EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Korrina - ishrana i trening  (Read 31422 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Korrina - ishrana i trening
« on: May 12, 2009, 09:12:15 PM »
Evo ovako...da odma skratim priču...

Imam 70kg okruglo, danas se vagala u teretani... ne bi bilo loše da skinem bar još 2-3 ali i nije nužno, već ono što me pati je zatezanje ili kako se to već kaže, znači pošto sam došla do svoje idealne težine sad bi trebalo da to sve "stoji na mjestu" jel ....

E sad ako može kakav savjet u vezi treninga , težina na spravama broja serija i ponavljanja.. da napomenem da idem već dugo u teretanu ALI doduše sa velikim razmacima, išla sam neko vrijeme pa onda nisam ljetos i onda opet u zimu krenula , idem pon - sri - petak, nekad se desi da nemogu tim danima pa zna biti i dva dana za redom,onda pauza pa treći dan opet teretana znam da ne valja ali šta ću  :rolleyes01: :rolleyes01: inače to mi je jedino kretanje  :hitself:, studentica sam i jaako puno sjedim što mi je grozno ali takva je situacija trenutno  :wallbash1:


i da naglasim da mi je problem donji dio tijela, znači kruška sam, gore uska, a dolje ko tri žene  :lol: :lol: jaki bokovi, bedra iznimno mekana, i naravno problem sa guzom je što je jako spuštena pogotovo onaj donji dio kod prijelaza na nogu ne izgleda lijepo ...

dakle molim savjete kako dovesti to sve u red???

evo primjer šta sam danas jela, inače prehranu sam sredila koliko god mogu , trudim se unijeti što više proteina jer nemam mogućnost kupovati one praškove.

današnji jelovnik:

D: 30g zobenih + mlijeko
U: 2 jabuke
R: 160g zabatka + 300g zelene salate
U: 80g piletine + posni sir + kiseli krastavci
teretana
V: tuna + posni
i prije spavanja ću možda još posnog sira uzeti

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #1 on: May 12, 2009, 10:30:58 PM »
uh zaboravih napisati u vezi treninga - na početku mi je zagrijavanje na traci 10-15minuta, nakon toga utezi , sprave, i na kraju još kardio oko 30-40min. kako kada, znam nekad kombinirati 15min.bicikla, 15 trake, i toliko orbitrek, ili 20min. trake (10trčim i 10 na uzbrdici hodam na najvišem nivou) i 20bicikla

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #2 on: May 13, 2009, 10:29:11 AM »
netko???  :await:

evo i plan za danas:

D: zobene + mlijeko
U: 4 bjelanjka + 100g posnog sira + krastavac
R: tunjevina i salata
U: vjerojatno opet 3 bjelanjka + možda jogurt
V: posni sir 150-200g

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #3 on: May 13, 2009, 10:42:51 AM »
Koliko ti traje trening????
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #4 on: May 13, 2009, 10:48:32 AM »
najčešće to bude sat ipo, ali nekad se zna desiti da ostanem i 2 sata ako produžim malo kardio na kraju, al kažem inače sat ipo

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #5 on: May 13, 2009, 10:57:52 AM »
Ok, ishrana mi se cini ok za sada...

Pazi na kalorije, nemoj da budesh u prevelikom deficitu...ne znam, ali cini mi se da u onome ima jedva 1000 kalorija...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #6 on: May 13, 2009, 11:06:10 AM »
ajd sad ćemo vidjeti:

D: zobene + mlijeko = 197cal
U: 4 bjelanjka + 100g posnog sira + krastavac= 140
R: tunjevina i 300g salata(stavim kk ulja 50cal) = 393 + 50 +25+25+25= 518 :boxed:to mi nešt puno
U: vjerojatno opet 3 bjelanjka + mozda jogurt=110
V: posni sir 150-200g =156

izadje me 1121cal  :bored: :bored:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #7 on: May 13, 2009, 12:50:55 PM »
Visina, vidim da imash 70. Kg, ali visinu nisi napisala... :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #8 on: May 13, 2009, 12:52:40 PM »
185cm, veelika djevojka  :lol: :lol:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #9 on: May 13, 2009, 01:19:16 PM »
Recimo da se bavish 3-4 puta sedmicno umjerenog trebninga treba ti oko 2400 kalorija, oduzmimo oko od toga 15-25 posto i dobijamo tvoj dnevni unos kalorija koji ces podijeliti u 5-6 obroka. ;)

I nemoj da ti jabuka bude obrok, jabuka nije obrok, svaki obrok bi trebalo da sadrzi proteine. :)

Quote
i da naglasim da mi je problem donji dio tijela, znaci kruska sam, gore uska, a dolje ko tri zene
Ovo 99 % zena misli da je takvo..  :yes: :yes: :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.