EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ervin Katona  (Read 24434 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Ervin Katona
« on: March 29, 2008, 09:03:06 PM »
Ovaj momak zasluzuje temu,i to vrlo zasluzuje.
Malo znam o njemu sto bih mogao da napisem iz glave ovako..Znam da je rodjen u Subotici,ima nesto preko 30 god i da je nas trenutno najveci potencijal kad se radi o strongman takmicenjima

Drzi rekord Srbije u bencu u apsolutnoj kategoriji,a on je 300kg,i to je bilo lagano
Nadamo se da cemo ga jednom dana gledati na Arnold klasiku,to je najjace takmicenje gde se podizu enormne tezine
Zahvaljujuci Brainstormovom kanalu na youtube mozemo da pratimo njegov rad i napredak
Njegov deadlift bez icega od opreme,cak i bez pojasa je 370kg a moze i preko toga..
Okacicu snimke njegovih najbitnijih dizanja..Sami ce reci koliko je Ervin jak i koliko moze..
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Ervin Katona
« Reply #1 on: March 29, 2008, 09:04:48 PM »
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Ervin Katona
« Reply #2 on: March 29, 2008, 09:06:36 PM »
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Ervin Katona
« Reply #3 on: March 29, 2008, 09:07:03 PM »
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline LukaSU

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Male
Odg: Ervin Katona
« Reply #4 on: March 29, 2008, 10:39:11 PM »
stvarno je zacudjujuce sta covek radi.. vidjam ga cesto u teretani i imao sam priliku da vidim kako dize 350 kg deadlift sa izuzetnom lakocom.. treba snage za tako nesto  ;) :clap:
Радиш због себе не због других!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Ervin Katona
« Reply #5 on: April 11, 2008, 04:08:08 PM »
Viking press-najnoviji snimak,trenira punom parom

http://www.youtube.com/watch?v=M_QQy9YTj0g
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline MilosM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Male
  • \ ______
Odg: Ervin Katona
« Reply #6 on: July 26, 2008, 06:50:51 PM »
Danas je bilo Strong man takmicenje u Arandjelovcu, drugo po redu. Naziv takmicenja je bio nesto poput "Strong man prvenstvo Srbije" i sad meni malo nije to jasno posto nigde na internetu ili po forumima nije bila ni najava takmicenja, a ja sam za to cuo pre neki dan na lokalnoj televiziji. Eto, mogao sam ja da bar "nezvanicno" najavim pa se moglo nesto organizovati da dodjete videti, ali, nazalost, nisam bio u mogucnosti.

Inace, i ove godine nastupio je Ervin Katona. Sta reci za coveka, impresivan na prvi pogled, a tek kad se dohvati rekvizita.
Strasno!!!
Have you ever been alone at night,
Thought you heard footsteps behind,
And turned around and no-one's there ?
And as you quicken up your pace,
You find it hard to look again,
Because you're sure there's someone there!

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Ervin Katona
« Reply #7 on: July 27, 2008, 10:38:50 AM »
Ervin svake godine napreduje i sada je njaci nego ikada. Navijamo za njega.
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline munja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 294
  • Gender: Male
  • Live to ride-Ride to live
Odg: Ervin Katona
« Reply #8 on: July 27, 2008, 10:51:23 AM »
 :clap: :clap:Svaka čast majstore,životinja si prava.

Offline neca

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 89
  • Gender: Male
  • zivot je borba
Odg: Ervin Katona
« Reply #9 on: July 28, 2008, 07:11:03 PM »
uglavnom nastupa na strong men takmicenjima,u srbiji zaista nema pravu konkurenciju. gledao sam ga 2 puta u zajecaru, zaista je 2 klase bolji od konkurencije. ima kako mi se cini 32 god . 140 kg i to zaista solidno rasporedjenih, za razliku od gomile power liftera(bez uvrede :innocent:). isto mi se cini da je od pre dve godine poceo da nastupa na svetskim takmicenjima, i koliko pratim uvek je u prvih 5. jos je mlad i od skora medju svetskim lifterima tako da verujem daa tu ima jos dosta mesta za napredak.
Sta reci sem  :respect: