EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Hardcore Motivacija  (Read 136506 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #60 on: July 26, 2009, 06:35:35 PM »
hvala na odgovoru.. posto sam cuo dosta kako posle hemije ne mozes da budes ni onoliki koliki bi da nikad nisi koristio .. posto po prestanku opada nivo testa. , al to se kad tad vrati, a misicna memorija ostaje !!?

eno bas je sele u temi odgovori na PM odgovorio na ovo pitanje  :) ti ako hemijom nisi probio natural granicu( a opet natural granica je nikakva) onda da krenes natural opet ces stci do tog nivo eventually...hemijom ces u svakom slucaju pomeriti tacku svog razvoja do koje mozes posle i bez hemije,ali dostici misicnu MASU bez hemije a koju si godinama gradio uz hemiju ne mos ni priblizno!

A ovo sto Kevin radi,je ocigledno veeeeliki marketinski potez,s jedne strane ispusio je veliki q... na filmskom platnu pa sad se na kolenima vraca svojim BB fanovima,a sa druge strane eto tu pominje stalno Palumba i Romana koji su isto fino popusili oko MD,pa se sad oni tu skupljaju pa ce biti neke fore oko suplmenata i slicno. Daleko od toga da Kevin ne moze natural mozda i vise od nasih domacih najboljih takmicara na hemiji,ali kad se tu pominju Palumbo I Romano koji kontrolisu uzorke  :lol: :lol: :lol: dodje mi malo da se smejem  :lol: :lol:
Why so serious?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #61 on: July 26, 2009, 06:39:48 PM »
Quote
ali dostici misicnu MASU bez hemije a koju si godinama gradio uz hemiju ne mos ni priblizno!
sve zavisi na koji nivo mase si dosao i sta je u toj "masi"..ako gledas yu bildere i nas obicne smrtnike-to MOZE..ako gledas ove gigante to NE MOZE.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline snake85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 275
  • Gender: Male
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #62 on: July 26, 2009, 06:58:43 PM »
sta kao palumbo kontrolise uzorke? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pa onda je sigurno sve kako treba :hitself: :hitself:
kakve su ti misli takav ti je zivot!!!

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #63 on: July 26, 2009, 07:42:53 PM »
sve zavisi na koji nivo mase si dosao i sta je u toj "masi"..ako gledas yu bildere i nas obicne smrtnike-to MOZE..ako gledas ove gigante to NE MOZE.


hoces reci sad evo Pedja  ili Zec ili Stankovic prekinu skroz svaki unos hemije,i onda sadasnju misicnu  masu(ne formu) mogu komplet da dostignu vezbajuci samo cisto uz suplemente za neki period vremena naravno duzi???
Why so serious?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #64 on: July 26, 2009, 07:58:22 PM »
da...ali samo masu..znaci da ima slicne obime, veci bf itd..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #65 on: July 26, 2009, 08:27:18 PM »
veci bf

40%?  :lol:

mislim misicna memorija je stvarno mocna stvar, evo ja nisam trenirao mesec dana i bila je dovoljna jedna nedelja treninga i full ishrane da povratim vaskularnost, crte i koje kilo,  ali sad bas Kevin Levrone hm hm hm... pitaj Pedju jel se bode sad, ako je vec tako kako kazes onda ne bi imao potrebe  :dunno:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #66 on: July 26, 2009, 08:29:19 PM »
eh pa obime da,al to znaci da misicna masa nije ista jer salo ima vecu zapreminu,ja sam sa 116kg imao obime kao i sada sa 100
Why so serious?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #67 on: July 26, 2009, 08:38:56 PM »
@hans
pa mi pricamo o masi,  velicini itd..ja ne mogu biti kvalitetan kao kad sam se spremao,to bi bila laz ili sam ja neki fenomen.. ali sam tu po velicini i sa veoma malim % masti..ali mi misic nije isti..separacija itd.

nebitno to..bez hemije ne mozes biti veliki i kvalitetan...mozes biti samo kvalitetan ili veliki iako kevin bude jos veci i kvalitetniji onda laze

@cronaldo
ja znam ..pitaj ga ti  ;) znam kada nije mogao da je uzima pa jbg..bio je super
sad sto vam neko usadjuje u glavu da svako ko uzme hemiju mora da bude veliki i odran..to je laz.

edit:smatram da imam preko 20% masti a verujem da 90% onih koji pricaju da imaju 10% su deblji od mene..tako da moramo imati slicne kritetijume i poglede kako nase telo moze i nekada je izgledalo
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Milos_Miletic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
  • "Im big because im strong" Levrone
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #68 on: July 27, 2009, 12:51:25 AM »
"Unleash the beast within
I walk around with the strength of 100 men
You better run before I count to ten"

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Hardcore Motivacija
« Reply #69 on: July 28, 2009, 09:17:12 PM »
Stomak je SICK!!!!!!!!!!!!!   :shock1: :shock1: :shock1:

http://www.youtube.com/watch?v=sA_4y_GCuik

"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.