EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL  (Read 147216 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #300 on: June 26, 2010, 01:28:05 PM »
e a ova komb 500mg testosterona nedeljno sa 25 mg dianabola dnevno, medjutim tamo pise da testo treba da se uzima 8 nedelja pa mi nije jasno da to nije dug ciklus za dianabol??? ili sa dianabolom se zavrsava ranije a testostreon nastavlja da se uzima??

da si iscitao sve sto sam ti reko znao bi
al ko ce da cita celih par sati,uh,jes tesko
poslednji put ti ponavljam:Idi jebeno procitaj onih par tema,sve ti pise,zarad tebe i bezbednijeg koriscenja steroida!
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline AnatomyX

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #301 on: June 26, 2010, 02:08:59 PM »
Hebote, ovo nikad necu skontati:
dugo idem vec u teretaanu...nisam klinja...zanm dosta o AAS. Hoce li mi neko sastaviti prvu kuru?
WTF?
ova prva ti je do dzadza  :lol: :lol: :lol:
nego do sad vec dvije kure imas, samo mi reci koliko jos do kraja dana planiras da izbacis kombinacija?
Niko tebi nigdje nece sastavljati kure kao sto ti zamisljas

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #302 on: June 26, 2010, 04:22:55 PM »
e a ova komb 500mg testosterona nedeljno sa 25 mg dianabola dnevno, medjutim tamo pise da testo treba da se uzima 8 nedelja pa mi nije jasno da to nije dug ciklus za dianabol??? ili sa dianabolom se zavrsava ranije a testostreon nastavlja da se uzima??
Pa ja koji nikada nisam AAS koristio sam malo procitao i skontao da se sa dianabolom ide 4 sedmice+test i ostatak ciklusa (jos 4 weks) nastavlja samo sa testom bez icega...znaci da ne citas sto ti je Milan rekao... ;) ;)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline pulse

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #303 on: June 30, 2010, 12:36:46 PM »
ajde iscitacu sto vise mognem pa se javljam a nisam mislio da mi vi sastavljate tu prvu kuru vec ako imate neki savjet dobro bi bilo, i nisam rekao da znam dosta o AAS vec da nisam potpuni debil sto se tice toga, citao sam malo i znam par stvari!!  :dunno:

Offline hitman78

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #304 on: July 19, 2010, 09:18:29 PM »
koji od ovih da uzmem...hvala

metandrostenolon - AkrihinRussia
naposim - TerapiaRomania
metanabol - BritishDragonThailand
thai anabol - BritishDispensary ?

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #305 on: July 19, 2010, 11:47:35 PM »
Nijedan ako si planirao da ga uzimas solo!
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline ArnoldStrongman89

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 163
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #306 on: March 04, 2013, 01:15:19 PM »
a sta da radim kad sam malouman sto se tice ter, i kad sam imo temperaturu 39 sa 2 iso sam u ter drugovi kad su me widjeli mislili su da cu umrijet ali me bilo bas briga, gazio sam koliko sam mogao!!!  :dunno:

Ma ova tema je show  :lol:

Offline nulled

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #307 on: June 23, 2014, 09:38:53 PM »
Da li mogu koristiti ruski akrihin metandrostenolone kome je istekao rok pre 7 meseci? Unapred hvala.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #308 on: June 23, 2014, 09:45:14 PM »
ako nije promenio boju probaj.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline nulled

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #309 on: June 23, 2014, 09:50:00 PM »
Nije promenio boju, izgleda normalno. Drugar moj popio vec 50 tabletica i kaze da nema problema, a lik koji je njemu prodao, koji se profesionalno bavi bodybuildingom kaze da originalni ruski samo taj ima, i da nema veze sto je istekao rok, ja samo da pitam ovde da se informisem. Pitao sam na jos jednom forumu dok nisam video ovaj.