EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: boba8 - dnevnik ishrane  (Read 9329 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline boba8

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
boba8 - dnevnik ishrane
« on: May 27, 2010, 03:00:47 PM »
ovako viskok sam 174 imam 74kg..isao sam u teretanu 4 meseca,zadovoljan sam napretkom,ali sad sam prestao jer me prvenstveno interesuje da smrsam...zadnjih mesec dana trcim kad kod mogu(od prilike 4-5 puta nedeljno) od 15 do 20 min..takodje treniram odbojku,sa veoma slabim intezitetom treninga,ali sad je pauza preko leta,pa bi hteo da jos vise pojacam cardio...sto se tice ishrane,stvatno nznm kakva je,ovako od prilike pa vi procenite
dorucak u 9:30(tad sam u skoli)-uglavnom neki sendvic sa peceneciom,hot dog,pohovani kackavalj...+ jogurt
rucak u 14:00-obavezno meso(uglavnom piletina,ili neke svinjske snicle tako nesto),zatim krompiri  raznim oblicima,grasak,pasulj,kupus,punjena paprika,sarme,tikvice..+ feta sir,jogurt
vecera trudim se da ne bude posle 8:uglavnom integralni pirinac,konzerva tunjevine,a neki put sta dohvatim..+ sir ili jogurt
fast food izbegavam i u glavnom samo vikednom pojedem nestoi to oko 2-3 ujutru posle grada..:(
takodje mi nije problem da bilo sta jedem,jer sam veliki ljubitelj hrane,i sve volim..

Offline boba8

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
Odg: boba8 - dnevnik ishrane
« Reply #1 on: May 27, 2010, 03:01:47 PM »
na trcanje idem izmedju 2 i 3 obroka.
uvece lezem oko 12 a ustajem u 8
takodje sam izracunao i onaj bmr i tdee,valjda je tako..bmr=1832 tdee=2840...ako vas interesuje jos nesto pitajte..prvenstveno me interesuje neki jelovnik,ali ne da mi kazete da treba sto manje UH a sto vise proteina,nego konkretno da mi neko napise sta za rucak sta za veceru sta za dorucak...hvala unapred

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: boba8 - dnevnik ishrane
« Reply #2 on: May 27, 2010, 03:18:02 PM »
Evo opet, pa kako mozes da kazes da ocekujes da ti neko ne da smernice ili savete nego konkretno da ti napise ceo plan a ti nisi procitao makar neku OD PREGRST slicnih tema ovde. Procitaj za pocetak bar te STICKY teme u ishrani i problemi sa viskom kilograma. Mislim ovo ti dobronamerno kazem, jako cesto dolaze ljudi i traze sve a ne iscimaju se nimalo pa onda ni ne dobiju pomoc ako ne pokazu trud.

A za pocetak pre nego sto procitas te teme.
..isao sam u teretanu 4 meseca,zadovoljan sam napretkom,ali sad sam prestao jer me prvenstveno interesuje da smrsam...zadnjih mesec
Ne prestaj sa teretanom, to je jedna od osnovnih stvari za kvalitetno skidanje kila.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: boba8 - dnevnik ishrane
« Reply #3 on: May 27, 2010, 03:20:31 PM »
Nisi smrsao jer si radio anaerobni trening vec sto nisi sredio klopu...

Znaci standard, u svakom obroku proteini, skorb u prvom dijelu dana, vlakna u drugom,dobre masti u zadnjem...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline boba8

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
Odg: boba8 - dnevnik ishrane
« Reply #4 on: May 27, 2010, 03:34:12 PM »
znam brate,i veruj mi trazio sam dosta...cak ni ovu temu nisam ja otvorio,nego sam postavio pitanje  u nekoj temi "kako smrsati" pa mi je neki admin napravio temu..
a sto se tice teretane,nznm sta da kazem,od pocetka sam radio "definicuju",mislim radio sam 3-4 serije po 15 ponavljanja,ali su mi se ruke samo jos vise povecale,a veoma malo se ocrtavaju misici,a ja to ne zelim...na kraju sam radio po 30-35 ponavljanja u 3 serije(ovo se odnos samo na ruke) a ostalo je ostalo na po 15 ponavljanja,i cini mi se da je malo bolje...ali iskreno ne volim kad ljudi pocnu da me smaraju kako sam "napumapao" rucicu itd itd...

Offline boba8

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
Odg: boba8 - dnevnik ishrane
« Reply #5 on: May 27, 2010, 03:35:17 PM »
Nisi smrsao jer si radio anaerobni trening vec sto nisi sredio klopu...

Znaci standard, u svakom obroku proteini, skorb u prvom dijelu dana, vlakna u drugom,dobre masti u zadnjem...
ok hvala za to,ali meni bas treba neka tablica...konkretno sta za dorucak,rucak i veceru..jer drugacije necu moci da se pridrzavam ovoga..

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: boba8 - dnevnik ishrane
« Reply #6 on: May 27, 2010, 03:37:37 PM »
Pa imas i u tim sticky temama sto sam ih spomenuo primere jelovnika..

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: boba8 - dnevnik ishrane
« Reply #7 on: May 27, 2010, 03:44:57 PM »
izvini bobo da li si pročitao temu u kojoj si postavio pitanje?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline boba8

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
Odg: boba8 - dnevnik ishrane
« Reply #8 on: May 27, 2010, 07:35:15 PM »
ovako nebi da budem beyobrazan ali ja nisam otvorio ovu temu,nego sam moju poruku poslao na jednoj drugoj temi pa mi  je Und3i2c0v3i2,napravila temu...tako da,ako hocete da pomognete napisite,a ako ne onda izbrisite ovu i temu i sve je ok... :wallbash1:

Offline boba8

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
Odg: boba8 - dnevnik ishrane
« Reply #9 on: May 28, 2010, 12:11:53 AM »
sta niko nece da pomogne ili ?? :bored: