EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: MORAM da se ugojim, pomagajte!  (Read 30379 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline TerAstra

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
  • Gender: Female
Odg: MORAM da se ugojim, pomagajte!
« Reply #20 on: September 28, 2007, 06:08:54 PM »
Hm, da pazim na krvni pritisak.. Ja se trudim da ga podignem svaki dan sa dosta tecnosti. Evo bas pre neki dan sam kasnila na pregled i presla sam oko kilometar veoma brzim hodom. Deset minuta kasnije su mi merili pritisak i bio je 85/55. :crazy:
Over thinking over analyzing separates the body from the mind

Offline маса

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Male
Odg: MORAM da se ugojim, pomagajte!
« Reply #21 on: September 28, 2007, 06:16:17 PM »
Rekla si da samo hoces da se ugojis a da ne ides u teretanu,zbog naprezanja i sl.pa sam ti zato rekao da onda jedes sve zivo ;) A ako ti hoces da ipak vezbas...onda je to saaaaasvim druga prica

Offline NIGHTMARE

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: MORAM da se ugojim, pomagajte!
« Reply #22 on: April 28, 2009, 11:56:31 PM »
Zdravo svima, ja sam Markko i imam skoro 15 godina. Imam veliki problem, ne mogu da se ugojim. Treniran TAEKWONDO vec 6 godina i veoma mi dobro ide. Svako jutro i veche kuci radim sklekove, zgibove, propadanje i cucnjeve ali uopshte nema napretka... Da li je to zbog ishrane ili chega vec??? Ima li neko neki savet da mi pomogne???

Offline Vaki_LEE

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 204
  • Gender: Male
Odg: MORAM da se ugojim, pomagajte!
« Reply #23 on: April 29, 2009, 12:08:25 AM »
Napisi kako se hranis, pa tek onda mozemo reci nesto konkretnije! ;)
It'a all about: Perfect Nutrition, Hard Work, Pain and Sacrifice a lots of Sacrifice!

Offline djela123

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Female
Odg: MORAM da se ugojim, pomagajte!
« Reply #24 on: August 12, 2009, 02:02:31 AM »
zdravo svima!
u potrazi sam da nadjem pravi nacin kako da se ugojim....imam 16 god a imam samo 45kg......pokusavam da jedem puno,ali ne ide mi i dalje sam mrsava....molim vas pomagajte,unapred hvala!!!!!! :)

Offline medzik

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: MORAM da se ugojim, pomagajte!
« Reply #25 on: August 12, 2009, 02:12:10 AM »
ja imam 15 godina .Visok sam metar i 73 centimetra ali sam jako mrsav.Imam samo 49 kilograma.Dali mi mozete predloziti neke vjezbe da bih nabacio bicepse,tricepse i da rasirim ledja,. :yes:

Offline k1b0

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: MORAM da se ugojim, pomagajte!
« Reply #26 on: November 11, 2010, 05:45:13 PM »
Zdravo svima.....vec duze vreme se raspitujem o ishrani...visok sam 1.85 a imam samo 64kg....da li bi neko mogao da mi preporuci kako da se hranim?neka tabela ishrane ili slicno,naravno ako nije problem  ;)  ;)  ;)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.