EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Sara985 - dnevnik ishrane  (Read 10864 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sara985

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Female
Odg: Sara985 - dnevnik ishrane
« Reply #40 on: March 27, 2011, 09:16:09 PM »
xaxaxa pa nije od pola metra :)  to citava procedura oko nosenja sendvica na pos`o :)  ok,hvala ti na dobrim savjetima! generalno stoji da moram malo vise da se zrtvujem,jer rezultati nece sami doci... hvala jos jednom :)

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Sara985 - dnevnik ishrane
« Reply #41 on: March 27, 2011, 09:28:36 PM »
ma jok nije procedura vjeruj smao ja kad nosim uvijek nosim odvojeno od torbe to sam vidjela od kolegice na poslu koja je uvijek imala neku super malu ukrasnu kesicu ono tvrdo pakovanje i tako nosila hranu
ja sam nosila sve i svasta
sendvice, pa u taperweru mixala piletina tjestenina,piletina buranija brokoli paradajz, tuna s povrcem, bademe uvijek sam imala u latici na poslu.uopce nije nikakva procedura pa svi jedu na pauzi nekad zajedno nekad posebno zavisi kako je kod koga organizovano , razlika je sto je super hrana kod tebe na dohvat ruke a oni narucuju same djakonije cak ni obicni sendvic narucen nemoze nikad da bude nego kad ga ti napravis kuci ili tuna salata
sve meso vani se przi u dosta ulja jos gore ako je pohovano
ako koriste tunu rijetko je iscijedjene ko na to pazi u restoranima odakle se narucuje
pecivo koje dobijes uz piletinu obicno je napareno na rostilju ili je ko guma ono bijelo
sve u svemu drzi se svoje kuhinje i nemas problema :)

Offline Sara985

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Female
Odg: Sara985 - dnevnik ishrane
« Reply #42 on: March 27, 2011, 10:00:02 PM »
pametno je to da se nosi odvojeno,meni se uvijek nesto prospe po torbi tako da vise nista i ne nosim u njoj... kod nas u ofisu nema definisano vreme za rucak i svi smo u jednoj velikoj prostoriji(mi pripravnici i nasi sefovi) tako da me malo blam da vadim moje zezalice,zato sam mislila da prodjem neopazeno sa jogurtom,kiflom i slicno... vidjecu kako bude islo...

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Sara985 - dnevnik ishrane
« Reply #43 on: March 27, 2011, 10:04:59 PM »
i meni je bilo nezgodno , al poslje vidim da su drugi donosili i gore stvari punjene paprike i slicno , sve nako na otvoreno, pa neke sireve kuhana jaja pa ljuste onde ma ima svega vjeruj..
ovako je bar kultruno imas tapervere sve zatvoreno kao da kupis  u trznom centru sad tih slaata ima milion sve upakovane..
ne treba da ti bude nezgodno , sto prije probijes tu barijeru lakse za tebe poslje niko ne obraca paznju
ovako ces uzet stt ne treba i grist se sto nisi jela sta si trebala i bude ti krivo, a sve radi nekog petog desetog na poslu koji ti nije nista u zivotu i koga briga za tebe za tih 5 min sta ces pojest..
misli malo na sebe a ne na druge  ;)

Offline Sara985

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Female
Odg: Sara985 - dnevnik ishrane
« Reply #44 on: March 27, 2011, 10:10:05 PM »
xaxaxa punjene paprike,sarmice i ostalo :) extra!!!
pa da,dok se malo opustim u tom okruzenju,bice bolje...

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Sara985 - dnevnik ishrane
« Reply #45 on: March 27, 2011, 10:30:50 PM »
ma smao idi po svom od pocetka i nema probl poslje te niko ne pita sto ovo sto ono :yes:

Offline Sara985

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Female
Odg: Sara985 - dnevnik ishrane
« Reply #46 on: March 27, 2011, 10:41:49 PM »
ok,hvalaaaa :) veliki pozdrav za tebe!!

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Sara985 - dnevnik ishrane
« Reply #47 on: March 27, 2011, 10:45:48 PM »
 :blowkiss:

Offline Sara985

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Female
Odg: Sara985 - dnevnik ishrane
« Reply #48 on: April 16, 2011, 01:54:15 PM »
Cao svima! Od poslednjeg javljanja kod mene -2 kg sto je ok...Idem ja nekim svojim ritmom...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Sara985 - dnevnik ishrane
« Reply #49 on: April 16, 2011, 02:54:59 PM »
ne bih da te demotivišem ali za nekog ko treba da skine 25-30kg to nije nikakav napredak
da treba da skineš 5 ili 10 pa ok, al ovako ... :bored:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads