EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Hardcore Motivacija  (Read 136538 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #50 on: July 25, 2009, 09:27:51 PM »
Najsveziji klip od zhasni-a :)
Upravo golden age bodybuilding  :yes:

E danas ja posao na trening, trebao ledja da radim, reko to mi je najjaci trening u nedelji aj da vidim ima li sta novo od Zhasnija da me motivise, kad ono taj klip :) :) Gift from God ;D

Jesi skontao u klipu na 1:44 kako lik radi trbusnjake? Znaci nije mi jasna tehnika, podize i dupe i glavu u isto vreme
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #51 on: July 25, 2009, 11:21:21 PM »
@Lazic Imam jedno pitanje za tebe cisto me zanima!
Sta mislis dal bi Levron mogao biti ovoliki da ranije nije koristio hemiju .. znaci da nikada nije uzimao hemiju i dal bi mu prirodni max mogao biti kao sada(verovatno ce biti i veci posto tek 7 nedelja trenira)?
Champions Train Losers Complain.

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #52 on: July 25, 2009, 11:29:11 PM »

mozda i nije neka motivacija al veoma zanimljiv interview kako se za kratko vreme spremio za olympiju
Champions Train Losers Complain.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #53 on: July 25, 2009, 11:30:33 PM »
naravno da ne bi mogao..jer telo tada drugacije reaguje....hemija je samo jedan segment u svemu tome..
 svi uzimaju ili su uzimali.pre ili kasnije.a neki i dalje izgledaju malo bolje od fizikalca ili plivaca
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #54 on: July 26, 2009, 02:43:35 AM »
naravno da ne bi mogao..jer telo tada drugacije reaguje....hemija je samo jedan segment u svemu tome..
 svi uzimaju ili su uzimali.pre ili kasnije.a neki i dalje izgledaju malo bolje od fizikalca ili plivaca
hvala na odgovoru.. posto sam cuo dosta kako posle hemije ne mozes da budes ni onoliki koliki bi da nikad nisi koristio .. posto po prestanku opada nivo testa. , al to se kad tad vrati, a misicna memorija ostaje !!?
Champions Train Losers Complain.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #55 on: July 26, 2009, 03:16:07 AM »
hvala na odgovoru.. posto sam cuo dosta kako posle hemije ne mozes da budes ni onoliki koliki bi da nikad nisi koristio .. posto po prestanku opada nivo testa. , al to se kad tad vrati, a misicna memorija ostaje !!?
sve je to relativno..hemija ti omoguci nesto..to ne znaci da ces umeti da iskoristis.misicna memorija ti pomaze da npr ako si godinu dana vezbao..nije bitno da li sa ili bez hemije.i prestao.mnogo brze se vracas u slicno stanje nego dok si postepeno stigao dotle..
bez hemije nema u isto vreme velikog i kvalitetnog misica....ovo sto vidjas po forumima da klinci uzimaju, sve to moze bez hemije..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Milos_Miletic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
  • "Im big because im strong" Levrone
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #56 on: July 26, 2009, 12:49:21 PM »
E danas ja posao na trening, trebao ledja da radim, reko to mi je najjaci trening u nedelji aj da vidim ima li sta novo od Zhasnija da me motivise, kad ono taj klip :) :) Gift from God ;D

Jesi skontao u klipu na 1:44 kako lik radi trbusnjake? Znaci nije mi jasna tehnika, podize i dupe i glavu u isto vreme
aaa,i ja sam gledao isto to :)
probao sam da radim takve tesko je naviknuti se...
Najace mi je bertil fox kad pozira na 2:04 na klipu :) strasno kakve grudi ima lik...
"Unleash the beast within
I walk around with the strength of 100 men
You better run before I count to ten"

Offline mikoshmarinin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 341
  • Gender: Male
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #57 on: July 26, 2009, 01:10:55 PM »
On je bio pravi "atleta" sto bi se reklo



Obratite paznju na ovo:

Quote
During the Refrigerator race, with Franco ahead, suddenly he stumbled, and national television showed Franco's leg becoming grotesquely dislocated and he collapsed.
...
Quote
It took 6 hours of surgery to remove all the muscle and fix his leg. Doctors told him he would never walk again, let alone work out and compete.
...
Quote
But Franco's impenetrable willpower proved them wrong. It took 3 years to fully recover. After Arnold Schwarzenegger's comeback victory in the 1980 Mr Olympia, Franco followed suit and won over numerous bodybuilding stars in top shape at the 1981 Mr Olympia.
...
Quote
He held a number of powerlifting and Olympic weightlifting world records. He also performed a strongman act in which he routinely popped a hot water bottle by inflating it orally, lifted vehicles on stage (while someone else was changing a tire) and deadlifted over 700 lbs for repetitions.

To je to :)

A ovaj klip od Zhasnog je odlican!

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #58 on: July 26, 2009, 03:15:18 PM »
aaaaa ledja su SICK!!!!

"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Milos_Miletic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
  • "Im big because im strong" Levrone
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #59 on: July 26, 2009, 06:05:58 PM »
aaaaa ledja su SICK!!!!


mislim da sam procitao negde da je ovaj lik imao avionsku nesrecu,ili tako nesto...
ala ima djale :)
"Unleash the beast within
I walk around with the strength of 100 men
You better run before I count to ten"