EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kladionica!!!  (Read 66859 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Kladionica!!!
« Reply #20 on: December 13, 2008, 07:51:25 PM »
Sta si igrao na Sturm, cistog keca ili sa hendikepom? Vidim da su ga papani upravo primili od Altaha tako da ce verovatno ostati 2:1, a to znaci da pada H1...

Barsa-real od 4 do 6  :yes:

To svi ocekuju, da Barselona napuni ove nesretnike i da bude dosta golova, mada meni smrdi na nekih 1:1 ili tako neki iksic... Naravno, ja bih voleo da Real pukne npr. 7:0 jer, em sto su mi oduvek odvratni, sjebali su mi pre par godina dobitak od 112 hiljada a tada je to bila bas, bas ozbiljna lova. Cekao sam ih protiv Espanjola na strani, prvi put odigrao na njih u zivotu (jer ih nevidjeno ne podnosim) i izgubise 1:0, uz promasen penal debelog Ronalda na pocetku drugog poluvremena i dva crvena kartona, za Samjuela i Salgada. Da ga je debeli dao, dosla bi dvojka 100%. Naravno, nisam mogao da stitim jer mi nije bio zadnji par...

Inace, ovaj drugi tiket za sada ide sasvim fino, pogodjena su prva 4 para a Nica vodi 1:0 na poluvremenu a tu treba 0-2 gola tako da ce to biti malo napeto ali bi trebalo da prodje.
#15 Vince Carter

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Kladionica!!!
« Reply #21 on: December 13, 2008, 07:53:49 PM »
Hahaha, evo ga ipak 3:1 za Sturm u 100-tom minutu, prolazi i kec sa hendikepom :wow:
#15 Vince Carter

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Kladionica!!!
« Reply #22 on: December 13, 2008, 08:09:17 PM »
Daj neki tiket za sutra;D sad mi kasno da uplatjujem:D

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Kladionica!!!
« Reply #23 on: December 13, 2008, 08:47:53 PM »
E jbg ja zakasnio i odigrao sve utakmice sto su ostale zajedno sa jednog i drugog tiketa  :lol: :lol:

i puko na toulus  :wallbash1: :wallbash1:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Kladionica!!!
« Reply #24 on: December 13, 2008, 09:07:44 PM »
E jbg ja zakasnio i odigrao sve utakmice sto su ostale zajedno sa jednog i drugog tiketa  :lol: :lol:

i puko na toulus  :wallbash1: :wallbash1:

Ajoj, pa ja sam 'ladno promenio Tuluza i na kraju stavio 0-2 na Paok :blush: Proslo mi je prvih 5 i sad cekam jos Vesterlo keca i Tournai dvojku za 4 hiljade... Trebalo je da bude 7 200 ali ona devojka mi nije otkucala keca na Calais, mada je to mozda i dobro (ne znam rezultat, ne mogu nigde da ga nadjem). Ako ova dva prodju, okacicu tiketic, a za sutra ce biti nesto opet pre 12.
#15 Vince Carter

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Kladionica!!!
« Reply #25 on: December 13, 2008, 10:14:22 PM »
eo ovako
kristal palas 1
stoke 0-2
st. jonhston 1
brechin 1
sturm prvo pol 1
valencija 1
az alkmaar 2
sad je 0:1 za az,nadm se da ce ostati tako
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Kladionica!!!
« Reply #26 on: December 13, 2008, 10:39:38 PM »
Evo, AZ je zavrsio 0:1 sto ce reci da si sve pogodio :) Odigrao si keca poluvreme na Sturm a ja sam predlozio keca sa hendikepom ali to je slicno (pretpostavljam da u toj kladionici nisi nasao H1 pa si zato zveknuo PP1).

Koliko si stavio i koji je dobitak? Bresin je odlozen i dobitak delis sa 1.4 ili kolika je vec bila kvota na njih... Mene je na tom tiketu sjebao Leverkuzen za 5 800 a na drugom Vesterlo za 4 hiljade, a bilo bi jos gore da mi je ona glupaca otkucala keca na ovaj francuski kup (doslo 2:1) jer bi onda pao za 7 200...
#15 Vince Carter

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: Kladionica!!!
« Reply #27 on: December 13, 2008, 10:42:27 PM »
i ko kaze da se isplati ici u skolu :evillaugh:

 :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:    :lol:

mi smo cak i danas isli u skolu...  :boxed:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Kladionica!!!
« Reply #28 on: December 13, 2008, 10:49:56 PM »
Evo, AZ je zavrsio 0:1 sto ce reci da si sve pogodio :) Odigrao si keca poluvreme na Sturm a ja sam predlozio keca sa hendikepom ali to je slicno (pretpostavljam da u toj kladionici nisi nasao H1 pa si zato zveknuo PP1).

Koliko si stavio i koji je dobitak? Bresin je odlozen i dobitak delis sa 1.4 ili kolika je vec bila kvota na njih... Mene je na tom tiketu sjebao Leverkuzen za 5 800 a na drugom Vesterlo za 4 hiljade, a bilo bi jos gore da mi je ona glupaca otkucala keca na ovaj francuski kup (doslo 2:1) jer bi onda pao za 7 200...


100din stavio,ja sam skroman,ne valja biti alav na pare,sve umereno  :)
2100 je dobitak

hvala brate,ovo ce biti ekstra tema za ubuduce
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Kladionica!!!
« Reply #29 on: December 13, 2008, 11:07:16 PM »
koji user ovaj Milan ne verujem  :lol: :lol:

svaka cast jbg promasio si samo dve(tj tri posto sam ja igro toulus  :wallbash1:) ocekujem sutra vise srece!!!
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.