EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Diskusija o bilderima nekada i sada  (Read 86705 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #20 on: September 15, 2007, 05:35:47 PM »
da  gay takmicenje u smislu gay look-a, tamo bre nastupaju kompleksasi koji nisu uspeli da nabiju nesto mase ,a zarko su zeleli i kljukali se svim i svacim..pa se sada foliraju kao nece da budu veliki,za takve stvari postoji manekenska pista,mada sam ja vidjao i krupnije manekene nego sto su likovi sa body fotness takmicenja....mozda moj stav zvuci previse grubo,ali me nervira teror da na svakom BB takmicenju moram da prodjem torturu zgoljavaca u gacama do ponoci da bih sacekao da vidim ono zbog cega sam i dosao kao i velika vecina,a to je BB


Uploaded with ImageShack.us

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #21 on: September 15, 2007, 05:48:25 PM »
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,1349.0.html
Momak ima 70kg na takmicenju-i mislim da izgleda fenomenalno.....Ja ga ne nazvao gay-em...
filmovi.infopult.net

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #22 on: September 15, 2007, 05:52:02 PM »
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,1349.0.html
Momak ima 70kg na takmicenju-i mislim da izgleda fenomenalno.....Ja ga ne nazvao gay-em...

stvar ukusa...ja nisam ni za koga rekao da je gay,vec sam pominjao gay look


Uploaded with ImageShack.us

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #23 on: September 15, 2007, 05:58:15 PM »
e bravo Laki,upravo sam hteo ovo da ti predlozim...upropastismo Ronnie-vu temu


Uploaded with ImageShack.us

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #24 on: September 15, 2007, 06:00:26 PM »
e bravo Laki,upravo sam hteo ovo da ti predlozim...upropastismo Ronnie-vu temu
Slazem se.. ;)
filmovi.infopult.net

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #25 on: September 15, 2007, 06:06:50 PM »
stvar ukusa...ja nisam ni za koga rekao da je gay,vec sam pominjao gay look
Ok,ok-znam sta si hteo da kazes..........Ali dobro-kao sto ti rece-stvar ukusa.......
Rekosmo dosta toga-i lepo se "svadjasmo".... :)...Ima i drugih koji imaju misljenje o ovome-nek kazu sta misle.... ;)
Pozz.....
filmovi.infopult.net

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #26 on: September 15, 2007, 06:08:03 PM »
Ok,ok-znam sta si hteo da kazes..........Ali dobro-kao sto ti rece-stvar ukusa.......
Rekosmo dosta toga-i lepo se "svadjasmo".... :)...Ima i drugih koji imaju misljenje o ovome-nek kazu sta misle.... ;)
Pozz.....
slazem se


Uploaded with ImageShack.us

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #27 on: September 16, 2007, 01:37:55 AM »
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,1349.0.html
Momak ima 70kg na takmicenju-i mislim da izgleda fenomenalno.....Ja ga ne nazvao gay-em...


Momku kapa do poda to je extremno tesko da se uradi, akva defka, ali brate BB je nesto drugo!!! A to je ono sto je Gagi napisao, sklad pomalo svega. Ja se isto ne kuzim u sudacka gledista i ocjene ali znam da je Ronie velik sportas, legenda, a tek na kraju mass monster sa turtle bely, tako da je to druga stvar.
Ja cijenim svaciji rad pa tako i Ronija, i Jay-a koji po meni jos gore izgleda od Ronija samo je mladji, ali opet stvar ukusa i mog vidjenja koje je amaterski, uglavnom Ameri su poceli da budu u svemu extremi pa tako u svemu, bolje, brze vece, zato im se i desava u svijetu da ih svi gledaju sa gadjenjem...
Uglavnom pojam Bildera je izgradjeno veliko tijelo, ali je u toj prici znanost uzela danak i od covjeka je pretvorila nesto nevjerojatno, doslovno nemoguce, a najveca zalost u ciloj prici je da se danasnja omladina ide gledat na njih pa se polome na treninzima, pretreniravaju i krecu sa kemijom a jos nisu ni 2% od onog sto mogu natural, sve zbog toga brze, bolje i vece.
Ronie i svi slicni njemu su jedna institucija, jedan pogon strasnih srazmjera, ako gledas njegovu hranu, trening, masaze, pedikure, solarij, pa do sponzorstva a onda the dark side of chemistry, dakle iza njega stoje timovi koji rade strucno, ja sam citao da je napravljen aas sa njegovom dnk strukturom koja reagira jos bolje u njegovom sistemu a da li je istina nemam pojma i nikad se nece saznat, a limiti idu sve dalje i dalje...ja garantiram da ce buduci BB izgledat sve visi, sve veci i sve masivniji, na kraju ce carolija kemije i ulja proizvest nesto degutantno i pomalo odvratno, ja da sam u tom svijetu odmah bi radio ispitivanja svih natjecatelja imaju li implantate, imaju li ulja (jebate pumpaju se kao biciklisticke gume odvratno!!!), te neku najgoru vrst AAS ukinut,a one sa stomacima poslat doma, a ovo sto treba od aas ce uvijek bit i neka su tu, ja sam za tijela tipa Arnolda, Miloša (makar mi nikad nije jasno zasto je uzeo ulje i skoro odapeo al eto...) a ovo ostalo je samo SHOW i iskreno tim ljudima se divim jer sam bog zna sto oni u sebe trpaju i hrabrost na takvim podvizima, jer zamislite srce tim momcima od 170cm+ i 150kg (konkretan primjer...) al da ne duljim zalosno je sto ovaj predivan sport ide u skroz krivom smjeru...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline MilosM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Male
  • \ ______
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #28 on: September 16, 2007, 01:42:32 AM »
Pa ovo je sport kao i svaki drugi... Cilj je biti bolji od protivnika...

A da li se to nekome od prisutnih svida ili ne...
Ionako mi prisutni necemo uticati na dalje buduce standarde u ocenjivanju...
Have you ever been alone at night,
Thought you heard footsteps behind,
And turned around and no-one's there ?
And as you quicken up your pace,
You find it hard to look again,
Because you're sure there's someone there!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #29 on: September 16, 2007, 09:01:39 AM »
da  gay takmicenje u smislu gay look-a, tamo bre nastupaju kompleksasi koji nisu uspeli da nabiju nesto mase ,a zarko su zeleli i kljukali se svim i svacim..pa se sada foliraju kao nece da budu veliki,za takve stvari postoji manekenska pista,mada sam ja vidjao i krupnije manekene nego sto su likovi sa body fotness takmicenja....mozda moj stav zvuci previse grubo,ali me nervira teror da na svakom BB takmicenju moram da prodjem torturu zgoljavaca u gacama do ponoci da bih sacekao da vidim ono zbog cega sam i dosao kao i velika vecina,a to je BB

 :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:

a posto mnogi na zalost tj na njihovu srecu nece otvreno da se deklarisu tako,tj kao pozadicni ili buljasi..... :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:....stvar je neminovna