EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Košarka  (Read 54265 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hajro7

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Male
Odg: Kosarka
« Reply #50 on: December 08, 2008, 07:57:35 PM »
ovo je air alert 2..to je malo stariji ima air alert 3 koji cini mi ne je mnogo bolji od ovog...ja isto igram ksoarku igram u kadete..ove sezone smo najjaca ekipa u drzavii..ii posto nam se sad zavrsio jesenji dio sezone resio sam da za ova 2 3 meseca pokusam da air alert 3 poboljsam odraz...garantuje 8-16 inchi bolji skok...kad zavrsim prokomentarisat cu gaa..

Offline noks

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: Kosarka
« Reply #51 on: January 16, 2009, 11:32:58 PM »
Moguce da je to smisljeno kako bi se dala prilika svim igracima i da ne bi bilo ljutnje na tom nekom nizem nivou takmicenja, jer je prosto neizvodljivo garantovati da ti se neko od igraca nece povrediti u toj cetvrtini, ili nesto sl. a i skroz je nerealno ocekivati da trener dodje sa 12 potpuno zdravih i spremnih igraca za uakmicu. Mis`im, ja se secam gomile utakmica koje su zavrsavane i sa po 3-4 igraca jer je tim imao 6 zdravih na klupi, pa kad se povrede ili izadju zbog faulova, trener moz` da se slika jer nema koga da uvede.
to je pasarela, igra se do 13 godina tj. dok se ne zavrsi pionirska liga......

Offline okooko

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Male
Odg: Kosarka
« Reply #52 on: April 30, 2009, 12:43:02 AM »
 
Da li neko zna neki sajt sa kosarkaskim vezbama za povecanjje eksplozivnosti i snage?

   http://www.bballvideos.blogspot.com/  :link:ja mislim...99%, ovo je sajt za download NBA utakmica....radio sam nekoliko solo treninga,izmedju mojih klasicnih trening,medjutim jos ne po programu,(3x nedeljno..)trening nije ni dug ni tezak...kazu-garantuju da je delotvoran...Air Alert I, Air Alert III, MadBounce x2 - pise na mom folderu pa trazite... davka  :link:- jos jedan sajt za skidanje utakmica torrent verzija+cepajte 1.itezanja za noge kosarkaska istezanja + klasicne vezbe joge za kicmu!povecava pokretljivost celog tela,duzinu koraka,brzinu,pa i snagu...radi istezanje ozbiljno!!!rezultati su odlicni 2.trcanje u zgradu 10 sprata pa 10 skleka(ne vise skleka veruj mi),koliko mozes serija,zatim sprintovi i ova vezba(neznam kako se zove)krivu sipku na vrat  ili bucice u ruke korak napred desnm nogom,levo koleno pipa pod i explozino vracanje, zatim  explozivni cucnjevi(ako imas kucu pa u dvoriste)2 bucice od 5kg ne vise cucnes da pinu bucice zemlju i onda brzo jako visoko!!! skok i dizes ruke skroz gore20x(ovo je ragbi vezba,Dzon Rizman ragbi trener  nam je pricao kako jedan pro ragbista radi tu vezbu sa 30kg  :wow: :crazy:3.slusas rap uz trening :lol: