EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: alkohol,duvan,ganja...  (Read 25025 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline stalker92

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
alkohol,duvan,ganja...
« on: October 13, 2008, 09:05:15 AM »
kako alkohol, duvan i marihuana uticu na razvoj misica? ja sam cuo da alkohol goji zbog raznih secera koje sadrzi, ali hocu da cujem misljenje profesionalaca

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #1 on: October 13, 2008, 09:14:07 AM »
gandza? no comment jbt  :bored: :bored:
Why so serious?

Offline mikoshmarinin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 341
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #2 on: October 13, 2008, 09:26:00 AM »
Sutradan posle marihuane su ti mlitavi misici i stvarno ne znam kako bi uspeo da se nateras da radis neki dobar trening. Btw, znam nekoliko ljudi koji su uspeli takmicenje da upropaste time sto su varili par dana pre. I na sam dan nisu mogli da postignu maksimum.

Duvan i alkohol - svi vec znamo price o tome i mislim da je prezvakana tema tako da ako bi imali i jedno jedino pozitivno dejstvo na treniranje/povecanje misica, mislim da bi bilo svima poznato.

Ni jedno ni drugo ni trece ne moze da ti pomogne. Batali sve to.

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #3 on: October 13, 2008, 10:51:34 AM »
O alkoholu bila tema,a o ovom trecem ne znam da li uopste treba pocinjati raspravu... :crazy:
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline stalker92

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #4 on: October 13, 2008, 10:57:44 AM »
hvala

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #5 on: October 13, 2008, 11:35:43 AM »
Trava je dobra za definiciju, ali samo ova prirodna, sa domacih livada...
#15 Vince Carter

Offline munja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 294
  • Gender: Male
  • Live to ride-Ride to live
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #6 on: October 13, 2008, 11:37:11 AM »
kako alkohol, duvan i marihuana uticu na razvoj misica? ja sam cuo da alkohol goji zbog raznih secera koje sadrzi, ali hocu da cujem misljenje profesionalaca

      :innocent: :innocent:


  :wallbash1: :wallbash1:

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #7 on: October 13, 2008, 11:45:36 AM »
ne dam travu ni za zivu glavu :lol: :lol: :lol:
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #8 on: October 13, 2008, 12:03:46 PM »
jedan moj drugar duva skoro svaki dan i takav i trenira, i taj moj drugar se uspio spremiti za takmicenje. Jedino sto ga je zajebavalo je otvaranje apetita od trave, znaci jeo mu se junk kad se napusi ..ali gdje je jaka volja onda se izdrzi. Neka istrazivanja kazu da marihuana snizava nivo testosterona..ne zajebavam se , pogledajte na netu malo. Jos izaziva bezvoljnost, rupe u pamcenju(zaboravljas sve zivo), asocijalnost itd.ali u ogromnim kolicinama thc-a  Znam o cemu pricam i recimo da je ok 1 nedeljno .. moj stav je da trava nije droga, da ima i neke prednosti i karakteristike kao da je lijek..ali i svaki lijek ima nuspojave.
Meni su gori ovi koji puse nekoliko kutija cigareta i rizikuju rak pluca nego ovi koji vikendom puse travu..
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #9 on: October 13, 2008, 12:06:30 PM »
jedan moj drugar duva skoro svaki dan i takav i trenira, i taj moj drugar se uspio spremiti za takmicenje. Jedino sto ga je zajebavalo je otvaranje apetita od trave, znaci jeo mu se junk kad se napusi ..ali gdje je jaka volja onda se izdrzi. Neka istrazivanja kazu da marihuana snizava nivo testosterona..ne zajebavam se , pogledajte na netu malo. Jos izaziva bezvoljnost, rupe u pamcenju(zaboravljas sve zivo), asocijalnost itd.ali u ogromnim kolicinama thc-a  Znam o cemu pricam i recimo da je ok 1 nedeljno .. moj stav je da trava nije droga, da ima i neke prednosti i karakteristike kao da je lijek..ali i svaki lijek ima nuspojave.
Meni su gori ovi koji puse nekoliko kutija cigareta i rizikuju rak pluca nego ovi koji vikendom puse travu..


u potpunosti se slazem sa tobom :)
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!