EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: alkohol,duvan,ganja...  (Read 25008 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #10 on: October 13, 2008, 01:09:49 PM »
Dajte ljudi o cemu pricate vi,da li je bolji duvan ili trava??Kao da pricate o tome da li je bolje odseci jednu ili obe noge?!

Marihuana je nezakonita psihoaktivna supstanca, i tu bi trebao da bude kraj price...Zao mi je sto vas dvojica tako razmisljate..


http://www.mirijevo.co.yu/narkomanija/Vrste_narkotika/Marihuana/body_marihuana.html
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #11 on: October 13, 2008, 01:31:18 PM »
Dajte ljudi o cemu pricate vi,da li je bolji duvan ili trava??Kao da pricate o tome da li je bolje odseci jednu ili obe noge?!
Marihuana je nezakonita psihoaktivna supstanca, i tu bi trebao da bude kraj price...Zao mi je sto vas dvojica tako razmisljate..

http://www.mirijevo.co.yu/narkomanija/Vrste_narkotika/Marihuana/body_marihuana.html
poredjenje duvan i trava je zbog toga sto je jedno zabranjeno a drugo koje izaziva rak pluca nije.

A sta je sa alkoholom, i on je psihoaktivna supstanca? Alkohol izaziva tesku bolest zavisnosti zvanu alkoholizam ako ranije nisi cuo za to, dok nikad nisam cuo za bolest zavisnosti od marihuane, cak ne postoji ni naziv za nju.
Ne zelim da ulazim u raspravu ali mislim da sam upuceniji u ovu pricu od tebe..samo ne zelim vise da diskutujem da me jos ne bi gledali kao narkomana ljudi od kojih sam 2x vise posvecen sportskom zivotu.
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #12 on: October 13, 2008, 01:51:21 PM »
poredjenje duvan i trava je zbog toga sto je jedno zabranjeno a drugo koje izaziva rak pluca nije.

A sta je sa alkoholom, i on je psihoaktivna supstanca? Alkohol izaziva tesku bolest zavisnosti zvanu alkoholizam ako ranije nisi cuo za to, dok nikad nisam cuo za bolest zavisnosti od marihuane, cak ne postoji ni naziv za nju.
Ne zelim da ulazim u raspravu ali mislim da sam upuceniji u ovu pricu od tebe..samo ne zelim vise da diskutujem da me jos ne bi gledali kao narkomana ljudi od kojih sam 2x vise posvecen sportskom zivotu.


A kako se zove bolest od kokaina,heroina ili lsd-a?

I sta sa alkoholom,gde si cuo mene da sam ga zagovarao kao sto ti zagovaras travu.Naprotiv.

Poceo si sa "meni su gori ovi koji puse nekoliko kutija cigareta"..E pa ja kazem da nisu! I sam znas kako izgleda neko ko je naduvan i sta mu se odvija u mozgu i kakvo mu je ponasanje,percepcija itd i zbog toga je zabranjen a ne zbog toga sto je stetan...Po toj logici stetni su i koka kola i pasteta itd..i cigarete ali nisu zabranjene.

Ne znam na koju pricu mislis da si upuceniji.BB verovatno,ostalo tesko...
Poslednja recenica predpostavljam da je namenjena nekom drugom..

I nebi valjalo da se iskljucis iz ove price jer ce mnoge interesovati taj tvoj stav.Svi znaju ko si,i neverujem da ces biti etiketiran kao narkoman pogotovu ne od strane mene,ali je zanimljivo da takav devijantan stav brani jedan da kazem vrhunski sportista.
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #13 on: October 13, 2008, 02:12:49 PM »
nikad ne bi ukinuli cigarete,jer one donose mnogo zarade
uglavnom,cuo sam svakakve price ranije tipa kako je mariuhana ok ponekad itd I onda pitao jednog dr koji rece da se  oni koji duvaju samo tese da je marihuana ok..Naravno ,ni to nije merodavno,to je misljenje 1 coveka
moje misljenje je da su sve tri stvari od navedenih sranje i da nikad niko nije imao nista dobro od konzumacije  toga,sem mozda neke lazne satisfakcije.

@jkano
mozda bi taj tvoj drugar imao i bolje rezultate da nije vario skoro svaki dan
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #14 on: October 13, 2008, 02:27:49 PM »
kako alkohol, duvan i marihuana uticu na razvoj misica? ja sam cuo da alkohol goji zbog raznih secera koje sadrzi, ali hocu da cujem misljenje profesionalaca
alkohol stetan,duvan stetan...marihuana je na doping listi wada..mada u poslednje vreme mnogo sportista je koristi da bi se opustili pred velika takmicenja...e sad...naravno ne treba je uzimati cim se nalazi na doping listi :)
al se nekad dobro jelo

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #15 on: October 13, 2008, 03:23:51 PM »
Pa ne treba ni steroide, efedrin, clenbuterol,... pa se uzimaju... Ne znam da li ste chuli ali postoji namera da se i kofein stavi na tu doping listu... Toliko o tome od mene.. :rolleyes01:

Offline mikoshmarinin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 341
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #16 on: October 13, 2008, 03:35:10 PM »
Potpuno se slazem se sa JKanom.

A od efedrina (ili pseudoefedrina) se u laboratorijama dobija meth i speed. Ako ne znate sta je jedno a sta drugo, progooglajte.

Ovde dosta ljudi koristi ef da bi dobilo 'kick' pred trening, ili sagorelo nesto malo masti. A isti ti ljudi verovatno nazivaju narkomanima one ljude koji istu tu supstancu uzmu uvece na zurci.

A kako se zove bolest od kokaina,heroina ili lsd-a?
Narkomanija? Btw, zavisnost od LSD-ja ne postoji, ni psihicka ni fizicka.

Jos da dodam, ako je iko od vas mogao da primeti, naduvana osoba je mnogo manje agresivna od pijane. Ne secam se kada sam video nekog da se naduvan bije, pravi neki lom ili vrsi nasilje. A svakog petka i subote mozete da vidite pijane budale kako to rade a kada su trezni mirni su.

Mada mislim da je ovo vec preslo u offtopic.

Offline nellle

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 212
  • Gender: Male
  • masa je keva!!!!
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #17 on: October 13, 2008, 04:04:15 PM »
Sutradan posle marihuane su ti mlitavi misici i stvarno ne znam kako bi uspeo da se nateras da radis neki dobar trening. Btw, znam nekoliko ljudi koji su uspeli takmicenje da upropaste time sto su varili par dana pre. I na sam dan nisu mogli da postignu maksimum.

ni jedno ni drugo nije istina...!!!


Offline mikoshmarinin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 341
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #18 on: October 13, 2008, 04:16:15 PM »
Mozes da kazes da nije dobar izraz "mlitavi" a za drugo ne.

U pitanju je jedan od mojih najboljih drugova i jos par ljudi koje znam.

A za osecaj mlitavosti bi i sam znao jutro posle ispusenog dzointa.

Na sta si ti mislio?

Offline nellle

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 212
  • Gender: Male
  • masa je keva!!!!
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #19 on: October 13, 2008, 04:31:20 PM »
mislio sam da nije tacno ni da si mlitav ni da se zajebes za takmicenje....
ko zna sta su tvoji mlitavi drugovi radili pa se zajebali za takmicenje ali od dzokavca sigurno nece,cak i od par komada....