EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Bojana-dnevnik ishrane  (Read 3996 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bojan_92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 289
Odg: Bojana-dnevnik ishrane
« Reply #10 on: October 25, 2012, 03:28:17 PM »
Bojana,ne mora da to bude piletina.Moze curetina,teletina,junetina,oslic,skusa...

Offline nglwings

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
Odg: Bojana-dnevnik ishrane
« Reply #11 on: October 25, 2012, 04:01:17 PM »
Da da znam,vecinom eto koristim junece meso za spagete ili sunku.Ali vec godinu i nesto ne konzumiram mnogo meso.A verovatno bih trebala posto vidim da se ovde na forumu dosta prica o tome.Videcu da od mojih trazim kada mi salju meso pilece da to budu filei...jer je meni gadno kad vidim meso i kost zajedno evo i sada mi muka.Ili da piletinu kombinujem s necim sto moze da ubije njen miris.Trudicu se obecavam evo,sada sam sela da odradim citanje svih postova i da belezim sta treba.Pa ako nesto zatreba da se objasni,pitacu za pomoc.Hvala!!!  ;)

Offline Viktor90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: Bojana-dnevnik ishrane
« Reply #12 on: October 25, 2012, 04:48:40 PM »
Tesko onom ko te ozeni pa kad dodje vreme da se spremi rucak  :lol: :lol:
Salu na stranu  do skoro je i meni bilo muka kad vidim tako meso i kosti...al posto mi se riba zgadila presao sam na pilece belo i sad mi je ok cak mogu da ga gledam i kad ima kost samo zamislim kolko proteina ce da ispadne od to  :lol:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Bojana-dnevnik ishrane
« Reply #13 on: October 25, 2012, 05:18:07 PM »
Kakav to miris ima pileci file, ono je meni kao karton da jedem... :lol: :lol:

Btw imas fine mjere, mislim fine za poceti dijetu...

Zasto ne jedes recimo vise ribu, skusa, losos, oslic, jaja, sir, nije da nemas izbora bas...

Ellu mozes prirpremati na 300 nacina, moja djevojka kupi 120-150 grama junetine pa skuva sa kupusom (ja hocu da joj otmem, ali ne da mi  :blush: ), zatim supu sa mesom i povrce, ma ima hrpa recepata i svega za ovaj tip dijete, kolaca trista vrsta...

To je sve stvar volje...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline nglwings

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
Odg: Bojana-dnevnik ishrane
« Reply #14 on: October 25, 2012, 05:25:12 PM »
Heeeey necemo sad tako i ovde! :) Moja mama to bar 10000 puta spomene godisnje.Svi bre zale tog sto ce da me zeni. :)
Pa da,nekako cu da napravim da mogu da jedem meso.Gledala sam decko prosli put isekao piletinu na komadice i  umesao sa pavlakom i ja bih dodala susam.Ali izgledalo je ukusno. :)
@tenssa ah gadi mi se miris piletine,ali planiram da ga ubijem nekim dodatkom mozda neki zacin.Pa dobro ovako covek kada me pogleda ne izgledam debelo,ali nisam ni mrsava,inace sam visoka 168cm.Tako da ono tih 10 kg bi bili taman. :) Da znam za Ellu i to cu da sredim,volim mlecne proizvode tako da cu da se snadjem.Bice sve kako treba...samo da me motivacija ne napusti.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Bojana-dnevnik ishrane
« Reply #15 on: October 25, 2012, 05:28:28 PM »
Kazem, ima jos vrsta mesa, ne moras samo piletinu jesti, nemasna junetina, riba, jaja, ella sir...

Ti onda otprilike izgledas kao ova moja prije dijete, ima slika na: http://www.exyu-fitness.com/forum/problemi-sa-viskom-kilograma/kako-da-smrsam!/60/




hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline nglwings

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
Odg: Bojana-dnevnik ishrane
« Reply #16 on: October 25, 2012, 05:32:28 PM »
Pa da znam,pokusacu da uzimam razno sve,ne samo meso.
Pa mozda vise kao posle dijete,sem sto imam malo vise oko struka.ona ima bas dobas struk posle dijete.Bravooo,dobro izgleda!  :clap: