EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj novi ciklus  (Read 6569 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Moj novi ciklus
« on: May 11, 2010, 12:33:18 PM »
Pozdrav svima,

da predjem na stvar, dvoumim se izmedju ove 2 kombinacije:


I: 12 nedelja

1-4 nedelja Testosteron depo (galenika) 2x nedeljno po ampula + metan
4-12 nedelja: Testosteron depo (galenika) 1x nedeljno, Sustanon 1x nedeljno, Trenbolon
Takodje bi ubacio od 4te nedelje i proviron

ili

II: 12 nedelja

1-12 nedelja: Testosteron depo (galenika) 2x nedeljno
1-4 nedelja: metan
4-8 nedelja: Trenbolon
I ovde bi uzimao od 4te nedelje proviron




Offline Alexandar Sh.

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • Gender: Male
  • granice ? Sta je to ? :)
Odg: Moj novi ciklus
« Reply #1 on: May 14, 2010, 12:10:00 AM »
Ajde posto niko ne pise nista,napisacu ti ja posto se znamo pa da ne bude da ova tema ostane tako "prazna" pored x 2gih tema.....
Ja licno sam za 2gu kombinaciju iz razloga sto ne vidim poentu mesanja depoa i sustanona u tako malim kolicinama,ok je da je recimo 500mg sustanona + 250mg enantata pa da se pojaca spori estar u sustanonu,ovako ne vidim poentu....Trenbolon bi ja licno ubacio od 6te nedelje do 10te ili cak od 7me. Proviron od 4te-5te nedelje da bi koliko toliko kontrolisao vodu,mada msm da je nepotrebno i da uz kardio i kontrolisan unos UH-a i trenbolona kasnije nece biti problema sa vodom,pa i da ima izaci ce nakon kure ukoliko PCT budes bazirao na citostaticima....
S obzirom da je Sele vec pisao jednom da je sporom estru tipa enantatu potrebno 8 nedelja da dostigne zeljenu dozu 12 nedelja je po meni radno vreme enantata sve ispod toga msm da je smesno u smislu da je glupo da ima samo 2 nedelje na dozi od 500mg.No to je moje misljenje. Trenbolon koliko sam te razumeo uzimas svaki 3ci dan tako da ce ti nedelje varirati od 2-3 uboda + 2 uboda od enantata... Sto znaci da ces morati da menjas mesta uboda tacnije dolazice ti verovatno zgrusavanja krvi ili ti "chepova" ubrzo nakon sto ubacis trenbolon,kontam vec posle 2 nedelje.Tako da gledaj gde ces rotirati mesta injektivna.Toliko od mene......

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Moj novi ciklus
« Reply #2 on: May 14, 2010, 10:37:31 PM »
Hvala na misljenju...hajd sad neko drugi...nije moguce da ovdje nema jos ljudi koji mogu pomoci decku u odluci!!!!!!!!!!!!!
Namjerno sutim na neke teme jer mislim da ovdje ima ljudi koji mogu barem pokusati odgovoriti i razviti konverzaciju na temu!!!!!!!!!!!!

http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: Moj novi ciklus
« Reply #3 on: May 16, 2010, 12:27:35 PM »
Namjerno sutim na neke teme jer mislim da ovdje ima ljudi koji mogu barem pokusati odgovoriti i razviti konverzaciju na temu!!!!!!!!!!!!



Pa ne mora bas na meni da se prelomi  :innocent:


Razmisljao sam ovako:

1-12 nedelja galenika
1-4 nedelja metan
4-12 nedelja proviron
tren da uzmem u 5-6 nedelji

E sad ne znam dal da uzmam tren acetat ili depo...  :dunno: sta je bolje? ovaj brzi vise boli guza, ovaj sporiji... u sustini sta je bolje uzeti i koja je razlika u rezulatatima?

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Moj novi ciklus
« Reply #4 on: May 16, 2010, 10:10:20 PM »
Uz ovo vise ide tren E a i ako ti je prvi put da koristis sporiji je bolji ( manje nuspojava) !!! Iskljuci tren sedmicu prije testosterona!!!
Razlike izmedju trena E i trena A nema osim razlike u brzini i blago razlika u mg i to je razlog drugacijih tumacenja efekata a u sutini ista stvar!!!
Koncentrisi se vise na hranu  ;)
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: Moj novi ciklus
« Reply #5 on: May 16, 2010, 10:49:09 PM »
Uz ovo vise ide tren E a i ako ti je prvi put da koristis sporiji je bolji ( manje nuspojava) !!! Iskljuci tren sedmicu prije testosterona!!!
Razlike izmedju trena E i trena A nema osim razlike u brzini i blago razlika u mg i to je razlog drugacijih tumacenja efekata a u sutini ista stvar!!!
Koncentrisi se vise na hranu  ;)

sto se ishrane tice to je kvalitetno, nema soli, secera masti, kvalitetni hidrati i dosta mesa

Pa onda cu uzeti tren e, al nzm sto je toliko skuplji  :crazy:

evo jos par pitanja:

Sto se tice miligraze, sa koliko da krenem, sta kako do koliko da povecavam...

koliko mu treba da proradi

koliko se vremenski uzima nedelja

dal moze da se uzima test i tren u istom spricu da se bode 1x umesto 2x? (mozda je glupo pitanje ali bolje da pitam s obzirom da i je ovo prvi put da uzimam tren nego da bude posle kuku lele)



i jos ovo, na diamondovom sajtu sam nasao sledece:

Total API concentration:    200mg/ml

    * 200mg/ml  Trenbolone Enanthate.

Effective dose 250 – 1000mg / Week.

ako su ove doze od 1000mg nedeljno .... to mi se ne isplati, odma odustajem
« Last Edit: May 16, 2010, 11:55:58 PM by aca3330 »

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Moj novi ciklus
« Reply #6 on: May 17, 2010, 02:03:21 PM »
ne uzmati Na kao mineral u sihrani je GLUPOST
mnogi su probali pa.....

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Moj novi ciklus
« Reply #7 on: May 17, 2010, 09:05:03 PM »
sto se ishrane tice to je kvalitetno, nema soli, secera masti, kvalitetni hidrati i dosta mesa

Pa onda cu uzeti tren e, al nzm sto je toliko skuplji  :crazy:

evo jos par pitanja:

Sto se tice miligraze, sa koliko da krenem, sta kako do koliko da povecavam...300mg dovoljno za prvi put!!! Buduci da nisi nikada uzimao opcija bi bila i 200mg 3-4 sedmice pa onda da ides na 300mg sedmicno!!!

koliko mu treba da proradi cim ga roknes proradi  ;) s tim da ces koncetraciju dostici isto kao i sa svakim E esterom

koliko se vremenski uzima nedelja dosta ti je 6-7 sedmica

dal moze da se uzima test i tren u istom spricu da se bode 1x umesto 2x? (mozda je glupo pitanje ali bolje da pitam s obzirom da i je ovo prvi put da uzimam tren nego da bude posle kuku lele) Tren e i test e moze u istu spricu!!!



i jos ovo, na diamondovom sajtu sam nasao sledece:

Total API concentration:    200mg/ml

    * 200mg/ml  Trenbolone Enanthate.

Effective dose 250 – 1000mg / Week.

ako su ove doze od 1000mg nedeljno .... to mi se ne isplati, odma odustajem
Od 1000mg bi zavrsio na psihijatriji...ja neznam nikoga da uzima vise od 700mg i to su veoma advance korisici ili lokalne budale
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Moj novi ciklus
« Reply #8 on: May 17, 2010, 09:06:52 PM »
ne uzmati Na kao mineral u sihrani je GLUPOST
mnogi su probali pa.....
X2....nema razloga da se lisavas Na...apsolutno nikakvog!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: Moj novi ciklus
« Reply #9 on: May 18, 2010, 03:39:41 PM »
ne uzmati Na kao mineral u sihrani je GLUPOST
mnogi su probali pa.....

X2....nema razloga da se lisavas Na...apsolutno nikakvog!!!

Vise se odnosilo na grickalice... mada sam izbegavao i da solim hranu nesto preterano (zbog prica da zadrzava vodu bla bla), eventualno sam uzimao malo vegete ponekad...


Sele, hvala ti puno na odgovorima, stvarno si mi pomogao dosta. Videcemo kako ce da radi ova kombinacija. Imas od mene pwm  :)