EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj prvi ciklus  (Read 10341 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tozaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 356
  • Gender: Male
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #10 on: April 16, 2010, 04:29:10 PM »
Sta mislite o Winstrolu (nije FAKE provereno) + Proviron ?! To bi mi bila prva kura , doze tek treba decko da mi kaze , necu Winnsa sigurno vise od 30 mg dnevno. Trebniram 4 meseca , xocu da se isecka m i malo dobijem na masi , uzeo sam i 5KG ULT ProStara :D !  Nisam lud da naglasim odma .... :D
ta kura wins+proviron je izvikana po forumima kao neka kura koja ce te iseci nenormaano..... a ustvari to je cisto bacanje para i ostecivanje jetre....
bolje sredi ishranu i uzmi galenikin depo.....mnogo manje para,a mnogo bolji rezultati....

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #11 on: April 16, 2010, 08:10:04 PM »
Sta mislite o Winstrolu (nije FAKE provereno) + Proviron ?! To bi mi bila prva kura , doze tek treba decko da mi kaze , necu Winnsa sigurno vise od 30 mg dnevno. Trebniram 4 meseca , xocu da se isecka m i malo dobijem na masi , uzeo sam i 5KG ULT ProStara :D !  Nisam lud da naglasim odma .... :D

Nisi lud ...samo iskusan.Nzm sta si ceko do sad da uzmes nesto ?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #12 on: April 16, 2010, 08:45:49 PM »
@ Marko   decko treba da ti kaze? :hitself:

@ toza  a ja kad sam ti govorio za win,ti se se svadjao samnom     :( :blush: :blowkiss:

Offline tozaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 356
  • Gender: Male
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #13 on: April 16, 2010, 09:10:52 PM »

@ toza  a ja kad sam ti govorio za win,ti se se svadjao samnom     :( :blush: :blowkiss:
mursss  :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #14 on: April 17, 2010, 11:47:01 AM »
winstrol nikako nije bacanje para a pogtovo provrion AKO ZNAS STA RADIS I ZA CEGA SLUZI
debilima i retardima to naravno nista ne znaci jer jednsotavno ne mogu da shvate da winstrol ne sluzi za definiciju kao ni prorivron te onda dolazi do veeelikih razocaraenje..majku vam bre jebem,al ste me zajebali nisam se izdefisnisao a uzimao sam winstrrol :lol: :lol: :lol:

a sada je medju decom hit galenika jer kosta 100 din i samim tim po defaultu je NJABOLJa stvar KOAI POSTOJI...i za masu i za definciju i kao vijagra,i za 1 maj i za 31 decembar...bilo leto ili zima GALENIKA SE SVIDJA SVIMA.jer bodite se deco.bockanje je raj to vam porucuje cika...a  :lol: :lol: zmaj... :lol: :lol: :lol:
oj galeniko,ne opevana stvari zasto tebe tolko ljudi hvali,zasto niko istinu da kaze,UZMI GALENIKU I SVA PRAVILA NE VAZE.-BOLJE JEBES,BOLJE JEDES,BOLJE TATU TUCES,MAMA TI NISTA NE SME KASTI :lol: :lol:,BABA I DEDA U BICIKLANI SPAVAJU,DEVOJKA NOSI PRIRODNU SMINKU SLJIVOREALL

 :) :) :)

Offline MaRkO89?

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #15 on: April 17, 2010, 03:49:25 PM »
Znaci nisam se zajebao :D , od sutra pocinjem pa vam javljam rezultate :D !!!  :clap:

Offline tozaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 356
  • Gender: Male
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #16 on: April 17, 2010, 09:27:09 PM »
ko voli nek izvoli.....  ;) ;)

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #17 on: April 17, 2010, 10:49:29 PM »
Znaci nisam se zajebao :D , od sutra pocinjem pa vam javljam rezultate :D !!!  :clap:

Znaci nisi nista skontao  :lol: :lol: :lol:
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #18 on: April 17, 2010, 11:27:59 PM »
Znaci nisam se zajebao :D , od sutra pocinjem pa vam javljam rezultate :D !!!  :clap:

E jesi šampion keve mi moje  :clap: :lol: :wallbash1:
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #19 on: April 19, 2010, 06:44:01 AM »
pa moja poenta je ta da moras biti kompletan retard u glavu pored svih info i da probas solo winstrol!!!!!
a ko je to probao da radi....vec sam rekao na kom nivou i stepenu razojva.
a pesmica i galeniki mi se potkrala  :lol: :lol:....