Vesti i obavestenja > ::Obavestenja::

REDOVNO BRISANJE NEAKTIVNIH CLANOVA

(1/13) > >>

Lazic:
Znaci ovako danas sam obavestio prvu  turu od 10 clanova,koji su se registrovali a nikada se nisu pojavili, da ce biti obrisani njihovi nalozi ako se ne pojave u narednih 24h..
Sledece brisanje ce biti isto takvih clanova kao i onih koji se nisu pojavili ni jedanput u poslednjih 6 meseci znaci samo idemo na kvalitet.Kako budemo jacali tako ce taj period brisanja da bude jos cesci.
sta vredi da pise 5000 clanova ako dolazi samo 50..

Clanovi koji su obrisani danas su:Boris, casper, dorian111, DJINN, suvi, gruma, Stallion, Gale, mladjapera, deanna..

maca-faca:
Ja bi najverovatnije vise ucestvovala,ali me koci to sto je moja e-mail adresa otkrivena,iako sam pri registrovanju birala opciju da bude sakrivena....
pozz

Lazic:
ne znam odakle ti to da se vidi tvoj mail ako si izabrala opciju da ti mail sakriven..
mail mogu da vidim ja neki moderatori kao i ti ..pogledaj svoj profil kao gost ..evo ja sam slikao pa vidi sta vidim kada sam obican clan ili gost..

Lazic:
Ako je to bila prepreka da ucestvujes u druzenju..vidis i sama da ne postoji..
Tako da slobodno se uloguj i uzivaj..

Manimal:

--- Quote from: maca-faca on March 07, 2007, 02:38:50 PM ---Ja bi najverovatnije vise ucestvovala,ali me koci to sto je moja e-mail adresa otkrivena,iako sam pri registrovanju birala opciju da bude sakrivena....
pozz

--- End quote ---

Kao sto ti je Lazic rekao, ako si odabrala opciju da ti E-mail bude sakriven od javnosti onda ce biti sakriven, ali ces samo ti i moderatori ovog foruma biti u mogucnosti da je vide i niko vise.

To je tako na svim forumima.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version