EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: AcMilan91 posle 4 meseca  (Read 25699 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AcMilan91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Odg: AcMilan91 posle 4 meseca
« Reply #110 on: May 31, 2011, 03:46:36 PM »
ima 2-3 nedelje kako se hranim zdravo,i treniram ko konj bukvalno ali kilaza na ide dole 2-3 kile sam samo skinuo imam oko 80 :S

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: AcMilan91 posle 4 meseca
« Reply #111 on: May 31, 2011, 04:17:07 PM »
Pa dobro, nije ni to lose. Koliko puta nedeljno radis s tegovima, koliko kardio, suplementi?

Offline AcMilan91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Odg: AcMilan91 posle 4 meseca
« Reply #112 on: May 31, 2011, 07:16:02 PM »
trenutno ne idem u teretanu ,radim kruzne treninge najvise na olimpu,kardio 5-6 puta...svaki dan trcim,zgibove,svedska gimnastika,dzak,stepenice,brzinska izdrzljivost,propadanja ,trbusnjaci...ne radim to sve u jednom danu nego tako mesam sve zavisi,imam protein kuci al ne znam dal treba da ga pijem kad ne radim sa tegovima,kad samo trcim i radim ove vezbe...vidim po sebi da bas napredujem,al nz sto kilaza ne ide dole,mozda treba vreme ne znam

Offline Dzontras

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
  • Gender: Male
  • Svi ćemo izginemo u vodu brate :D
Odg: AcMilan91 posle 4 meseca
« Reply #113 on: May 31, 2011, 07:50:29 PM »
Buraz procitao sam tvoju temu od pocetka, imao si bas dosta oscilacija, sad zelis da smrsas ponovo?pa pazi moj savet ti je da ne preterujes sa treninzima tj da ti traju tako po 2 sata,atletika trcanje dzak teretana, ok smanji malo i mozda neke tecne Ak da imas tokom treninga da ti sacuvaju taj misic, jer kao sto je becks naveo dzaba ti sve to ako sprzis misicove..onda si ga bas ugasio... i drzi se te hrane i bice sve ok... i gledaj da redovno lezes na spavanje,a ne da ti se desava da u 5ujutro lezes jbt..prepolovi covek sebi dan:S
Eto ovo je samo moja dobra zelja da pomognem,pa ugl ako gresim negde ispravite me,  mada vecina je vec dovoljno rekla...
p.s. vidim da si endomorf kad tako lako nabacujes kg  :)

i ako moze neko o5 da mi posalje smernicu za temu da nap nesto o sebi :S pogubih se tamo kad mi 1 kolega poslao link
Šutiradu me svi me šutiradu,razna gospoda me šutiradu, sa noge na nogu, Svi ćemo izginemo u vodu brate :D

Offline AcMilan91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Odg: AcMilan91 posle 4 meseca
« Reply #114 on: May 31, 2011, 07:53:23 PM »
lezem sad na vreme :) to sam sredio  :yes:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: AcMilan91 posle 4 meseca
« Reply #115 on: May 31, 2011, 08:28:38 PM »
napiši ovde a ja ću ti otvoriti temu
ako ćeš da pišeš jelovnik, trening isl, da to pratiš, onda ćemo otvoriti u ishrana, problemi sa viškom kg, bodybuilding&fitness ...
ako stavljaš slike otvorićemo u galeriji


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: AcMilan91 posle 4 meseca
« Reply #116 on: May 31, 2011, 08:40:05 PM »
Pa naravno da treba vremena. Ako pratis ishranu kako treba i ako si u deficitu onda nema sanse da ne napredujes.

Offline AcMilan91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Odg: AcMilan91 posle 4 meseca
« Reply #117 on: May 31, 2011, 09:48:48 PM »
Hvala puno,samo mi je to trebalo :) :clap: