EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Vase misljenje  (Read 4663 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline TrueStory

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
Vase misljenje
« on: December 29, 2012, 10:43:53 AM »
Sta mislite o mojoj prehrani,treba li nesto menjati

9:00-kreatin 5g
10:30-6 przenih jaja
11:30-whey+gainer(427kcal,P 40g,M 3g,UH 65g)
12:45-kreatin 5g
13:00-Trening
14:30-kreatin 5g+whey+gainer
16:00-250g belog,100g pirinca
18:00-200g sardine u ulju
20:00 6-7 palacinaka
22:00 Casein

Visina:192,tezina 75 cilj:MASA

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Vase misljenje
« Reply #1 on: December 29, 2012, 12:31:42 PM »
Sta mislite o mojoj prehrani,treba li nesto menjati

9:00-kreatin 5g
10:30-6 przenih jaja
11:30-<a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">whey</a>+gainer(427kcal,P 40g,M 3g,UH 65g)
12:45-kreatin 5g
13:00-Trening
14:30-kreatin 5g+<a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">whey</a>+gainer
16:00-250g belog,100g pirinca
18:00-200g sardine u ulju
20:00 6-7 palacinaka
22:00 Casein

Visina:192,tezina 75 cilj:MASA

Cemu kreatin 3x dnevno, sta ima u onim palacinkama? I nemas ni blizu dosta kalorija.

Offline dejan94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 155
  • Gender: Male
Odg: Vase misljenje
« Reply #2 on: January 10, 2013, 10:49:34 PM »
Citaj malo vise forum...
u svakom obroku moras imati B i UH ....a ne posebno jedno ili drugo....nemoj preterano gledati kalorije,nego prvenstveno te kalorije izvlaci iz proteina,UH i masti....a ne iz gejnera :D

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Vase misljenje
« Reply #3 on: January 11, 2013, 10:36:48 AM »
Citaj malo vise forum...
u svakom obroku moras imati B i UH ....a ne posebno jedno ili drugo....nemoj preterano gledati kalorije,nego prvenstveno te kalorije izvlaci iz proteina,UH i masti....a ne iz gejnera :D

a zasto mora da ima b  i uh u svakom obroku..mislis katabolirace 100 g misica  :crazy:
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline dejan94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 155
  • Gender: Male
Odg: Vase misljenje
« Reply #4 on: January 11, 2013, 11:16:06 AM »
pa jel ti vdis njgovu ishranu? samo 100g pirinca?i to u jednom obroku,pa gde ce napredovati tako...

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Vase misljenje
« Reply #5 on: January 11, 2013, 11:17:34 AM »
pa jel ti vdis njgovu ishranu? samo 100g pirinca?i to u jednom obroku,pa gde ce napredovati tako...

pusti ti sad kolicine...nema on tu ni blizu dovoljno hrane....ja pitam zasto mora b i uh u svakom obroku ?
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline dejan94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 155
  • Gender: Male
Odg: Vase misljenje
« Reply #6 on: January 11, 2013, 07:16:53 PM »
Pa kako ces drugcije da jedes? odvojeno?
Valjda kad izracunas koliko ti treba B i UH, jedes to najlakse moguce...i nije bas da mora u svakom obroku...ali najbitnije je ujutro,pre treninga,i posle...

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Vase misljenje
« Reply #7 on: January 11, 2013, 08:01:42 PM »
Pa kako ces drugcije da jedes? odvojeno?
Valjda kad izracunas koliko ti treba B i UH, jedes to najlakse moguce...i nije bas da mora u svakom obroku...ali najbitnije je ujutro,pre treninga,i posle...

"Jedes to najlakse moguce" ? A ne mora kada ?

"Najbitnije je ujutru pre i posle treninga"...Ja duboko verujem da ovo nema nekog dodira sa istinom, al' dobro to je samo moje mishljenje.
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Vase misljenje
« Reply #8 on: January 12, 2013, 09:48:02 PM »
....nemoj preterano gledati kalorije,nego prvenstveno te kalorije izvlaci iz proteina,UH i masti....a ne iz gejnera :D

Evo sad sam slucajno gledao realx3mforum i naisao sam na temu koju si ti pokrenuo vezano za gainer...a ovde nekom savetujes nesto... :busted:    :lol:
 
I jos mi nisi nista odogovorio...mislim nista mi ni ne znaci tvoje misljenje posle ovoga sto sam video...

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,26978.0/topicseen.html
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline dejan94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 155
  • Gender: Male
Odg: Vase misljenje
« Reply #9 on: January 12, 2013, 11:20:02 PM »
Slusaj,meni je ishrana koliko toliko sredjena,zato sam i pitao za gejner kao DODATAK...sad sto ne napredujem jbg-a,nije svako obdaren za ovaj sport,meni treba PREVISE hrane...a njemu ne znam sta sam pogresno rekao?

A tebe ako interesuje zasto B i UH u svakom obroku...Uh uz proteine,da bi se odrzavao visok insulina koji je preko potreban za sintezu proteina eto toliko o tome

Ti bi se prepirao samo,vidim dao si mozda neki savet...