EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako da smrsam?!  (Read 91709 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline sneska

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #20 on: May 29, 2009, 11:12:15 PM »
dugo se mucim sa kilogramima , narocito u predelu stomaka....krenula sam u teretanu 2-3 put nedeljno , pre toga sam isla na aerobik..zabrinulo me je to sto ne izbacujem znoj tj, za vreme treninga drugarica i ja radimo isti program( otprilike smo iste gradje i kg/ visina ) , ona je posle treninga gola voda a  ja nista , kao da nisam ni radila kap znoje nema, nista se ne topi.. ..
da li treba da predjem na neki drugi vid treninga, sta mi savetujete ??

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #21 on: May 29, 2009, 11:17:47 PM »
to nema nikakve veze, prosto ti je takav organizam. ja imam drugaricu koja se ne znoji pa makar trcala po vrucini 20km sprint, a ja se oznojim skroz posle 2 minuta treninga! nemoj da te to brine, ne izlazi salo kroz znoj, tako da samo nastavi sa kardiom i bice rezultata :)

Offline SLADJA

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #22 on: May 31, 2009, 05:13:45 PM »
imam problema sa viskom KG... :blush:
 butine se su mi kriticne... sitomak tu i tamo, to mogu podnijet, ruke malo deblje...  :help:
ovo mi vise postaje kompleks...  :crazy:



Offline bello

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #23 on: July 07, 2009, 11:44:47 AM »
Pozdrav svima!!!Da li je neko cuo za  test tolerancije na ishranu i ako jeste da li moze da mi pojasni sta je to,gde se radi,koliko kosta . . itd

Offline Mica86

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #24 on: July 07, 2009, 02:33:23 PM »
Pozdrav svima!!!Da li je neko cuo za  test tolerancije na ishranu i ako jeste da li moze da mi pojasni sta je to,gde se radi,koliko kosta . . itd
Mislim da je vec bilo price o tome na forumu, ako se ne varam....uglavnom zakljucak je bio da je to jedna velika glupost :)
ako vec imas problem sa viskom kilograma prati uputstva koja su postavljena na sajtu i uspeces sigurno, bez ikakve tolerancije i ostalih "popularnih" gluposti :)

Offline milica87

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Female
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #25 on: July 08, 2009, 05:16:18 PM »
nije tacno da je glupost, stvar je veoma dobra i proverena, ali je problem sto ljudi misle da je poenta tog testa mrsavljenje, a to je samo propratna pojava. najvaznije je utvrditi na koje je namirnice covek alergican i koje stvaraju gastritis, gorusicu, nadimanje, gasove, pa i neka ozbiljnija oboljenja. a smrsa se jednostavno zbog toga sto se obicno svima izbaci iz upotrebe secer, belo brasno, svinjetina, jagnjetina.

Offline Mica86

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #26 on: July 08, 2009, 09:55:57 PM »
a smrsa se jednostavno zbog toga sto se obicno svima izbaci iz upotrebe secer, belo brasno, svinjetina, jagnjetina.
Pa upravo se o ovome i radi, zasto bi neko isao kod nutricioniste i placao da bi mu ovaj na kraju rekao ovo sto sam citirao. Za mene je glupost ako je nekom cilj da smrsa na ovaj nacin. Ako su neki drugi razlozi u pitanju onda OK... :)

Offline Heri

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #27 on: July 13, 2009, 07:52:47 PM »
svaka cast za ovo ... ali ja nista ne razumem....  :((((((((

Offline Petar93

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 123
  • Gender: Male
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #28 on: July 13, 2009, 11:34:00 PM »
Heri samo citaj samo ce ti se reci.....

Offline Losmi

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: Kako da smrsam?!
« Reply #29 on: July 21, 2009, 02:17:21 AM »
Pozz svima,novi sam na forumu zanima me imam BMR mi je 2018,a TDEE  2775.Ne razumem od cega treba da mi bude deficit da bi smrsao?