intelligence. — If that which is now expressly maintained is true, viz. that the cause of the black pigment of the skin must not be sought in light, might this phenomenon perhaps be the ultimate effect of frequent fits of passion accumulated for century after century (and an afflux of blood under the skin)? While in other and more intelligent races the equally frequent spasms of fear and blanching may have resulted in the white color of the skin? — For the degree of timidity is the standard by which the intelligence may be measured; and the fact that men give themselves up to blind anger is an indication that their animal nature is still near the surface, and is longing for an opportunity to make its presence felt once more. — Thus a brownish-grey would probably be the primitive colour of man, — something of the ape and the bear, as is proper.

Ima li ovde jos nekog sem crnaca?