EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: stopalo u gipsu,vezana za kucu 2 nedelje-potreban savet za ishranu  (Read 2753 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline leeloo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 210
  • Gender: Female
evo i meni domacinu tj domacici foruma treba savet iskusnijih :)
uspela sam juce da padnem i slomim palac na nozi, a imam i povredu ligamenta skocnog zgloba. 2 u 1  :clap:  :pullhair:
dakle sad sam zarobljena u kuci naredne 2 nedelje, doktor zabranio da izlazim napolje po ovom ledu i snegu da se ne bih dodatno povredila (poznata sam po stiklama od 12cm, i to mogu da zaboravim do sredine marta  :wallbash1: )
sta i kako da jedem da se ne bih slucajno ugojila? jer inace jako aktivno treniram (5 puta nedeljno teretana i kardio, kad god stignem setnja na Adi 8km i po ceo dan na nogama, takav mi pos'o) bojim se sad kad ovako 100% mirujem da ce drasticno da mi opadne realna potreba za kalorijskim unosom, a gladna sam kao zver-apetit se ne smanjuje zajedno sa smanjenjem aktivnosti  :nonono: plus sam u PMS-u, a da ne pominjem koliko sam ocajna zbog povrede, prisilnog bolovanja u sred velikog projekta, i vezanosti za kucu (a obozavam sneg i grudvanje i sankanje... ko zna dal cu moci da skijam uopste ove godine :(



Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: stopalo u gipsu,vezana za kucu 2 nedelje-potreban savet za ishranu
« Reply #1 on: February 03, 2012, 01:17:10 PM »
 Hhahahahha.....sta ti trazis ovde MRSAVAAAA......ne zezaj kakav plan za ishranu oces jos i da se osusis skroz.Salim se :):):)

Offline Dorc

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Odg: stopalo u gipsu,vezana za kucu 2 nedelje-potreban savet za ishranu
« Reply #2 on: February 04, 2012, 05:32:45 PM »
evo i meni domacinu tj domacici foruma treba savet iskusnijih :)
uspela sam juce da padnem i slomim palac na nozi, a imam i povredu ligamenta skocnog zgloba. 2 u 1  :clap:  :pullhair:
dakle sad sam zarobljena u kuci naredne 2 nedelje, doktor zabranio da izlazim napolje po ovom ledu i snegu da se ne bih dodatno povredila (poznata sam po stiklama od 12cm, i to mogu da zaboravim do sredine marta  :wallbash1: )
sta i kako da jedem da se ne bih slucajno ugojila? jer inace jako aktivno treniram (5 puta nedeljno teretana i kardio, kad god stignem setnja na Adi 8km i po ceo dan na nogama, takav mi pos'o) bojim se sad kad ovako 100% mirujem da ce drasticno da mi opadne realna potreba za kalorijskim unosom, a gladna sam kao zver-apetit se ne smanjuje zajedno sa smanjenjem aktivnosti  :nonono: plus sam u PMS-u, a da ne pominjem koliko sam ocajna zbog povrede, prisilnog bolovanja u sred velikog projekta, i vezanosti za kucu (a obozavam sneg i grudvanje i sankanje... ko zna dal cu moci da skijam uopste ove godine :(
Najbolje je da smanjih kolicinu kalorija koje unosis, jer ti je sad potreba za unosom kalorija manja. To je lako reci, ali tesko ostvariti, tako da se ne sekiraj i ako se malo ugojis skinuces posle. Znaci jedi sve kao i pre, samo smanji kolicinu. Kako ti je noga?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: stopalo u gipsu,vezana za kucu 2 nedelje-potreban savet za ishranu
« Reply #3 on: February 04, 2012, 07:32:14 PM »
pokusaj malo kombo , proteini, masti , salate..kada ne mozes da izdris ubaci skrob, smanji masti..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap