EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Potrebna mi je pomoc oko dugogodisnjeg problema  (Read 3031 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tyler durden

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Potrebna mi je pomoc oko dugogodisnjeg problema
« on: August 02, 2009, 01:03:30 PM »
Pozdrav svima. Novi sam clan, i javljam vam se za misljenje. Dakle ovo je sledeci problem.
Pre svega, imam 22 godine, visok sam 180, i trenutno imam 80 kg. Bavim se kick-boxom vec 5 godina aktivno, i odskoro radim i mma (kod nas popularnije ultimate fight). Dosta sam dobre snage i kondicije. Imam 5 treninga nedeljno, + ubacujem 2-3 puta nedeljno jutarnji dzoging na trim stazi, i 2-3 treninga nedeljno sa tegovima. Sasvim mi lepo taj tempo odgovara, i nemam problema. Sto se tice ishrane , dosta se dobro i kvalitetno hranim. I bas zbog toga sam resio da trazim savet i drugu pomoc jer je ocigledno u pitanju genetika. Evo u cemu je problem. Zeleo bih da isklesem stomak, da imam lepu definiciju. Problem mi je u tome sto je imam trbusnjake, izrazene, ali imam mali pojas sala ispod pupka i samo tu. Tkz ''donji stomak''. Tako mi je oduvek. I zaista ne znam kako to da resim. Pa sam pomisljao na neke sagorevace. Cak i ilegalne. Znaci meni je potrebno vrlo, vlro malo d askinem, jer kazem, vec imam izrazene trbusnjake, problem je samo u tom donjem pojasu, i to u veoma maloj kolicini.

Sto se tice zdravlja, sklon sam kamenu u bubregu. Imao sam ga jednom, uspesno ga izbacio, i sad nemam problema. Oduvek imam malo povisen gornji pritisak, vrlo blago, dok mi je donji savrsen.
Pa uz sve to, kakav savet i resenje porucujete?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Potrebna mi je pomoc oko dugogodisnjeg problema
« Reply #1 on: August 02, 2009, 11:17:51 PM »
daj nam svoj jelovnik i daj neku fotku
resicemo samo da steknemo predstavu o tome sta tebi u stvari treba..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tyler durden

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Potrebna mi je pomoc oko dugogodisnjeg problema
« Reply #2 on: August 03, 2009, 09:25:22 AM »
E ovako....

Dakle imam otpriilike uglavnom 5 obroka dnevno. Onog trenutka kada ustanem, uvek prvo popijem casu vode. Odmah zatim, pojedem uglavnom neke pahuljice sa malo jogurta (obicno neki sa malim procentom masti). Kada mi dosadi, promenim na par dana, i pojedem neko parce belog mesa ili slicno sa mladim sirom. Ili obarim par jaja (naravno jedem samo belance). Nakon nekih 2, 3 sata, pojedem malo tunjevine, uvek sa jednim parcetom hleba. I to je jedina kolicina hleba koju unesem za ceo dan. Za rucak, ugavnom jedem ribu (somovinu, skarpinu, sveze filete tune, ponekad i pastrmku i skusu....) ili piletinu (samo belo meso). To je uvek sa nekim kuvanim povrcem. Volim da kuvam, pa znam dosta dobrih razlicitih jela da spremim sa ovim sastojcima. Naravno sve je uglavnom bez ulja, ili sa vrlo malo ulja (to samo ponekad kada isprzim piletine sa povrcem).
Uzina posle toga izgleda tako sto tu malo promenim. Pojedem neko jaje, salatu, od raznovrsnog svezeg povrca....Kada nisam u mogucnosti, kada sam na nogama, u poslu, pojedem saku indijskog oraha, ili nekog kostunicavog voca, ne przenog na ulju.....
Veceram negde najkasnije do 7. Tu pojedem mizernu kolicinu, cisto da ''zagrebem'' zeludac..... jaja, sir.... opet neko parcence piletine, neko kuvano mesano povrce...zavisi kako se osecam....
U toku dana pojedem 2,3 razne vocke....
Pijem preko 3 litre vode dnevno...
Eto....ja kapiram da nije u tome problem, vec bukvalno u genetici....i zato sam resio da posegnem za nekim pomagacem, nekim drugim resenjem.....ja jedino sto znam da daje rezultate je efedrin...ali mi je to malo cimanje, zbog nuspojava....za animal cut se plasim da mi ne uzme mnogo kilaze, jer meni treba samo malu kolicinu sala, masti da spali....nemam nigde drugde ni trunku masti...kazem, imam trbusnjake,. i popriliocno dobru misicnu definiciju, i dobru (meni dovoljnu masu).... Da li postoji jos neki dobar sagorevac (ne nesto tipa l carnitina i sl, vec nesto jace, i efikasnije) Kapiram da mi uz moj stil zivota, i moje treninge sa tim ne bi trebalo vise od mesec dana da sredim problem

I posto su na nekom drugom forumu pomislili da nije vezano sa kolicinom sna. Da napomenem, spavam 8 sati najmanje....

Fotka stize veceras...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Potrebna mi je pomoc oko dugogodisnjeg problema
« Reply #3 on: August 03, 2009, 12:35:43 PM »
daj mi sliku. i napisaces mi tacno kako si i sta juce jeo..sigurno moze da se resi bez pomagaca
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Potrebna mi je pomoc oko dugogodisnjeg problema
« Reply #4 on: August 03, 2009, 04:34:47 PM »
(naravno jedem samo belance)

naravno  :lol: od zumanca ti poraste holesterol jel  :)

Eto....ja kapiram da nije u tome problem, vec bukvalno u genetici....

imali smo vec na forumu jednog koji je salo nasledio od mame  :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline tyler durden

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Potrebna mi je pomoc oko dugogodisnjeg problema
« Reply #5 on: August 03, 2009, 11:11:42 PM »
ti neka malo :crazy:??

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Potrebna mi je pomoc oko dugogodisnjeg problema
« Reply #6 on: August 03, 2009, 11:14:26 PM »
ahahahahahha
dobro je ako sam malo  :crazy:
od ovakvih izjava mogla sam i vise  :crazy:

:lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads