EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: LEDJA  (Read 89057 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline patrik93

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #160 on: August 27, 2010, 10:27:47 PM »
Koje vežbe mogu raditi za leđa, samo sa tegovima i velikom i malom šipkom? Znam za veslanje u pretklonu i jednoručno veslanje, ali ne znam da li sa tim vežbama mogu odraditi cela leđa, i radio bih zgibove i obrnute trbušnjake za donji deo leđa.

Offline jocifer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
Odg: LEDJA
« Reply #161 on: August 28, 2010, 12:20:47 PM »
Mozes ubaciti jos mrtvo dizanje i t-bar http://www.billpearl.com/programs/images/exc205a.gif
Ali bitno je da pazis da pravilno izvodis

Offline patrik93

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #162 on: August 28, 2010, 03:38:01 PM »
Mozes ubaciti jos mrtvo dizanje i t-bar http://www.billpearl.com/programs/images/exc205a.gif
Ali bitno je da pazis da pravilno izvodis


Jer se pri izvođenju vežbe sa T sipkom pomeraju noge u kolenima ili su fiksirane tokom celog pokreta?

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #163 on: September 09, 2010, 07:44:16 AM »
Mogu blago da se pomeraju radi amortizacije pokreta
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #164 on: September 20, 2010, 11:26:19 PM »
meni su ledja prioritet pa me zanima da li mogu da radim samo trening za ledja i nista vise? cuo sam price da kako bi jedan misic rastao, okolni misici moraju takodje da ojacaju. da li ja moram da radim jos neke misicne grupe ili cu moci da imam ogromna ledja i ako samo ledja budem radio?
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #165 on: September 21, 2010, 10:09:17 AM »
meni su ledja prioritet pa me zanima da li mogu da radim samo trening za ledja i nista vise? cuo sam price da kako bi jedan misic rastao, okolni misici moraju takodje da ojacaju. da li ja moram da radim jos neke misicne grupe ili cu moci da imam ogromna ledja i ako samo ledja budem radio?

U principu mozes da radis trening samo za ledja,ali to kasnije moze da dovede do lose posture(loseg drzanja)....npr mozes da dobijes hiperlordozu.....sto opet moze da dovede do ozbiljnijih povreda kicmenog stuba......

Sve u svemu najbolje je da se trudis da ti misici na telu budu u balnsu.

Teoretski mozes da imas velika ledja ako ne jacas ostale misicne partije,ali opet time mozes da narusis zdravlje...

pozdrav
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #166 on: September 21, 2010, 12:23:19 PM »
hvala puno, znam ali popenta je to sto meni ledja zaostaju za ostalim misicnim grupama tako da ima jos puno posla preda mnom pre nego sto dodje do disbalansa :)
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline D.Rose

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #167 on: January 31, 2011, 01:06:52 AM »
Je l' bi mogao neko da mi napise objasnjenje + neka slika ili klip, za pravilno izvodjenje vezbi - extenzor i brahijalis veslanje??

Hvala, poz   :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: LEDJA
« Reply #168 on: January 31, 2011, 09:44:39 AM »
mislis ledjna ekstenzija i veslanje obrnutm hvatom
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline D.Rose

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #169 on: January 31, 2011, 12:34:34 PM »
Vrlo verovatno da su te dve, ali veruj mi da ne znam, zato sam i pitao. Ako te ne mrzi, molim te, postavi mi obasnjenje kako se vezba pravillno izvodi. Hvala