EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Uspesan pocetak :)  (Read 4403 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nikks

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Uspesan pocetak :)
« on: April 03, 2009, 10:38:21 PM »
Kao prvo, veeeliki pozdrav svima, forum je i vise nego dobar. Pre desetak dana sam slucajno naleteo, trazio nesto i dosao na webshop, zatim krenuo u obilazak tema. Dok sam citao shvatio sam da bih i ja trebao da krenem sa skidanjem kilograma, posto ih imam i previse. Imam skoro 20god a imao sam 143kg do pre 8 dana. Krenuo sam na dijetu koja mi je pomogla pre 4-5god, ali sam se ubrzo vratio starom nacinu zivota (izlasci do 3-4 ujutru, brza hrana posle toga, sokovi i cokolade u nenormalnim kolicinama i nikakva aktivnost) i sav trud bacio u vodu, i dan danas se kajem zbog toga. Dijetu koju trenutno drzim napisao je neki doktor, ne secam se tacno imena. Jedan krug traje 4 dana, ja sam danas zapoceo treci krug i rezultati su i vise nego vidljivi. Prvo, lice mi je totalno drugacije, majice su mi vec siroke, o farmericama da ne pricam, koje moram da nosim zbog opisa posla. Posle 9 dana sam skinuo citava 9 kg, s tim sto jedem i vise nego pre, ali raznovrsna hrana, voce... Dijeta je prilicno prosta, svakog dana za dorucak je voce, 2 pomorandze, 2 jabuke, 1 ananas (svez) ili ko sta vec voli, banane nisu preporucljive, za rucak prvog dana ide meso, 2 kafanske snicle, povrce (neograniceno), parce hleba. Drugi dan rucak pasulj (4kutlace), grasak ili pirinac, parce hleba, vecera upola manje. Treci dan testenine, vecera 3 palacinke, 2 parceta torte, kolaci, ko sta voli. Cetvrti dan je vocni dan, iliti celog dana voce. jednom u mesec dana ide vodeni dan, tj. celog dana samo vodu pijem (dotle nisam stigo  :) ). Zahvaljujem prvo na motivaciji ljudima sa ovog sajta i vrlo korisnim savetima. Trenutno imam 134kg i idem dalje. Dijeta nema JOJO efekat, tj ima ali potrebo je dosta dugo vremena. Po doktoru koji je napisao ova dijeta ubrzava metabolizam i sve ostalo. Izvinite sto sam malo vise gnjavio ali presrecan sam i iz dana u dan se sve lepse osecam  :wow:
PS. svakog dana obaveza mi je 20-30min bicikle i 10-15min trake :boxed:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Uspesan pocetak :)
« Reply #1 on: April 03, 2009, 10:43:04 PM »
zar to nije UN dijeta?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline nikks

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: Uspesan pocetak :)
« Reply #2 on: April 03, 2009, 11:07:35 PM »
Zaista ne znam, rodjak mi je davno doneo i mogu reci da su rezultati kod mene fantasticni. Probao sam sa Mesnom ,tj. proteinskom, medjutim jako slabe rezultate sam imao sa njom, tj skoro nikakve, a prva komsinica skinula 28kg. Sve zavisi od metabolizma i od same osobe, meni ova pomaze, sutra idem u kupovinu. motor odlazem (auto ne mogu, posao, posao :pullhair:) a uzimam bicikl, posto vec imam uslove da vozim po selu i cistom vazduhu zasto da ne iskoristim i to  :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Uspesan pocetak :)
« Reply #3 on: April 03, 2009, 11:12:45 PM »
strasno pametan doktor..  :wallbash1:
lako je nekome ko ima 150 kg da skine 28 kg za 2 meseca..nauka je skinuti 10 kg kada imas 80 kg..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline nikks

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: Uspesan pocetak :)
« Reply #4 on: April 03, 2009, 11:16:07 PM »
Lazem se druze, ali pokusavao sam svasta, tako da mi je ovo sad bas bas super :wow:

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
Odg: Uspesan pocetak :)
« Reply #5 on: April 04, 2009, 12:02:44 AM »
Nikks cestitam ti na uspehu! inace to je dijeta svetske zdravstvene organizacije, veoma je popularna, ali moram da te upozorim da dobro pripazis kad zavrsis, jer znam mnogo ljudi kojima su se vratili kg i plus su se jos ugojili. u pocetku kg idu veoma brzo (pogotovo kad je veca kilaza u pitanju), tako da nemoj da odustanes ako budes zastao, nego samo napred (da li sa tom dijetom ili nekim drugim rezimom ishrane, to je vec tvoja odluka).
puno srece  :)

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Uspesan pocetak :)
« Reply #6 on: April 04, 2009, 01:54:36 AM »
strasno pametan doktor..  :wallbash1:
lako je nekome ko ima 150 kg da skine 28 kg za 2 meseca..nauka je skinuti 10 kg kada imas 80 kg..


ee bas to

za nekog od 80-90 kg ne pomaze nikakva djeta,nego kombinacija ishrane i vjezbanja.jer djetom skines kg ali shebes organizam i koliko je zdravo toliko je i stetno
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
Odg: Uspesan pocetak :)
« Reply #7 on: April 04, 2009, 02:11:00 AM »
za nekog od 80-90 kg ne pomaze nikakva djeta,nego kombinacija ishrane i vjezbanja.jer djetom skines kg ali shebes organizam i koliko je zdravo toliko je i stetno
:yes:

Offline nikks

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: Uspesan pocetak :)
« Reply #8 on: April 04, 2009, 09:51:29 PM »
ee bas to

za nekog od 80-90 kg ne pomaze nikakva djeta,nego kombinacija ishrane i vjezbanja.jer djetom skines kg ali shebes organizam i koliko je zdravo toliko je i stetno
Druze ja imam skoro duplo vise, druga stvar da mi je to porodicna bolest, mnogi moji nisu uopste mogli da skinu kilograme tako da je ovo za mene i te kako uspeh. dok ovo kucam na pauzi sam izmedju basja i trake, tako da evo uspeo sam da se uvucem u tzv. vruce pantalonice i pojas, tako da ce od sad biti jos jedna pomoc.
Ne znam kakva su iskustva sa Zelenim cajem, nekoliko poznanika je uspelo da skine kilazu pomocu redukovane ishrane i caja, i to poprilicno. Ima li neko od vas iskustva sa istim, ukoliko ima molim da podeli to sa mnom i svima sa foruma.
Jos jednom pozdrav i veliko hvala za podrsku i motivaciju koju sam upravo na ovom forumu i dobio :blowkiss:

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: Uspesan pocetak :)
« Reply #9 on: April 05, 2009, 04:32:06 PM »
strasno pametan doktor..  :wallbash1:
lako je nekome ko ima 150 kg da skine 28 kg za 2 meseca..nauka je skinuti 10 kg kada imas 80 kg..


Sto bi rekli mladi RESPECT, bas to, treba skinuti tih 10 na 80/90, to je zalepljeno suoper lepkom.