EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc ako moze?! Naravno pre svega gosp Lazic.  (Read 2423 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Maximum_Speed

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Pomoc ako moze?! Naravno pre svega gosp Lazic.
« on: February 28, 2010, 01:19:47 PM »
Ovako zeleo bi da mi pomognete oko skidanja kilograma, imam 130 kg visok sam 173 cm, e ovako pre svega do pre godinu dana sam imao 115 kg i igrao sam fudbal po ceo dan ako mi verujete i nije mi ni malo smetalo bukvalno da trcim od 17h do preko pomoci (bilo nekada :() i to svaki dan sa drustvom cak sam bio i jako brz to najbolje znaju ortaci sa kojima sam se trkao ma da ovde ne verujem da ce bilo ko sta poverovati, medjutim povredio sam nogu i 3 meseca nisam mogao da ustanem iz kreveta i sada je noga u redu ali ja sam neaktivan godinu dana, ali medjutim ja vise nisam kao ono sto sam bio kilogrami mi sada jako puno smetaju ne mogu da trcim ni 5% sto sam nekada mogao bukvalno i hod me umara i resio sam da skinem barem 40 kg i imam jaku zelju ne zelim sebe da upropastim, pa sam hteo da vidim ovde sa ljudima koji su ISKUSNI zamolio bi ako moze samo iskusni sa savetima da se jave, ovako da ne davim previse planirao sam da napravim neki plan mesecne dijete i da skinem to sto pre takodje da mi date savete za sagorevace masti da li da uzmem Lipo 6x ili Animal Cuts ili nesto drugo sta mi preporucite, i ako neko ima neki plan dijete da mi ostavi.

Hvala svima i izvinjavam se sto sam se raspisao zaista imam jos mnogo sta da kazem ali znam da to ljude mrzi da citaju i da nikoga ne zanimaju tudji problemi

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pomoc ako moze?! Naravno pre svega gosp Lazic.
« Reply #1 on: February 28, 2010, 01:24:38 PM »
klopa?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Maximum_Speed

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Pomoc ako moze?! Naravno pre svega gosp Lazic.
« Reply #2 on: February 28, 2010, 01:28:35 PM »
Pa pazi sada jedem ono sve ne biram sta se spremi, kuvano najvise, po nekad testo, ali zeleo bi da to sada promenim ishranu bas sve, pazi na sve sam spreman jel ovo vise nisam ja a necu da za koju god da me mrzi da odem i do prodavnice ali ovako ako nastavim sve sam blizi tome.

Offline primogonyl

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Male
Odg: Pomoc ako moze?! Naravno pre svega gosp Lazic.
« Reply #3 on: March 01, 2010, 03:43:27 AM »
Nadam se da nije problem što i ja ovdje pišem jer vidim da se pita prvo Lazic,i svi očekuju da im sada napravi program vezbi, re-dijetu i ako može umjesto njih odradi sve ;) Na žalost većina nas kada tek počinje očekuje da će nam neko odgovarati na svaki post ali kada se to ne desi( realno i dešava se jer čovek je stvarno zauzet) mi mislimo pa vidiš niko i ne obraća pažnju na nas i tako pada želja za napredovanjem... A trebalo bi da bude obrnuto.
Prvo i osnovno svakoi dan( nema pauze ni slučajno) 1h brzog ali brzog hoda(ALI NI SLUČAJNO TRČANJE JER NA TU TEZINU SAMO ČŠ UPROPASTITI ZGLOBOVE)....
Drugo od danas u Teretanu i polako kreni sa malim opterećenjem  bar 15 dana sa nekakvom lakšom varijantom
drugih 15 dana povećaj za 20% i tako redom dok ne stignaeš do svog maximuma..
ishrana 5 obroka minimalno... izbaci sve proste šećere i pazi na UH koliko i koje unosiš...
Voda minimalno 3-4l na dan...
Pusti sada SAGOREVAČ prvo sagorevaj višak uz pomoć FA a onda kada stane onda utmi nekakav sagorevač..
napiši koliko i šta jedeš!!!
Ovo je moje skromno mišljenje... opet sve je u tvojim rukama...
mnogo sreče želim ;)
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
La Rochehoucauld

Ne mogu Vam dati recept za uspjeh, ali Vam mogu reći formulu za neuspjeh:   
NASTOJTE SVAKOME UGODITI!  
Herbert B. Swope  
Nikad nisam bio siromašan, ali sam bio bez novca. Biti bez novaca je prolazno   
stanje: biti siromašan je stanje duha.  
Mike Todd