EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: vaznost broja obroka  (Read 26557 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: vaznost broja obroka
« Reply #30 on: October 03, 2009, 11:06:50 PM »
a kojim to hormonima smeta 3-5 obroka dnevno i koji pozitivno odgovaraju na broj veci od toga ... ??

veci broj je iz prakticnih razloga, ako neko sreze kalorije, ustane u 6 recimo zbog posla pa je gladan an svaka 2 sata jer su mu obroci mali ... kazem 5 ili vise u slucaju da je neko ono uputstvo suvise rigorozno shvatio pa podeli na 5 obroka a gladan je i posle toga pa onda trpi i nece da jede jer je napisano 5!!! kapiras sad? al je jednostavnije napisati i ne objasnjavati puno

napisao sam da jedu preko noci ... a kako ti sama kazesh najverovatnije se prezderavaju tako da shto ne bi ochekivali porast bf ?

ti pricas o sportistima ja pricam o ljudima koji imaju problema sa kilogramima i koji nisu fizicki aktivni ili bar nisu do sad bili

a ti izgleda uzivas da u svakoj temi napravis raspravu i to oko gluposti lol
sta je na kraju ta studija pokazala?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: vaznost broja obroka
« Reply #31 on: October 03, 2009, 11:09:20 PM »
pa kriva je odlicna
zene su najbolje imale taj index na 7 obroka
muskarci na 6

ne razumem .. u izboru dijeta ili ? kako jednostavnijih ?
pa u tome, da ako se zalazes da je bolje imati vise obroka, ne treba zbunjivati da metabolizam nece biti brz ako se jede 3 puta.ili ako se posti na ramazan..p
ali ako neko ima spor metabolizam, definitivno je tacno da vise obroka ubrzava,bla,bla

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: vaznost broja obroka
« Reply #32 on: October 03, 2009, 11:11:15 PM »
ja pricham o fiksnom broju kalorija podeljenom na odredjeni broj obroka .. razlike NEMA ..

pa mozda nema neke znacajne razlike izmedju 4,5,6,7 obroka ali izmedju 1 i 7 ima velike
recimo da hoces da izgradis neku znacajniju misicnu masu i da imas samo jedan obrok ... na sta bi to licilo lokk1? kada bi taj obrok bio? ujutru, pre treninga, nakon treninga, u pola noci?? nisi imao problema sa kg pretpostavljam pa mozda ne razmisljas na taj nacin, ali eto koliko ti logicno zvuci da gradis misice sa samo jednim obrokom?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: vaznost broja obroka
« Reply #33 on: October 03, 2009, 11:14:48 PM »
veci broj je iz prakticnih razloga, ako neko sreze kalorije, ustane u 6 recimo zbog posla pa je gladan an svaka 2 sata jer su mu obroci mali ... kazem 5 ili vise u slucaju da je neko ono uputstvo suvise rigorozno shvatio pa podeli na 5 obroka a gladan je i posle toga pa onda trpi i nece da jede jer je napisano 5!!! kapiras sad? al je jednostavnije napisati i ne objasnjavati puno

ti pricas o sportistima ja pricam o ljudima koji imaju problema sa kilogramima i koji nisu fizicki aktivni ili bar nisu do sad bili

a ti izgleda uzivas da u svakoj temi napravis raspravu i to oko gluposti lol
sta je na kraju ta studija pokazala?


NIKO NE SPORI PRAKTICHNOST .. prichamo o metabolizmu i broju obroka .. zakljuchak studije je da broj obroka ne utiche na metabolizam ..


rasprave na forumu ??? i must be insane   :lol: :lol: :lol:  
pa da ocu da klimam glavom kao jeeeste jeste i da se slazem sa svim shto se napishe ne bih bio na forumu ....
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: vaznost broja obroka
« Reply #34 on: October 03, 2009, 11:18:49 PM »
pa kriva je odlicna
zene su najbolje imale taj index na 7 obroka
muskarci na 6
pa u tome, da ako se zalazes da je bolje imati vise obroka, ne treba zbunjivati da metabolizam nece biti brz ako se jede 3 puta.ili ako se posti na ramazan..p
ali ako neko ima spor metabolizam, definitivno je tacno da vise obroka ubrzava,bla,bla



to je index adipoznog tkiva .... to znachi da su najdeblje bile sa 7 a mushkarci sa 6...  :innocent:  a btw po chemu je najbolji ..imash pad bf% pa NAGLI SKOK ???  na 6 / 7 obroka .. pa opet pad na isti index kao na 5 obroka dnevno ... ja ne mogu neshto da izvuchem zakljuchak iz toga ..

a to da je DEFINITIVNO tachno to slabije .. moze jedna studija koja to podrzava ??
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: vaznost broja obroka
« Reply #35 on: October 03, 2009, 11:20:29 PM »
ok, to je tvoje misljenje

a nadam se da si zadovoljan prakticnim razlozima 5 ili vise obroka i da cu moci i dalje da insistiram na tom broju  :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: vaznost broja obroka
« Reply #36 on: October 03, 2009, 11:21:16 PM »
to je index adipoznog tkiva .... to znachi da su najdeblje bile sa 7 a mushkarci sa 6...  :innocent:  a btw po chemu je najbolji ..imash pad bf% pa NAGLI SKOK ???  na 6 / 7 obroka .. pa opet pad na isti index kao na 5 obroka dnevno ... ja ne mogu neshto da izvuchem zakljuchak iz toga ..

a to da je DEFINITIVNO tachno to slabije .. moze jedna studija koja to podrzava ??

siguran si da je tako   :innocent:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: vaznost broja obroka
« Reply #37 on: October 03, 2009, 11:21:38 PM »
ja se nadam da ne iznosis ove silne studije devojkama na dejtovima  :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: vaznost broja obroka
« Reply #38 on: October 03, 2009, 11:22:33 PM »
pa mozda nema neke znacajne razlike izmedju 4,5,6,7 obroka ali izmedju 1 i 7 ima velike
recimo da hoces da izgradis neku znacajniju misicnu masu i da imas samo jedan obrok ... na sta bi to licilo lokk1? kada bi taj obrok bio? ujutru, pre treninga, nakon treninga, u pola noci?? nisi imao problema sa kg pretpostavljam pa mozda ne razmisljas na taj nacin, ali eto koliko ti logicno zvuci da gradis misice sa samo jednim obrokom?

chek o chemu mi sad prichamo ???  o ovome niko nije prichao .. to je idiotluk unositi 3-4-5 kcal u jednom obroku .. mozda chak i fizichki nemoguce ...  a nemoj da forsirash tu prichu o 1 obroku dnevno to je glupost to ja nikad nisam ni rekao ... ja sam za neku ,,zlatnu sredinu '' tj ja sam za individualizaciju cele priche ... neka se zamaraju sa brojem kalorija i izborom namirnica a broj obroka neka drze tako da im ne smeta sa obavljanjem ostalih obaveza/ da nema gladi itd ...
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: vaznost broja obroka
« Reply #39 on: October 03, 2009, 11:24:17 PM »
to je idiotluk unositi 3-4-5 kcal u jednom obroku .. mozda chak i fizichki nemoguce ...  

2 tik-taka  :lol:
nisam to nigde napisala, nisi dobro procitao


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads