EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako da smrsam?!  (Read 91652 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Yasmina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 216
  • Gender: Female
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #10 on: May 19, 2009, 01:45:51 PM »
moram priznati da sam vec nasla gde sama gresim.... I gledacu da popravim sto bolje...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #11 on: May 19, 2009, 01:54:05 PM »
ako znas gde gresis pola problema si resila


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #12 on: May 19, 2009, 06:59:32 PM »
Usput sam video na drugoj temi da je neko napisao da jede cesce ali bez vecere ( znaci zadnji obrok oko 4) da li je to preporucljivo??

zaboravila sam gore da nacrtam pa da se dopunim ovako
ne, nije preporuljivo
kada se kaze najmanje 5 obroka ne misli se sigurno da strpate 5 obroka u prepodnevnim satima. broj obroka (5 ili vise) rasporedite ravnomerno u toku dana. jedete od momenta kada ustanete, do momenta kad krenete na spavanje. poslednji obrok vam je neposredno pre spavanja, najbolji izbor za tu svrhu je casein (kazein), ukoliko ne mozete/ne zelite iz bilo kojih razloga da ga kupite kao dodatak (suplement), namirnica bogata kazeinom je sir. naravno da sir treba da bude sa sto manjim % mlecne masti, u igri cu znaci posni sirevi (ella je odlicno resenje). i ne, nece vas ugojiti ako budete jeli i pre spavanja


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline lakrima

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Female
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #13 on: May 26, 2009, 01:47:53 PM »
 :help:Pozdrav svima.Dve nedelje sam na ovom programu ishrane, striktno se  :wallbash1: :wallbash1:svega i citam, citam i racunam i tek sinoc dakle posle dve nedelje ukapiram :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :pullhair: :pullhair: :pullhair: da ja naravno unosim stalno 100 a mozda i malo vise proteina i vatiaciju sa UH ali da to sve nema ni 1000kcall. :pullhair: :pullhair:jeste da me uhvatila kijavica i na srecu nisam mnogo trenirala za ove dve nedelje a i ono sto sam kako li sam mogla? A da u kg-ma inisam nesto izgubila mozda kilo i po ali u merama je to vidljivo a da (baljda zbog velike kolicine proteina svako malo moram da piskim upss izvinite).E sada dragi moji sta da radim kako da nastavim jer ja neznam :pullhair: :pullhair: :pullhair: :wallbash1: kako da dodjem dnevno do nekih 15000-16000 kcl ako 100gr. proteina ima 400 kcal i 100 gr UH  360 kcal to je 760 kcal i to kad nema varijacije a sta kad je samo na 50 UH ?
Znaci  :help: :help:kako da dodjem do 15000 kcal ako mi jelovnik to ne dozvoljava. MOLIM VAS.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #14 on: May 26, 2009, 02:26:29 PM »
mogla si otvoriti temu


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #15 on: May 26, 2009, 02:27:50 PM »
kako da dodjem do 15000 kcal
do ove cifre stvarno tesko :lol:

Offline lakrima

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Female
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #16 on: May 26, 2009, 03:11:09 PM »
 :boxed:Hvala na pomoci(sve je lako onom koji zna)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #17 on: May 26, 2009, 03:17:33 PM »
ni onaj koji zna se nije naucen rodio  :boxed:
nisi li vec dobila pomoc kad je u pitanju ishrana?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Deja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #18 on: May 28, 2009, 09:00:19 PM »
Skrati po jednu nulu iz svih dnevnih kcal kolicina prvo ;)
Drugo, varijacije i slicno su uzeli 100gr UH kao primer - to to uzmi kao 100% od kolicine UH koje treba da uneses dnevno, samo sto vecini ~100gr i odgovara pa je dobro i uzeto.
Zaboravila si kcal iz masti kojih ima vishe nego u UH/proteinima, masti nikako ne izbacuj.
:help:Pozdrav svima.Dve nedelje sam na ovom programu ishrane, striktno se  :wallbash1: :wallbash1:svega i citam, citam i racunam i tek sinoc dakle posle dve nedelje ukapiram :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :pullhair: :pullhair: :pullhair: da ja naravno unosim stalno 100 a mozda i malo vise proteina i vatiaciju sa UH ali da to sve nema ni 1000kcall. :pullhair: :pullhair:jeste da me uhvatila kijavica i na srecu nisam mnogo trenirala za ove dve nedelje a i ono sto sam kako li sam mogla? A da u kg-ma inisam nesto izgubila mozda kilo i po ali u merama je to vidljivo a da (baljda zbog velike kolicine proteina svako malo moram da piskim upss izvinite).E sada dragi moji sta da radim kako da nastavim jer ja neznam :pullhair: :pullhair: :pullhair: :wallbash1: kako da dodjem dnevno do nekih 15000-16000 kcl ako 100gr. proteina ima 400 kcal i 100 gr UH  360 kcal to je 760 kcal i to kad nema varijacije a sta kad je samo na 50 UH ?
Znaci  :help: :help:kako da dodjem do 15000 kcal ako mi jelovnik to ne dozvoljava. MOLIM VAS.

Offline lakrima

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Female
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #19 on: May 29, 2009, 04:38:51 PM »
 :blowkiss:Hvala najlepse, jako ljubazno s tvoje strane :blowkiss: