EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Herbalife- istina ili prevara  (Read 124887 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Edo

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #60 on: July 05, 2009, 11:32:44 AM »

Nego sad ozbiljno ajd ti ljepo plati reklamu na tv,radiu,int a ne ovde doso reklamirat herbalife i nekakve proizvode.Dosta se ovde njih jos uvjek skoluje,i oni koji rade nisu to neke pare da se sad rasipaju,svako ima i drugih obaveza a ti naso reklamirat herbalife plus malo skuplji!!! cccc svasta

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #61 on: July 05, 2009, 11:33:14 AM »
od mene nisi uzeo nista..a ja sam uvoznik za bar dva najpoznatija svetska brenda..
pa diler si jer mi reklamiras herba life na BB I fitness forumu.a ti iznesi podatke cije si firme testirao i koje sportista da te u svakom segmentu dematujem..jer 90% nas priprema vrhunske sportiste i veruj da niko od njih ne uzima to sto si ti napisao :wow:

Izvinjavam se...Novi sam na ovom forumu i nisam znao kako sta funkcionise...
Nije mi bila namera da reklamiram bilo koju kompaniju!
Sorry

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #62 on: July 05, 2009, 11:41:58 AM »
od mene nisi uzeo nista..a ja sam uvoznik za bar dva najpoznatija svetska brenda..
pa diler si jer mi reklamiras herba life na BB I fitness forumu.a ti iznesi podatke cije si firme testirao i koje sportista da te u svakom segmentu dematujem..jer 90% nas priprema vrhunske sportiste i veruj da niko od njih ne uzima to sto si ti napisao :wow:

Strucni naucni rad mi je bio na temu "Efekti L-arginina i L-citrulina na KVS sistem kod sportista!Koristio sam kako prirodne proizvode tako i komercijalne!Interesantni su rezultati!Javno ne mogu iznositi...Jedino da navratite do Instituta pa da pogledate!Kod nas nema ni Herbalife-a ni Nutrilite-a zvanicno tako da razni distributeri nude proizvode i sve je to neozbiljno!Ko ce od njih da ode do nekog kluba i ponudi saradnju!?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #63 on: July 05, 2009, 11:45:46 AM »
Razgranicite dve stvari!!!
Princip rada Herbalife distributera u nasoj zemlji i prisustvo Herbalife-a u sportu...

ok, ajde objasni, mene zivo interesuje
koliko znam on zamenjuje neke obroke, ne?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #64 on: July 05, 2009, 11:49:26 AM »
Strucni naucni rad mi je bio na temu "Efekti L-arginina i L-citrulina na KVS sistem kod sportista!Koristio sam kako prirodne proizvode tako i komercijalne!Interesantni su rezultati!Javno ne mogu iznositi...Jedino da navratite do Instituta pa da pogledate!Kod nas nema ni Herbalife-a ni Nutrilite-a zvanicno tako da razni distributeri nude proizvode i sve je to neozbiljno!Ko ce od njih da ode do nekog kluba i ponudi saradnju!?
ok je to..ali meni se niko nije obratio jer ja npr, imam jedan od najpopularnijih
 no reaktora na svetu, a ima ih jos kvalitetnih i odlicnih.uglavnom ih koriste svi nasi ligasi i svi imaju odlicne parametre na svojim lekarskim pregledima
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #65 on: July 05, 2009, 11:54:50 AM »
ok, ajde objasni, mene zivo interesuje
koliko znam on zamenjuje neke obroke, ne?

A vi sigurno mislite na sejk?!
Gojazne osobe menjaju dva obroka sa sejkom , dok sportisti ubacuju sejk 1-3 x dnevno kao uzinu, pored klasicnih obroka

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #66 on: July 05, 2009, 11:57:38 AM »
ok je to..ali meni se niko nije obratio jer ja npr, imam jedan od najpopularnijih
 no reaktora na svetu, a ima ih jos kvalitetnih i odlicnih.uglavnom ih koriste svi nasi ligasi i svi imaju odlicne parametre na svojim lekarskim pregledima

To je bila nezavisna studija i koristili smo proizvode empirijski ,cisto da uporedimo razliku izmedju prirode i komercijalnih preparata

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #67 on: July 05, 2009, 12:03:57 PM »
pa valjda je to to, kao sto rekoh ne znam puno o tome
ok, i sad u onoj temi Kako smrsati za stalno? kakvu ideju si imao? da pored hrane jos dodaje te sejkove? ili da menja obroke sejkovima?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #68 on: July 05, 2009, 12:15:50 PM »
pa valjda je to to, kao sto rekoh ne znam puno o tome
ok, i sad u onoj temi Kako smrsati za stalno? kakvu ideju si imao? da pored hrane jos dodaje te sejkove? ili da menja obroke sejkovima?



Cilj je da smanji unos kalorija i poveca potrosnju kalorija!Ili ce da sejkovima zameni 2 obroka ili da mu se sastavi program obroka od klasicne hrane!Sve je stvar izbora

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #69 on: July 05, 2009, 12:17:46 PM »
naravno da je potrebno napraviti kcal deficit, na bilo koji nacin, dal smanjenim unosom ili povecanom fizickom aktivnoscu, to vec i ptice na grani znaju
mene interesuje zasto je nesto sto ti menja 2 (od pretpostavljam 3 klasicna) obroka dobro i zdravo? to je ono sto mene buni u ovoj prici o herbalajfu


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads