EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Damir Mihajlovic vs Mark Lajhner  (Read 15901 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rados_MMA

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Male
Damir Mihajlovic vs Mark Lajhner
« on: April 26, 2008, 09:50:11 AM »
16. Maja u Expo XXI u Beogradu ce biti odrzano takmicenje pod nazivom "Trofej Beograda - Noc Svetskih Sampiona". Borbe ce se raditi u disciplinama K-1, Kik Boks i MMA. Organizatori su Dejan Milosavljevic i Srdjan Bugarcic.

MMA

Damir Mihajlovic(JJF) VS Mark Lajhner(CDS MMA Team)

Kategorija : 85 kg
Pravila : UFC, 3 x 5 minuta
Sudija : Dejan Tesic

1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
-Tesanovic/Mitrovic/Bakula/Mihajlovic/Taz/KBS
-W,A,A,T SilvaMinotaur/Arona/Shogun/Rampage/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/ Kharitonov/ Mousasi/Soko/Professor X/Babene/Alves/Daley

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Damir Mihajlovic vs Mark Lajhner
« Reply #1 on: April 26, 2008, 02:40:42 PM »
hmm,koliko su karte za to i ko jos radi meceve
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: Damir Mihajlovic vs Mark Lajhner
« Reply #2 on: April 26, 2008, 02:47:40 PM »
Jel ovo bese Lajhner-ov oprostajni mec posto sam cuo da se povlaci??
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline NebojsaZemunTrg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 114
  • Gender: Male
Odg: Damir Mihajlovic vs Mark Lajhner
« Reply #3 on: April 26, 2008, 05:38:39 PM »
Ovo nije Lajhnerov oprostajni,a mec rade jer je vec dugo dogovaran mec izmedju Lajhnera i Dade koji su iance nasa dva najbolja borca u srednjoj kategoriji(85kg) i trebali su da rade mec u Cacku 1.decembr 2007 ali je Mark nazalost imao problema sa kolenom tako da ce se mec odrzati sada u maju.

Offline Rados_MMA

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Male
Odg: Damir Mihajlovic vs Mark Lajhner
« Reply #4 on: April 26, 2008, 06:20:22 PM »
Jel ovo bese Lajhner-ov oprostajni mec posto sam cuo da se povlaci??
Ne znam ko je to provalio  :bored:
1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
-Tesanovic/Mitrovic/Bakula/Mihajlovic/Taz/KBS
-W,A,A,T SilvaMinotaur/Arona/Shogun/Rampage/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/ Kharitonov/ Mousasi/Soko/Professor X/Babene/Alves/Daley

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Damir Mihajlovic vs Mark Lajhner
« Reply #5 on: May 23, 2008, 11:35:40 AM »
jel ima neki snimak ovoga? Na rapidu po mogucstvu
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Damir Mihajlovic vs Mark Lajhner
« Reply #6 on: May 23, 2008, 01:13:07 PM »
Ne znam za rapid ali ima ovde:

prvi deo - http://www.dailymotion.com/marklajhner/video/x5hk9n_damir-mihajlovic-vs-mark-lajhner-1t_sport

drugi deo - http://www.dailymotion.com/marklajhner/video/x5hl86_damir-mihajlovic-vs-mark-lajhner-2t_sport

Ne pratim ovo bas redovno ali mislim da necu mnogo preterati ako kazem da je ovaj Mihajlovic prilicno los (bar na ovom mecu, mozda je inace bolji). To sto je on odradio sam mogao i ja ili bilo koji prosecan covek.. nema ni tehniku ni taktiku (ovaj Lajhner ga je spustao u parter kad god je hteo), imao je par "ulicnih" pokusaja i to je to..
#15 Vince Carter

Offline merlin

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Damir Mihajlovic vs Mark Lajhner
« Reply #7 on: May 23, 2008, 04:16:02 PM »
daleko od toga da je Dado los,losa je bila taktika i epsko podcenjivanje protivnika,naime Dado a pogotovu njegov brat Bojan,je verovao da ce mec biti gotov veoma brzo u njegovu korist,da ce vec u prvoj minuti nokautirati protivnika i tako je prosla borba u ocekivanju nokauta,koncentrisao se na nokaut dok je mec prolazio pored njega,javascript:void(0);
wallbash1

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Damir Mihajlovic vs Mark Lajhner
« Reply #8 on: May 23, 2008, 05:43:46 PM »
Pa uzdrmao ga je jednom u prvoj rundi, i to poprilicno, ali nije uspeo da to iskoristi... Posle ga je ovaj svaki put lagano rusio a parter mu, ocigledno, nije jaca strana.
#15 Vince Carter

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Damir Mihajlovic vs Mark Lajhner
« Reply #9 on: June 16, 2008, 10:44:12 PM »
Nisam bas najpozvaniji... ALi da kazem sta mi je mnogo upalo u oci. Mihajlovic ima nula tehniku u parteru. Ap svako ko ima kompjuter mogao je da vidi kako se izlazi iz side maunt pozicije a ne da se dublje zaglavljuje podvlaceci ruku pod Marka.

Mihajlovic je isuvise jednodimenzionalan boeac, ima dve tri bokserske tehnike, nepotpunu pripremu napada. Odbrana slaba.

Lajhner je bio oprezniji i strpljiviji, sacekao je da prodje prvi napad i uzdao se u svoju kondicciju.

Sve u svemu bledo. Napominjem da sam ja razmazeni gledaoc i da sam u situaciji da gledam samo vrhunske borce.

Pozdrav
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#