EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc za vjezbanje  (Read 2291 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lesinar1987

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Pomoc za vjezbanje
« on: February 17, 2016, 09:35:02 PM »
Pozdrav svima, imam 14 godina, visok sam 172,5cm a tezak 61,5kg trenutno radim na udebljavanju ali ide polako od mjerenja u septembru udebljao sam se 56kg na 61,5kg nastavim tako i brzo sam na debljini koja odgovara mojoj visini. Poceo sam sada ici na vjezbe za kicmu posto kako sam skontao imam kifozu i moram ispraviti to, uz to imam i skracenu zadnju lozu. Na plivanje idem rekreativno (kartica od 30 ulazaka pa kada stignem odem do bazena zbog skole, vjezbi i ostalih stvari). Imam zelju da se bavim nekim borilackim sportom ali ne nesto gdje imaju udarci nogom u visinu karate, aikido, svi ti japanski, kineski kako god zanima me boks posto nema puno nekih dijelova gdje treba neke udarce koje ne mogu zbog skracene zadnje loze pa kada i ako to uspjem razgibati predjem na mma. Zelim i da pocnem sa streetworkoutom imam kuci i razboj, sklekere, imam i neke tegove kao samo volja malo zajebava, trebam neke savjete za pocetak i tako zahvalan sam na odgovoru.  :help: :)
Рука руци нисмо Турци!

Offline Dejan93

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Odg: Pomoc za vjezbanje
« Reply #1 on: February 17, 2016, 09:53:46 PM »
Pozdrav,evo ja cu ti reci nesto ako gresim neka me neko ispravi,sa 14 godina ne preporucujem ti da radis sa tegovima,jos se nisi razvio kako treba,bolje kreni neku borilacku vestinu eto kik box sam si rekao,ubaci sklekove dodatno,sto se tice propadanja ni to ti jos nebi preporucio ali ako radis PAZI,kreni sa parcijalnim i dobro zagrevanje,inace je opasno moze doci do povrede...Nadam se da sam ti pomogao,pozz

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pomoc za vjezbanje
« Reply #2 on: February 17, 2016, 10:50:34 PM »
znas vezbe za ledja
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline lesinar1987

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Pomoc za vjezbanje
« Reply #3 on: February 18, 2016, 01:58:14 PM »
Dejane imam tegove ali nemam u planu raditi sa njima znam nije dobro za moj razvoj i ostalo tegovi su od starog, ne znam bas za kik boks zbog skracene zadnje loze pa udarci nogama malo zeznuti.
Lazicu, idem trenutno na vezbe za ledja tj. za kicmu ako to mislis.  :)
Рука руци нисмо Турци!

Offline Dejan93

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Odg: Pomoc za vjezbanje
« Reply #4 on: February 18, 2016, 07:28:25 PM »
Nema potrebe da se opterecujes,super je sto ides na plivanje,to malo kombinuj sa sklekovima i propadanjima (za to sam ti rekao,ako pocinjes propadanja OPREZNO samo!).I bice super  :clap: :) :)