EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mile Dnevnik Ishrane  (Read 1749 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sasvimobicandecko

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Mile Dnevnik Ishrane
« on: December 08, 2010, 12:50:55 AM »
Pozdrav
Mile sa NBGD 86 god
183cm/97kg
obime nisam merio jedino preko ljubavnih drzaca tu mi je 108  :wow:
Problem je salo na stomaku,znaci samo stomak na ostalim delovima tela nema sala.Inace nije to ni salo vise je ko lopta nekako naduven nije mekano nego tvrdo .Inace nije od pica pijem ali ne u velikim kolicinama.Mozda 2-3 piva nedeljno
Jelovnik trenutno se trudim da koristim lazicev savet za ishranu

Obrok br.1     Obrok br.2     Obrok br.3     Obrok br.4     Obrok br.5     Obrok br.6 
pre treniga solja kafe bez secera   treninga tunjevina + posni  sir    jabuka    150 gr belog mesa + 140 gr rize   100 gr mesa + salata   1 tunjevina+salat


trening
e sad ovako nisam krenuo jos u teretanu sve nemam vremena,vozim sobni  bajs 5 dana u nedelji trenutno po 20 min planiram da povecam(citao sam za hit treninge uvescu i njih ali samo malo da nabijem kondiciju)
sto se tice tegova nista :( trenutno jedino sto radim su sklekovi.Za 10 nedelja 100 sklekova u 1 seriji :D . :link:
Planiram u teretanu od nove godine.Svi mi kazu da od sklekova nema valjde,ali bolje ista nego nista :D


Nesto o sebi
Pa sta znam davno trenirao fudbal davnooo,zadnjih par godina samo jeo i gojio i gojio se.nemam zdravstvenih problema da kucnem u drvo


E sad nekoliko pitanjca
1) Ujutru vozim bajs.Dali da jedem pre voznje bajsa ili posle?I dali da jedem protein ili skrob?
2) Hrana koju mi mama priprema nije na pari nego na ulju i nema sanse da mi sprema na pari :( jel to mnogo strasno ?
3)Na primer: 150 grama belog mesa i 100 grama rize posto radim nisam dosta puta u mogucnosti kuci da jedem jel ok umesto ovoga pilece belo i pomfrit u fast fodu?Znam da nije idealno al ako moze da posluzi

Moj cilj
Je da skinem salo sa stomaka(ravan stomak) i dobijem malu definiciju(najvise grudi ostali delovi tela su mi ok,barem meni :D ) znaci nista posebno  :lol: samo to  :lol:
Toliko od mene nadam se da sam reko sve,hvala puno unapred svima na  pomoci

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Mile Dnevnik Ishrane
« Reply #1 on: December 10, 2010, 07:49:00 PM »
pomfrit nikako buraz...

Offline sasvimobicandecko

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Mile Dnevnik Ishrane
« Reply #2 on: December 12, 2010, 10:28:08 AM »
Hvala svima na odgovorima snasao sam se na drugom forumu  :blowkiss:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Mile Dnevnik Ishrane
« Reply #3 on: December 12, 2010, 11:27:56 AM »
znam zato nisam ni pisao  :yes:
jer 1000 babica kilava beba
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap