EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!  (Read 96087 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Evo jose jedno pitanje, dakle s obzirom da je pri definiciji "zabranjen" creatin, nije mi jasno zasto? Jer ako uzmemo u obzir da hidrira misic, dize snagu i ostalo zasto ga se izbacuje? Ja sam mislio da je razlog potkozna voda koju zadrzava ali onda sam procitao da se zapravo voda zadrzava u samom misicu a ne u samoj kozi, dakle...?

ne mozes da odredis gde ce da navuce vodu a misic pun vode nije definisan
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
@Lazic

Kratko i jasno THX  :thumbup1:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Evo jose jedno pitanje, dakle s obzirom da je pri definiciji "zabranjen" creatin, nije mi jasno zasto? Jer ako uzmemo u obzir da hidrira misic, dize snagu i ostalo zasto ga se izbacuje? Ja sam mislio da je razlog potkozna voda koju zadrzava ali onda sam procitao da se zapravo voda zadrzava u samom misicu a ne u samoj kozi, dakle...?

ne mozes da odredis gde ce da navuce vodu a misic pun vode nije definisan
...
« Last Edit: May 05, 2007, 10:36:48 AM by Pedja Petrovic »

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Dakle situaciju ja rezimiram na sljedeći način:

*Kreatin na definiciji je samo za iskusne, dakle ja ne dolazim u obzir je ne koristim diuretike i slično dakle natural sam i pičim dalje kao i do sad dakle bez grama creatina, možete li samo još napisat što se zapravo gubi osim hidratacije mišića ne uzimanjem kretina, dakle oporavak, snaga opada to sam svijestan, ima li još?
Baš me zanima do kraja vaša diskusija, go go.... :thumbup1:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Dakle situaciju ja rezimiram na sljedeci nacin:

*Kreatin na definiciji je samo za iskusne, dakle ja ne dolazim u obzir je ne koristim diuretike i slicno dakle natural sam i picim dalje kao i do sad dakle bez grama creatina, mozete li samo jos napisat sto se zapravo gubi osim hidratacije misica ne uzimanjem kretina, dakle oporavak, snaga opada to sam svijestan, ima li jos?
Bas me zanima do kraja vasa diskusija, go go.... :thumbup1:
..
.M..

« Last Edit: May 05, 2007, 10:34:39 AM by Pedja Petrovic »

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
@Pedja Petrovic

Što ti znači ovo M da ili ne?  ;D :wow:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Neznalice kako si zadovoljan rezultatima?
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Neznalice kako si zadovoljan rezultatima?

Ništa neću da govorim, pusti me jos malo pa ces vidjet sliku before i after! Uglavnom radim kao konj, jedem kao konj, izgledam kao konj  ;D Lazic je vidio neke slike od prije 10-tak dana, idemo non stop korak dalje...samo polako...
Doduse toliko mi je monotono da sam se navikao i da sad nesto mjenjam ne bi bilo u redu....

Uglavnom jučer prolazi susjed i vidi mene da pečem piletinu, pozvoni mi na vrata i kaže, "pa koliko vi toga dnevno jedete????" ja kažem pa 1kg...a ovaj će ajme majko pa zar to nije puno, ma ja kažem je je, da ga skinem a da zna jos 20 jaja i plus whey i plus posni a nekad i riba, a plus GUBIM salo fijuuuuuuu ovaj ne bi vjerovao..... :clap1: ;D :yahoo:

Uglavnom zadovaljan sam, ide, samo sam i nezadovoljan kad vidim koja sam krmača bio, sad tek imam sredjenu prehranu jer prije nisam imao pa ti zamisli... :boxed: :crybaby:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male




Uglavnom zadovaljan sam, ide, samo sam i nezadovoljan kad vidim koja sam krmaca bio, sad tek imam sredjenu prehranu jer prije nisam imao pa ti zamisli... :boxed: :crybaby:


Nema veze kakav si bio..vazno je da si stekao neko iskustvo i da ga stices ;)
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Daleko od toga, sad tek vidim da si "veći" kad si "manji" u biti, ako me shvaćaš!!!
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)