EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: draganavv-Dnevnik ishrane trening  (Read 42445 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #10 on: August 05, 2011, 02:05:40 PM »
 E pa eto....nisam ja ovolika od vazduha znam :wallbash1:.Jedem dosta sto se i vidi  :blush:
Mora sve da se menja iz korena resila sam,samo ne znam sta raditi na moru jos nedelju dana sam ovde pa na more od sutra sam na godisnjem......kako se hraniti kuci kako na moru....aaaaaaaa mnogo se nerviram a jedem postoji li gori slucaj od mene.Ali jedno zanm a to je da zelim da smrsam pa kako god i od sutra sam spremna da krenem u akciju

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #11 on: August 05, 2011, 02:56:39 PM »
i kada ces prestati da jedes tako :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #12 on: August 05, 2011, 03:43:22 PM »
Moras prestati sa brzom hranom, ne zbog izgleda vec zbog zdravlja, tek sada sam procitao temu od pocetka i vidio koja ti je kilaza, to je vec dosta zabrinjavajuce.

Za pocetak se rjesavaj smeca od hrane, izbaci smece (kroasane, pite i ostalo sto se kupuje u pekara i slatkise) i kile ce krenuti dole...

Sto se tice kolicina hrane sve je individualno, dobro bi bilo da u svakom obroku imas oko 20 grama proteina (100 grama ciste teletine, govedine, junetine, pilecih prsa bez kozice ili 150 grama oslica, 150-180 grama nemasnog ella sira su neki od kvalitetnih izbora), ugljene hidrate (ovsene pahuljice, rizu, krompir) da unosis u prvom dijelu dana u prvih par obroka (treba ti bar 5 obroka na dan), a u ostale obroke da stavis hrpe i hrpe salate koju konzumiras sa (kao sto sam vec naveo) izvorom proteina.

Jasnije?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #13 on: August 05, 2011, 03:50:41 PM »
E pa eto....nisam ja ovolika od vazduha znam :wallbash1:.Jedem dosta sto se i vidi  :blush:
Mora sve da se menja iz korena resila sam,samo ne znam sta raditi na moru jos nedelju dana sam ovde pa na more od sutra sam na godisnjem......kako se hraniti kuci kako na moru....aaaaaaaa mnogo se nerviram a jedem postoji li gori slucaj od mene.Ali jedno zanm a to je da zelim da smrsam pa kako god i od sutra sam spremna da krenem u akciju
pocetnicka dijeta  :link:

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #14 on: August 05, 2011, 06:29:40 PM »
Moras prestati sa brzom hranom, ne zbog izgleda vec zbog zdravlja, tek sada sam procitao temu od pocetka i vidio koja ti je kilaza, to je vec dosta zabrinjavajuce.

Za pocetak se rjesavaj smeca od hrane, izbaci smece (kroasane, pite i ostalo sto se kupuje u pekara i slatkise) i kile ce krenuti dole...


Sto se tice kolicina hrane sve je individualno, dobro bi bilo da u svakom obroku imas oko 20 grama proteina (100 grama ciste teletine, govedine, junetine, pilecih prsa bez kozice ili 150 grama oslica, 150-180 grama nemasnog ella sira su neki od kvalitetnih izbora), ugljene hidrate (ovsene pahuljice, rizu, krompir) da unosis u prvom dijelu dana u prvih par obroka (treba ti bar 5 obroka na dan), a u ostale obroke da stavis hrpe i hrpe salate koju konzumiras sa (kao sto sam vec naveo) izvorom proteina.

Jasnije?

Jasnije,valjda....znaci na poslu pre podne da jedem pahuljice sa jogurtom,a kasnije meso ili sir ili neke druge proteine i jos salata i to je to u toku dana-jesam dobro razumela.Ili kad god da jedem da imam nesto od proteina?

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #15 on: August 05, 2011, 06:31:27 PM »
Sutra.....zato sam ovde da me posavetujete i da se resim viska kilograma i da krenem u akciju nema vise zezanja stvarno.Jedini mi je problem pregurati glad prvih nekoliko dana dok se ne naviknem na taj nacin ishrane i problem je sta jesti na poslu jedino da kuvam uvece i da nosim na posao meso

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #16 on: August 05, 2011, 06:39:16 PM »
Jasnije,valjda....znaci na poslu pre podne da jedem pahuljice sa jogurtom,a kasnije meso ili sir ili neke druge proteine i jos salata i to je to u toku dana-jesam dobro razumela.Ili kad god da jedem da imam nesto od proteina?
Dobro bi bilo da mozes jesti izvor proteina u svakom obroku, pogotovo ako si fizicki aktivna.

Upravo tako kako si rekla (jogurt neka bude sto manje mastan mada bi bilo bolje da jedes recimo j cjelo jaje sa 3-4 bjelanceta), mozes u drugom obroku recimo meso sa rizom ili krompirom (50 grama rize ili 200-250 grama kuvanog krompira ili pecenog u alu foliji/zaru bez ulja), zatim treci obrok meso i neki izvor vlakana (pogledati u Lazicevom uputstvu tablicu koja se zove "izvori vlakana"), zatim cetvrti obrok isto neki izvor proteina (moze recimo riba) sa izvorom vlakana takodje, i neka peti obrok bude recimo 150 grama ella sira(vlakna ubaciti po zelji).

Mozes ovo ispostovati?

hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #17 on: August 05, 2011, 06:43:44 PM »
 Pa valjda mogu...znaci u principu nema kuvane hrane ono sto inace ima za rucak to nista...
Nista spremacu kuci i nosicu na posao onda kad se vratim sa mora,a do tad cu tako gurati jer ne radim pa ce mi biti lakse.Moram ja jos to sve da iscitam meni je sve to sad nesto zbrkano u glavi vlakna,proteini,kolicine koliko cega :hitself:
E da pokusala sam da ti posaljem pp ali en znam kako se salje :wallbash1:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #18 on: August 05, 2011, 06:50:02 PM »
Nema kuvane hrane (stanardne domace masne supe, gulasi i ostalo)... :)

Ne vidis to PM (profil, email i PM) ovdje odmah lijevo ispod ovog teksta?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: draganavv-Dnevnik ishrane trening
« Reply #19 on: August 05, 2011, 06:59:20 PM »
E ja nemam PM,mozda zato sto sam jos novi clan samo email i profil mi pokazuje.
Ok,isictacu sve jos jednom da mi bude jasnije to oko namirnica koliko cega valjda ce da mi se sloze kockice i valjda cu an moru moci nekako da izguram da se pridrzavam toga.
A fizicke aktivnosti,sta mi predlazes?Imam kucni bicikl recimo.....sta mislis?
Znas sta je meni problem sto ja recimo pridrzavam se pridrzavam i mucim se i razocaram se ako vidim da mi nesto ne ide i onda batalim tako sam do sad radila,gladujem mesec dana i sta sam radila nista.