EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Idem polagano, uz vašu pomoć, nadam se...!  (Read 17230 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Idem polagano, uz vasu pomoc, nadam se...!
« Reply #20 on: January 12, 2010, 03:42:27 PM »
aha, ok, znaci whey u zobene u jutro... razumijem. A ove 4 zlice zobenih su otprilike 50 grama, pa sam zato tako napisala!
Poslje treninga, je li ok popiti znaci whey s vodom + dekstroza (5-10grama ) - hoce li to smetat mrsavljenju? (trening je u kasnije popodnevnim časovima...)
Da, i voće jedem samo do jedno 16 h, jednu voćku dnevno, to je ok!
Vlakna tipa salate i povrća unesem samo za večeru. Nemam kad. Budući da za ručak jedem škrob + meso/riba...
Pred spavanje cu onda sir!

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Idem polagano, uz vasu pomoc, nadam se...!
« Reply #21 on: January 12, 2010, 04:26:52 PM »
mozes da jedes vlakna kad god hoces.. nemoj se njima opterecivati... whey i dex posle treninga sa tegovima i treba da ide...

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Idem polagano, uz vasu pomoc, nadam se...!
« Reply #22 on: January 12, 2010, 04:32:22 PM »
mozes da jedes vlakna kad god hoces.. nemoj se njima opterecivati... whey i dex posle treninga sa tegovima i treba da ide...
???? sto sad? piše da se vlakna i škrob u istom obroku ne mješaju, pa mi za to oni ne stignu na red osim za večeru!

Offline Mici

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 385
  • Gender: Female
Odg: Idem polagano, uz vasu pomoc, nadam se...!
« Reply #23 on: January 13, 2010, 12:40:00 AM »
Malo je 5-10 gr dekstroze, ne vrsi posao...bar oko 25-30 gr (oko pola merice ). Nece smetati mrsavljenju. :)
masa je mama   :lol:

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Idem polagano, uz vasu pomoc, nadam se...!
« Reply #24 on: January 13, 2010, 01:08:55 PM »
???? sto sad? pise da se vlakna i skrob u istom obroku ne mjesaju, pa mi za to oni ne stignu na red osim za veceru!

Izvini sto te zbunih... :) U principu ne smeju da se mesaju 2 skroba.... Ali posto ti pratis to uputstvo sa foruma pichi tako... Ja sam mishljenja da ne smetaju vlakna uopste... Realno ja kad sam na defci unosim vlakna u vecini obroka... A njih ne racunas u kalorikjki unos jer za njihovo varenje treba vise energije nego sto nose.... Et toliko od mene... :)

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Idem polagano, uz vasu pomoc, nadam se...!
« Reply #25 on: January 13, 2010, 03:04:14 PM »
Ok Vexx, vidim znaci da nije to od nekog značaja baš jesti vlakna uz škrob, negdje sam po forumima čitala da i drugi tako rade... necu pogrješiti ako i budem. Znaci nije neka velika stvar ni jesti vlakno! ok :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Idem polagano, uz vasu pomoc, nadam se...!
« Reply #26 on: January 13, 2010, 03:55:19 PM »
Vlakno je dobro za probavu.

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Idem polagano, uz vasu pomoc, nadam se...!
« Reply #27 on: March 14, 2010, 09:28:28 AM »
Dobar dan dragi ljudi! Neću vam oduzimati dragocjeno vrijeme  ;)....željela sam vas sve lijepo pozdraviti! Ja vježbam, zadovoljna sam kako cu mi mišići dobili tonus i kako su se ruke počle oblikovati. Prehrana je bila relativno ok, ali još uvijek nije to ona prava definicija.
Ja se zezam govoreći da sam bila na masi preko zime.... hihihihih.... i sada krećem na defku. :lol: :lol: :lol: Super sam zadovoljna što mi se ruke ocrtavaju (rame, biceps, triceps)... To mora biti još bolje kada krenem ozbiljnije s trčanjem! :clap: :clap: :clap:
Nikako da krenem s jutarnjim laganim CARDIOM, ovdje je ružno vrijeme, zima, snjeg, kiša i to mi remeti planove!!! Čak razmišljam da odem i po 2 puta u gym - u jutro lagani cardio od jedno 1h vremena, a na večer samo tegovi i bučice. Znam da mi je potreban cardio i sada je vijeme za to topljenje masti s mojih mišićavih ručica  :clap: :clap:

Eto....samo sam vam se željela javiti..onako, možda nešto i bude od mene! Hihi...Puse.... :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:

P.S. - E da, ishrana je standard, zobene, krumpir ili riža, meso, povrće, jedna voćka, whey s vodom, bademi.....(ništa ne variram)

Pozdrav! Sisley

Dobra stvar je što sam sportaš, bila oduvijek i ono... mišić ne zaboravlja!! ... Jako brzo se povratio u formu!!!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Idem polagano, uz vasu pomoc, nadam se...!
« Reply #28 on: March 14, 2010, 09:29:58 AM »
 :clap: :clap:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Idem polagano, uz vasu pomoc, nadam se...!
« Reply #29 on: April 02, 2010, 08:37:02 AM »
Dobro jutro dragi ljudi! Ne znam što da vam kažem... :blush: jednostavno nemam sreće!  :nonono:

Evo već 5 dana jedva hodam, pozlilo mi prije 5 dana i na bolnici po infuziju, vađenje nalaza....(sve je ok, ali krvj ke slaba) rezultat: SLABOKRVNOST I ANEMIJA!!! Kako??? Nije mi uopće jasno jer meso jedem svaki dan, doduše mislim da sam ja samo bila orijentirana prema bijelom mesu (student sam pa mi je to bilo najljakše za spremit). A i prije toga sam (ako se sjecate) muku mučila s želudcem i masu toga izbacila jer mi je smetalo za želudac + antibiotici protiv bakterije u želucu koji su vjerojatno malo razrjedili krv!!!  :nonono: :nonono:
Tako da...šta da Vam kažem???  :nonono:
Sada sam kod kuće, i moji me šopaju crvenim mesom, jetricama, dobila sam od doktora lijekove koji sadrže Fe, folnu kiselinu i opet neku tabletu za želudac i još vitamin C.
Malo mi je bolje, ali još uvijek mogu jako malo hodati, umorim se brzo!
Eto, svo moje vježbanje ode u vodu. Izgleda da cu ovo ljeto opet po starome... a onda.... opet krecem ! Eto, malo sam razočarana, kad neće pa neće!
Ali NEĆU ODUSTATI!!! IMAM CIJELI ŽIVOT PRED SOBOM i MOGU SVE! Kada se ova krv sredi, ja ću polako krenuti ispočetka!! :yes:
Sve vas lijepo ljubim!   :blush:      :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: