EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Zelim da smrsam 14kg!  (Read 25579 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline *Milena*

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 63
  • Gender: Female
Odg: Zelim da smrsam 14kg!
« Reply #90 on: March 22, 2011, 12:51:24 AM »
pocela sam juce,znaci nedelja  :)

toliko sam popizdela zbog lazicevih reci da sam momentalno otisla do mm i rekla mu da ste me napali na forumu najstrasnije i otisla sam u kupovinu  :lol:

sve ja to znam,ali kod mene taj ponedeljak uvek pali,nekako odlucim i krenem. a evo,ni nedelja nije losa :)
samo mi malo bzvzmrecimo sutra idem na neki rucak,i da nista ne pipnem jedina da sedim skrstenih ruku,bojkotujem hranu....ali videcu bar neku salatu da pojedem ili sta budem mogla od ponudjenog-nadam se da ce biti rostilj. to me ubija,stalno imam neka slavlja i prosto mi nekulturno ne posluziti se,posebno uz reci HRANIM SE DRUGACIJE ili da slazem NISAM GLADNA  :lol:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Zelim da smrsam 14kg!
« Reply #91 on: March 22, 2011, 08:31:46 AM »
A da kazes da si na dijeti?

hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Zelim da smrsam 14kg!
« Reply #92 on: March 22, 2011, 08:53:10 AM »
ma sve sto pisemo , tj kako kazes "napadamo" je za tvoje dobro  :rolleyes01:
tako cemo isto i da te hvalimo  :yes:
sigurna sam da ces pronaci neku salatu , neko meso , jos ako bude rostilj samo biraj piletinu,il neko crveno teletina junetina i sl..polako grickaj sigurna sam ako je slavlje da ce bit vise gostiju pa nece tolko obracati paznju sta jedes i kolko ;) nisam sigurna koiji su specijaliteti obavezni na tim slavljima, al ti znas sta mozes a sta ne pa biraj  :blowkiss:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Zelim da smrsam 14kg!
« Reply #93 on: March 22, 2011, 09:05:12 AM »
i uvek tako..kad zabrljas, nema ponedeljak, vec odmah sledeci obrok kako treba :yes:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Zelim da smrsam 14kg!
« Reply #94 on: March 22, 2011, 04:24:57 PM »
pa to što imaš stalno neka slavlja nije razlog da se i pre toga ne pridržavaš dijete već upravo razlog više da to činiš
a na slavljima ... lepo draga moja izaberi najmanje zlo
jeste nekulturno da bojkotuješ nečiju hranu, ali možeš uzeti manje parče što nemasnijeg mesa (ako ia pečeno i pohovano ti uzmi pečeno, ako ima belo meso i batak ti uzmi belo meso, ako ima svinjsko i junetina, ti uzmi junetinu itd), i neko povrće, varivo, salatu ... u maloj količini, bez hleba, bez dresinga, bez deserta i nemaš da brineš  ;)

fora i jeste u umerenosti
nisi ti takmičar da treba da imaš bolesno nizak %bf, a ako se budeš previše odricala svega i ako ti to bude bilo opterećenje, i pogotovo ako bude uticalo na tvoj društveni život, onda ništa od toga, dugo neće trajati
kad god možeš da se pridržavaš dijete ti se pridržavaj da što više ubrzaš proces mršavljenja, kad ne možeš, kad ima neko slavlje, ili kad ti se jako jede nešto ti pojedi, ali gledaj da je u MALOJ količini i da nije svaki dan ...


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline *Milena*

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 63
  • Gender: Female
Odg: Zelim da smrsam 14kg!
« Reply #95 on: March 23, 2011, 12:36:54 AM »
znaci,na slavlju je bilo od supice pa sve po redu,tipicno srpski  :lol:
nije bio rostilj nego prasece pecenje. ja sam jela samo junece kuvano meso,a nisam ni bila gladna jer sam pre toga pojela kod kuce tunjevinu i mladi sir  :evillaugh:

sutra opet rodjendan  :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Zelim da smrsam 14kg!
« Reply #96 on: March 23, 2011, 07:21:44 AM »
kakva im to mrsna slava u doba posta  :) pih srbi
sto se tice rodjendana
samo je stvar u umerenosti, oni ti napune tanjir kiflicama, ti pojedi 1,2,3 kom
kada ti ponude tortu ti ih zamoli da ti iseku tanko, ako ti se svidi pojedi celo parce ako ne ne moras na silu, ako ima kolaca, odaberi 2-3 vrste da probas po jedan i to je kljuc
kljuc je ne pojesti sve sto stoji pred tobom :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline *Milena*

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 63
  • Gender: Female
Odg: Zelim da smrsam 14kg!
« Reply #97 on: March 23, 2011, 03:32:59 PM »
o bre Lazicu,nisam bas toliki termit  :lol:  :lol:

tortu odbijam po svaku cenu,ona je najveci krivac mojih kilograma kao i ostali slatkisi,znaci to bojkotujem u totalu :) nego ja ne volim sto u ovom periodu imam sva ta silna slavlja(mart je apsolutni rekorder) pa moram da parim oci na razna predjela i torte. odaberem ili salatu ili meso neko,to mi je najbezbolnije

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Zelim da smrsam 14kg!
« Reply #98 on: March 23, 2011, 03:34:41 PM »
kuvanoj junetini ništa ne fali, sa salaticom, šargarepicom, renom ... lep obrok :)

salate tipa ruska, francuska, mimoza isl zaobilazi u širokom luku, uglavnom sve imaju majonez, pa još krompir sa tim ...


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline *Milena*

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 63
  • Gender: Female
Odg: Zelim da smrsam 14kg!
« Reply #99 on: March 24, 2011, 12:34:44 AM »
da,da,mislila sam na sveze salate  :)
uh danas sam jedva odolela tortama mmmmm  :hitself: ali ok sam.
a da li mogu da zvacem zvake,npr. 5 sa ukusom lubenice-fino me zasladi u nekoliko sekundi?  :lol: