EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Herbalife- istina ili prevara  (Read 124971 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #120 on: July 29, 2009, 12:33:21 PM »
Eeee jel se ovde moze reklamirati "Centar za lepotu i zdravlje"?
:)
samo za novac..
Pristrasna jesam,koristim proizvode jer ih dobijam bukvalno za dz ali ne saradjujem poslovno sa njima jel postoji mnogo jeftinijih proizvoda za istu cenu...
nije mi jasno kako to dobijas za dz,kad on kaze da nema veze sa njima, nego samo radio nezavisne studije i bas njih izabrao  :dunno:

Greska:
Slicnog kvaliteta a mnogo niza cena...
HL ov whey protein kosta 12000 din po kg...
!!!???
gde moze da se pogleda sastav tih proizvoda da vidim sta ima u tih 500 gr praha
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline sneky25

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Female
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #121 on: July 29, 2009, 03:00:21 PM »
Jedino da skinem deklaraciju sa kutija pa da ti posaljem vezano za sastav!Proizvode bukvalno dobijam za dz jer mi je  drugarica supervizor u HL i daje mi po svojoj ceni(dodje me 50% jeftiije)!Navescu sastav 2 proizvoda!
Herbalife-ov Personalized Protein Powder na 100 grama sadrzi 83 gr proteina(od sastava pise izolat proteina surutke 90%,izolat proteina soje 10% i nista vise ne pise kada je sastav u pitanju)
Kada je Nutritional Sejk Mix(ja sam pila ovaj sejk) u pitanju sastav je sledeci(na 100 grama):
Energetska vrednost:340 kcal
Belancevine 39,7 gr
Ugljeni hidrati 19,8 gr
Masti 11,3 gr
dijetetska vlakna 20,1 gr
natrijum 0,52 gr
vitamin a 1212 mcg
vitamin d 9,6 mcg
vitamin e 19,2 mg
vitamin c 57,7 mg
tiamin 1,08 mg
riboflavin 1,62 mg
niacin 20,8 mg
vitamin b6 1,92 mg
biotin 96 mcg
pantotenska kiselina 6,5 mg
kalcijum 385 mg
gvozdje 20 mg
fosfor 658 mg
magnezijum 92,3 mg
cink 14,2
jod 154 mcg
kalijum 500 mg
bakar 1,92 mg
selen 76,9 mcg
mangan 1,88 mg
To pise na kutiji sejka


Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #122 on: July 29, 2009, 03:07:46 PM »
daj mi sastav ovog shejka.cenu i koliko je pakovanje..pa da malo racunamo

Quote
Herbalife-ov Personalized Protein Powder na 100 grama sadrzi 83 gr proteina(od sastava pise izolat proteina surutke 90%,izolat proteina soje 10% i nista vise ne pise kada je sastav u pitanju)

Quote
Kada je Nutritional Sejk Mix(ja sam pila ovaj sejk) u pitanju sastav je sledeci(na 100 grama):
Energetska vrednost:340 kcal
Belancevine 39,7 gr
Ugljeni hidrati 19,8 gr
Masti 11,3 gr
dijetetska vlakna 20,1 gr
natrijum 0,52 gr
vitamin a 1212 mcg
vitamin d 9,6 mcg
vitamin e 19,2 mg
vitamin c 57,7 mg
tiamin 1,08 mg
riboflavin 1,62 mg
niacin 20,8 mg
vitamin b6 1,92 mg
biotin 96 mcg
pantotenska kiselina 6,5 mg
kalcijum 385 mg
gvozdje 20 mg
fosfor 658 mg
magnezijum 92,3 mg
cink 14,2
jod 154 mcg
kalijum 500 mg
bakar 1,92 mg
selen 76,9 mcg
mangan 1,88 mg
To pise na kutiji sejka
koja cena i koliko je pakovanje.inace sastav govori sve
nasi najgori MRR imaju najmanje 50% proteina.hajde kada mi kazes nabavnu cenu.mozda to izvadi stvar..ako je za dzabe to i ima logike..ako je tvoja nabavna veca nego nasa prodajna.gde je tu racunica  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline sneky25

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Female
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #123 on: July 30, 2009, 09:23:10 AM »
G.Lazicu po struci sam ekonomista i vodim centar koji u svom sklopu ima ordinaciju,wellness klub i teretanu!Kada je u pitanju biznis varijanta sa Herbalife-om poenta je u sledecem!Komplet sejk+whey protein klijenta po punoj ceni kosta 7348 din na mesecnom nivou!Za taj novac klinent ne dobija od vas samo sejk i protein vec ste duzni,u skladu sa ugovorom sa kompanijom, da pratite klijenta, da radite periodicne antropometrijske preglede, da savetujete vezano za ishranu...Vi ste u stvari klijentov licni wellness savetnik!HL ima teznu da svoje proizvode ukljuci u paket usluga teretana i fitnes klubova  u sklopu cene koju klijenti placaju na mesecnom nivou!Poenta je u individualnom radu sa svakim klijentom!Instruktori za individualni rad u proseku mesecno naplacuju izmedju 150 i 300 eura!U saradnju sa HL, klijent u sklopu te vase cene dobija i proizvode!Vase angazovanje je placeno kroz razliku u ceni nabavne i prodajne cene proizvoda!To je sistem poslovanja kompanije koja ne gaji princip slobodnje prodaje!Zato nigde ne cete naci HL proizvode da se slobodno prodaju!
Poenta je da klijenti dobiju sto vise usluga za isti novac a vama vase zalaganje placa kompanija na vise nacina!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #124 on: July 30, 2009, 10:04:44 AM »
koliko je veliko to pakovanje i molim te da mi das sastav ovoga sto si si postavila..posto si ekonomista ja cu ti ponuditi bolju varijantu za saradnju ali da te bar ne bude sramota kad ponudis neki preparat svojim korisnicima..inace u vecini teretana za osnovnu clanarinu imas sve to sto si navela,koji te prate kao da rade personalno sa tobom,samo sto clanovi to ne koriste..jer sve sto je free nije bas najbolje..evo ovde sam za ovih par godina pratio mnoge i nisam im naplatio ni dinar niti prodao kao obavezu neki  prepaprat sa mog webshopa..
a taj trener koji uzima 150-300e svaka mu cast.ja znam da ovi najbolji uzimaju po 100-ak e .tako da svaka mu cast
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #125 on: July 30, 2009, 05:27:05 PM »
aahahaahah
koliko su dosadni sa ovim HL jos ce te i vrbovati da radis za njih  :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #126 on: July 30, 2009, 08:23:04 PM »
Ako su krenuli sa marketingom i po forumima neka im je alal.
Fali im jos i facebook vrbovanje....

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #127 on: July 30, 2009, 09:16:12 PM »
mene su pre par godina zajebali da odem na njihovu prezentaciju,ne pamtim kad sam se tako ismejao, klasicna sekta :wallbash1:


Uploaded with ImageShack.us

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #128 on: July 31, 2009, 10:14:57 AM »
mene su pre par godina zajebali da odem na njihovu prezentaciju,ne pamtim kad sam se tako ismejao, klasicna sekta :wallbash1:

Hahahahaha mogu da te zamislim kako sediš kolutaš očima i misliš u sebi "gde sam dosao"  :lol: :lol: :lol:

sneky25

"Proizvode bukvalno dobijam za dz" bukvalno znači = 0din 0eura....

Mišljene o HERBALIFE ne iznosim jer mi je dosta nepotrebnog razglabanja sa Vama i Vašim "mužem" jer sam video koliko "znanje" imate i kako imate smisla za biznis  :lol: :lol: :lol:

Samo napred...ali u suprotnom smeru od onog gde ide ovaj forum ;)

Pain is temporary, Pride is forever

Offline Ultrasss

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #129 on: August 01, 2009, 01:48:10 AM »
Ovako prvo ja sam licno isao na jednu od prezentacija Herbalife i moram priznati da sam se neprijatno osecao dok su ljudi aplaudirali jedni drugima tipa " ja sam ovaj mesec prodao 15 sejkova " i svi kao bravoooooo...
Radi se multilevel kompaniji (ne bas klasicna piramida ali tog tipa) gde svako zaista moze lepo da zaradi, ali jednostavno sve zavisi od tebe , tvojih  trgovackih sposobnosti i tvojih  distributera, tacnije ljudi koje ti  nadjes  da rade za tebe, sto ide lako posto to uglavnom postanu tvoji korisnici koji da bi poceli da rade moraju prvo da koriste te iste proizvde.

Potrebno ti je 10000 din za pocetak, a za te pare dobijes proizvode u vrednosti od 13000 din i bukvalno se sve svodi na to da ti i tvoj tim prodate sto vise proizvoda da bi vremenom jedan po jedan napredovali do tipa president tima, a sustina je da probas da prodas bukvalno svima ( mama , tata, baba , deda, tetka , ujna ...) i da ih naravno pre toga izmeris i utvrdis parametre za  ( masti , kosti , voda ,metabolizam) a posto naravno niko nije savrsen, ti si tu kao njihov "wellness trener" da im napises herbalife program za njihov napredak sto u gubljenu kilograma sto u jacanju kostiju,redukciji masnih naslaga  ili vec nekom drugom problemu koji vaga pokaze...

Prvo 90% tih istih distributera nema pojma o tim proizvodima osim onogo sto pise na deklaraciji pa ne znam da li je bas pametno da njega slusas ili da jednostavno posetis nekoga ko je ucio fakultet da bi postao Nutricionista(ili oni jednostavno nemaju pojma?)  a i kakav je nas narod kad oseti pare to najbolje znate, zajebao bi i rodjenu majku... onda price kako su to najbolji proizvodi na svetu i da su cak dobili Nobelovu nagradu i da to uzimaju Nadal , Bekam ,Interov tim,  Marija Serifovic (sala mala) i da je taj sejk jedini zvanicno odobreni proizvod kao zamena za obrok uz sve komicnu pricu kako je njegov deda izlecio rak , baba prohodala , cale progledao itd itd....  :lol:

Iskreno govoreci Herbalife proizvodi nisu nista specijano i jednom recju su preskupi za to sto pruzaju, ali ako malo bolje razmislite i vidite da je to multilevel kompanija gde svako uzima svoj deo kajmaka, nekako je i normalno da proizvodi budu preskupi, inace ne vidim nacin na koji bi se toj firmi isplatilo poslovanje....E sad , ja sam neke prozivode Licno probao posto mi prijateljica radi a za neke sam se raspitao sto na netu sto kod nje za cene/ sastav pa ako pogresim nek me neki "wellness strucnjak" ispravi sto se tice proizvoda ....

Formula 1 Sejk - Prvo moram da kazem da je sejk prijatnog ukusa i mirisa ali nije bas da nisi gladan kako su meni tvrdili uz to zaista dosadi da muckas svako jutro i svako vece.
Druga  a jako bitna stvar ovog proizvoda je ta da distributeri  u Srbiji uglavno prodaju ovaj preparat tvrdeci kako je to jeftino i da te to ispadne samo 99 din i to sa jogurtom ili mlekom i da je to zdravije a jeftinije od tvog normalnog dorucka. A onda nasednes na tu pricu i kupis sejk ... Uzmes kutiju i pogledas sta pise 21 obrok * 26 grama i sve to za samo 4128 dinara sto je ako se ja dobro razumem u matematiku   = 200 dinara po obroku + jogurt ili mleko sto morate priznati i nije tako jeftino i mislim da 250 din po obroku malo ko u Srbiji moze sebi da priusti ...Uz sve to taj isti sejk na 26 grama ima 17 grama proteina plus UH  plus multivitamine i minerale sto je smestno ako pogledate ostale proizvode tog tipa npr. (EAS) ...

Sledeci proizvod je Proteinski dodatak - 250 grama proteina - od toga 90% surutka + 10 soja kosta 3220 dinara ...to je nenormalna cena i to sve opravdava ciljnu grupu .... ovo da ponudite nekom sportisi ili coveku koji je ikada uzimao ili posetio neku o prodavnica sa suplementima mislim da se ne bi lepo proveli ...dacu primer Champion Nutrition ima sjajan protein od 2.27 kg za 5000 koji opet nije vrhunska nego neka srednja klasa a  2.27 kg herbalife proteina iznosilo bi 28980 dinara ?!?! Pa vi sad uporedite sta vam se vise isplati...

Omega 3- Omega 3 Herbalife je od 500 mg (90 gel kapsula) - 128 mg EPA 85 mg DHA = 3407 din  i o ovome je suvisno trositi reci ali evo moje preporuke i poredjenja ... nrp od twinlab Dr Green omega 3 kosta 1700 pritom su (100 gel kapsula) od  1000 mg EPA 270 mg DHA 180 mg ....znaci duplo jace a duplo jeftinije a ako pitate vaseg distibutera on ce vam reci da su herbalife najbolje omega 3 na svetu.....

Guarana - 60 tableta od 100 mg kosta 2297 dinara ovo je takodje "nenormalno" visoka  cena kad za 750 dinara mozete da kupite guaranu od Natrol ili Kofein od od iste firme (ili API) i to pakovanje od 90 tableta i 200 mg ...

Multi vitamninski kompleks - Kosta 1681 dinar a uz to je prosecan multi vitamin koji ne vredi ni 500 kinti , 90 tableta koje se uzimaju 3 puta na dan uz obrok sto vam govori o jacini preparata .... a za 1300 dinara mozete uzeti take one multivitamin od Natrol koji u pakovanju ima 60 tableta (2 meseca)

Thermojetics Napitak - Caj cija je osnovna svrha detoksikacij i ciscenje ogranizma uz naravno sagorevanje kalorija koji za osnovne sastojke ima Ekstrakt zelenog caja,Ekstrakt biljke Malva Sylvestris,Ekstrakt kardamona,Ekstrakt korice limuna + manje doze kofeina , guarane ... u sustini neki blazi sagorevac masti cije pakovanje od 50 grama kosta 2600 dinara . Moja skromna preporuka Green Tea Thermogenesis 750 mg kosta 1430 dinara ... radi slicnu stvar i verujem da ce vam isto pomoci ...

RoseOx - Antioksidant - Cena 3348 dinara ... nemam komenar na ovo  :crazy: :crazy:

I ima tu jos dosta proizvoda i oni se kao i sve druge Americke kompanije ovog tipa bave i kozmetikom, koja je opet najbolja, i tu kremu kad namazes vise nikad ne mozes da ostaris ... pa da ne bi sve nabrajao da zakljucim da po meni Herbalife proizvodi nisu losi, ali su  preskupi jer jednostavno u tom lancu i takvom nacinu posovanja (multilevel) previse ljudi zaradjuje  i smatram da za te pare mogu da se nadju mnogo povoljniji i uz sve to kvalitetniji proizvodi ....
« Last Edit: August 01, 2009, 02:38:15 AM by Ultrasss »