EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mirsad Terzo  (Read 128448 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #90 on: April 22, 2008, 07:16:29 PM »
nemam ja sta da pljujem ili ne pljujem..

TO JE TAKO ,DRAGA MOJA SPORTASICE

da ti takmicenje nije znacilo..ti na njega ne bih ni dosla....no..nije to ni bitno..

sto se tice ljube....pa mislim da bi trebalo da pogedas slike njene...pa od devojka sa kojima se takmici..ljuba je 2 nasvetu..itd..itd..itd.

pa da onda stavis neke dtruge slike....i tako......

bilo kako bilo

sto se mene tice...lepo je da neko ima uzor..ali eto...boze moj.....ne mora da znaci ako imas uzor da si kao i on sam..zar ne?..

ili ja mozda gresim.

us vakom slucaju...ja sam vec jednom rekao..

na blakasnkom sampionatu ne sude ni srbi ni hrvati ni ovi ni oni..

vec su sudije medjunaronde..

dodji.odmeri sange..pa onda kazi da ti ni to takmicnje ne znaci za nokat..ili sta vec rece....

a veruj..da mene vise zabole sigruno nego tebe....nego kada si vec spomenula pljuvanje i sve ostalo..i onda sve to vezla uz moje ime..drage volje odgovram.....

dakle...kao sto rekoh....

pozdrav

p.s.

i da ne zaboravim..nemoj bas sve da shvatas ozibljno sto ti neko kaze da ti zelis tj hoces da cujes da je tako

pedja ima problem sa jezikom jer kazem istinu....a ovi sto se uvlace jedni drugima u supak..pa i za [prase kazu da je savresna zivotanja...jbg...

veruj mi...dva puta meri..jednom seci....kao sve u zivotu.....a pogtovo kada je ovaj sprt u pitanju...bolesne sujete sigruno nsi videla kao u ovom sprotu.
pa tko..mnogi ce da iskorsite to sto si ti sada kao nezadovljna da te trpaju sa razno raznim info..samo da bi zadovoljili neki svoj ego..itd..itd..itd..da sada ne uzlaim.

ali dobro..ti rece da furas svoj fazon i da te zabole....pa onda..ovo sto sam rekao i nije biotno

kako god hoces.

just my few cents ;) ;)

Offline Sportasica

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 116
  • Gender: Female
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #91 on: April 24, 2008, 06:59:08 PM »
Ljudi ja samo mogu prenijeti sta je Pedja na kraju rekao za sve cure koje su bile na bini.... Da ni jedna ne moze ni primirisat onim curama na zapadu , kao eto ni jedna nije ni u R od RANGA cura koje se tamo takmice,.... mislim ono , razmislite molim vas :) ...

Na takmicenju sam upoznala i Ljubu, zena mi je dala neki svoj komentar kako se to cure na kraju boduju, ali neka mi izvini i ona, cak i to sto mi je rekla ona je samo jedno od pravila koje sam ja naucila citajuci prava pravila IFBB za bodyfitness....

To takmicenje mi je bitno koliko nokat malog prsta...

A Ljubin savjet cu definitivno poslusati...



nemam ja sta da pljujem ili ne pljujem..

TO JE TAKO ,DRAGA MOJA SPORTASICE

da ti takmicenje nije znacilo..ti na njega ne bih ni dosla....no..nije to ni bitno..

sto se tice ljube....pa mislim da bi trebalo da pogedas slike njene...pa od devojka sa kojima se takmici..ljuba je 2 nasvetu..itd..itd..itd.

pa da onda stavis neke dtruge slike....i tako......

bilo kako bilo

sto se mene tice...lepo je da neko ima uzor..ali eto...boze moj.....ne mora da znaci ako imas uzor da si kao i on sam..zar ne?..

ili ja mozda gresim.

us vakom slucaju...ja sam vec jednom rekao..

na blakasnkom sampionatu ne sude ni srbi ni hrvati ni ovi ni oni..

vec su sudije medjunaronde..

dodji.odmeri sange..pa onda kazi da ti ni to takmicnje ne znaci za nokat..ili sta vec rece....

a veruj..da mene vise zabole sigruno nego tebe....nego kada si vec spomenula pljuvanje i sve ostalo..i onda sve to vezla uz moje ime..drage volje odgovram.....

dakle...kao sto rekoh....

pozdrav

p.s.

i da ne zaboravim..nemoj bas sve da shvatas ozibljno sto ti neko kaze da ti zelis tj hoces da cujes da je tako

pedja ima problem sa jezikom jer kazem istinu....a ovi sto se uvlace jedni drugima u supak..pa i za [prase kazu da je savresna zivotanja...jbg...

veruj mi...dva puta meri..jednom seci....kao sve u zivotu.....a pogtovo kada je ovaj sprt u pitanju...bolesne sujete sigruno nsi videla kao u ovom sprotu.
pa tko..mnogi ce da iskorsite to sto si ti sada kao nezadovljna da te trpaju sa razno raznim info..samo da bi zadovoljili neki svoj ego..itd..itd..itd..da sada ne uzlaim.

ali dobro..ti rece da furas svoj fazon i da te zabole....pa onda..ovo sto sam rekao i nije biotno

kako god hoces.

just my few cents ;) ;)

DA ispravim par stvari... Pogresno sam se izrazila oko takmicenja, takmicenje kao takmicenje - svako je bitno i kad se vec ide na njega ima se i razlog- dakle to sto se sudilo tako to mi nije bitno niti je ostavilo nekog negativnog traga na mene da me dalje mozda odvrati od daljeg treniranja. Takmicenje ne podcjenjujem dakle POGRESNO SAM NAPISALA STA USTVARI MISLIM... ( Ispeci pa reci jel... ok )

Takodje ne uzimam k srcu ozbiljno svaciji komentar ili stav i da tako utice na mene u daljem radu... ali kao i ti volim prokomentirati jer ipak ne treba vrijedjati.... Imamo mi na Balkanu ekstra cura, i ne mozes reci da nije ni jedna vrijedna da se pomene da moze biti u rangu tih tamo nekih... ipak necemo ici u analizu :)  ali budi realan i ne daj svom kriticizmu toliko maha ... imamo itekako dobrih takmicarki i ne treba ih degradirati...

Sto se mene tice, ja opet ponavljam daleko jesam od te forme koju Valerie i Milamar imaju, ali nedostizna nije :) , treba godina, truda itd... pa polako...

I ne treba se ulizivati niko nikome... treba biti FER i reci kako treba svoj komentar na sportski nacin , a na sportski nacin ga i prihvatiti ... Dobro se zna sta znaci SPORTSKI i nadam se da cemo tako , bar sto se mene tice ja znam da hocu, komunicirati dijeliti i primiti od svakoga kritike bilo lose ili dobre....

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #92 on: April 26, 2008, 07:47:06 PM »
Mirsad prvi na balkanskom.cestitke  :)..Kazu da je samo dva takmicara bilo  :wow:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #93 on: April 26, 2008, 10:11:41 PM »
cestitke za uspeh :clap:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Jovancg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 401
  • Gender: Male
  • bodybuilding there's no turn back
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #94 on: April 26, 2008, 10:14:46 PM »
Cestitam

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #95 on: April 26, 2008, 10:27:00 PM »
e za njega moze da se kaze..da nije bio prvi bio bi drugi  :lol:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Iness

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 92
  • Gender: Female
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #96 on: April 27, 2008, 08:20:28 AM »
Bravo :clap:

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #97 on: April 27, 2008, 08:43:43 AM »
To Terzo 7-8 takmičenja u zadnje 2godine i na svim prvo mesto!!!
BALKANSKI SAMPION  :wow: :wow: :wow:
Pain is temporary, Pride is forever

Offline D-man

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 288
  • Gender: Male
  • no brain no pain
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #98 on: April 27, 2008, 01:16:37 PM »
Cestitke Terzi.

@sportasica
 :thumbup1:
Od kolijevke pa do groba najljepše je kameno doba!

Offline medonjak

  • Domacin Foruma
  • *
  • Posts: 663
  • Gender: Female
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #99 on: April 27, 2008, 07:31:43 PM »
Cestitke oboma  :clap: