EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mr. Olympia - nekad i sad  (Read 41258 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Mr. Olympia - nekad i sad
« Reply #30 on: July 22, 2007, 11:29:44 PM »
Sergio je jako poznat i legenda je ovog sporta...Ne bi ga pomesao sa Ronniem nikad u zivotu..
Ali kad smo kod Ronnia,gledam neke fotke i razmisljam-dal je moguce da postoji ovakvo stvorenje.......Pa on je visok 177 a ima preko 150 kila...Meni je to nepojmljivo...Arnold je sa svojih 185cm imao "samo" 108kg kad se takmicio...Svi su mu se divili zbog proporcija i skladnosti i obima misica...A sta je ovo sto predstavljaju Coleman i Cutler i slicni-freak show...Ko utovljeni..Ma ne znam-ruzno do bola...Zasto sudije ne utvrede neke proporcije i odnose neke savrsene skladnosti pa da svi teze tome...Cak i ta nagrada od 500 000 USD na Mr Olympia nije ne znam kolika da bi covek radio sebi tako nesto..I verujem da kad se saberu sva ulaganja u hranu,steroide,suplemente i trening -da se i dodje do priblizne cifre koju ti ljudi ulazu u sebe u toku godine...A 100% sam siguran da bideri ulazu mnogo vise od ostalih sportista a zarada je mizerna...Pa neki kosarkasi i fudbaleri u nasim prvim ligama zaradjuju godisnje vise nego Ronnie
filmovi.infopult.net

Offline qwert

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
Odg: Mr. Olympia - nekad i sad
« Reply #31 on: July 24, 2007, 02:32:29 AM »

Ovo nije slika sad i nekad,...sve je ovo nekad.
Ovaj takmicar uz Arnolda nije Ronnie Coleman kao sto mnogi misle.Neznam tacno kako se zove ali dok saznam napisacu vam njegovo ime.

Pa prijatelje, ovo je fotomontaza tek da bi se uporedili. Belac je slikan sedamdesetih godina (cini mi se bas 75-te)
,a crnac recimo dvehiljade i neke  :)