EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Skidanje stomaka, sa upotrebom Animal Cuts-a ili bez?  (Read 5992 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline milan987

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Skidanje stomaka, sa upotrebom Animal Cuts-a ili bez?
« on: February 27, 2011, 05:03:18 PM »
Pozdrav. Naime zanima me jedna stvar. Prvo da iznesem svoju stiuaciju. Idem u teretanu proteklih mesec dana u cilju skidanja kilograma i masnih naslaga :) , do sada sam koristio sagorevač masti Universal Unidyne, sa kombinacijom treninga, koji se sadržao u 40 minuta na eliptičnom trenažeru, 40 minuta na biciklu, i između toga 320 trbušnjaka u 16 serija po 20. Da tu bih i dodao i pešačenje do teretane dužine 4 km u jednom pravcu. Stvar je u tome, da sam uspeo skinuti 9 kilograma, sa 102 na 93, ali je stomak i dalje ostao  :pullhair: Da takodje, pridržavao sam se ishrane bez hleba tipa riba, tunjevina, sojini odresci, masline, ali sam do pre par dana malo finansijski oslabio, pa sam prešao na domaću kuhinju tipa kuvana jela sa što manje masti, u manjim količinama. Jedem dva puta dnevno, treniram 3 dana, pa 1 pauza, zbog posla. Sad me interesuje, pošto mi je prijatelj predložio, da za stomak kupim Animal Cuts, da je on najdelotvorniji. Dok mi drugi prijatelj govori da ne uzimam AC, nego da pare koje bih potrošio na AC potrošim na pileće belo meso, da nastavim sa treninzima, ali da konzumiram pomenuto meso. Naravno, u oba slučaja bih nastavio sa treningom. Tako da sam sad u dilemi: Uzeti AC ili ne? I da želim malo brže da se rešim šlaufa oko pojasa, i razumem da to ne može za 5 dana :) Hvala unapred.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Skidanje stomaka, sa upotrebom Animal Cuts-a ili bez?
« Reply #1 on: February 27, 2011, 06:38:19 PM »
ne, sa kombinacijom treninga, koji se sadržao u 40 minuta na eliptičnom trenažeru, 40 minuta na biciklu, i između toga 320 trbušnjaka u 16 serija po 20.
Uzas. Pocni da radis s tegovima pod hitno. 40 minuta kardia ti je sasvim dovoljno a ne 2x40. Trbusnjaci se ne rade tako, i njih izbaci i radi ih posebno. Znaci trening s tegovima+kardio.

Da takodje, pridržavao sam se ishrane bez hleba tipa riba, tunjevina, sojini odresci, masline, ali sam do pre par dana malo finansijski oslabio, pa sam prešao na domaću kuhinju tipa kuvana jela sa što manje masti, u manjim količinama. Jedem dva puta dnevno.
Ocigledno da ti ishrana ne valja nista. Jedes dva puta dnevno?? 5 puta minimalno! Procitaj malo po forumu pa napravi jelovnik sa najmanje 5 obroka pa cemo ga srediti.

Tako da sam sad u dilemi: Uzeti AC ili ne?unapred.
Nece ti on nista posebno uraditi, razocarat ces se. Prvo sredi ishranu pa tek onda razmisljaj o sagorevacu kasnije.

Offline milan987

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Skidanje stomaka, sa upotrebom Animal Cuts-a ili bez?
« Reply #2 on: February 27, 2011, 07:44:52 PM »
ok potrudiću se da odradim po tvojim uputstvima. Hvala puno Javljam rezultate

Offline milan987

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Skidanje stomaka, sa upotrebom Animal Cuts-a ili bez?
« Reply #3 on: February 28, 2011, 10:01:21 PM »
Becks, jedno pitanje. Promenio sam ishranu počevši od danas. Naime sada se sastoji od:

07.30 doručak: 2 čaše jogurta, 80gr musli
09.00 međuobrok 2 čaše jogurta
12.30 ručak: 2 konzerve tunjevine, 200gr Ella sira
15.00 međuobrok: 2 čaše jogurta, jedna šargarepa
18.00 večera: 200gr belog pilećeg mesa, 200gr riže ( pirinča )
21.00 2 čaše jogurta, 2 šargarepe.

Sve to iznosi 2507 kcal dnevno, i 134gr proteina. Naime, koristio sam onaj kalkulator, koji mi je izračunao da mi dnevni unos kalorija treba da bude 2615kcal, a došao sam do informacije da bi prosečan unos proteina trebao biti 150 gr. Počeo sam raditi sa tegovima, mešano sa trbušnjacima, s tim da mi je plan vežbanja ponedeljak, sreda, petak tegovi, utorak, četvrtak kardio. Ne uzimam ništa od preparata, samo ova ishrana gore i teretana. Da li treba nešto da menjam, ili da nastavim ovako?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Skidanje stomaka, sa upotrebom Animal Cuts-a ili bez?
« Reply #4 on: February 28, 2011, 11:15:15 PM »
07.30 doručak: 2 čaše jogurta, 80gr musli
09.00 međuobrok 2 čaše jogurta
12.30 ručak: 2 konzerve tunjevine, 200gr Ella sira
15.00 međuobrok: 2 čaše jogurta, jedna šargarepa
18.00 večera: 200gr belog pilećeg mesa, 200gr riže ( pirinča )
21.00 2 čaše jogurta, 2 šargarepe.
Preeeeevise jogurta, uopsteno izbegavaj mlecne proizvode.

07.30 Izbaci musli i zameni sa ovsenim pahuljicama, napravis ih sa step sokom i vodom (po zelji cimet), imas na forumu recept, uz to idu 1 celo jaje i 5 belanaca npr.
09.00 međuobrok 150g belog mesa, salata
12.30 ručak: 1 tunjevina, salata
15.00 međuobrok: 200gr belog pilećeg mesa, salata
18.00 večera: 1 tunjevina, salata (izbegavaj potpuno ugljene hidrate, tj skrob uvece)
21.00 Pred spavanje ide 200gr Ella sira.

Negde ubaci i 1 kasiku lanenog ulja.
Ne znam kada ti je trening, to jos napisi da znas kada da tajmiras jos ugljene hidrate. I kako ti idu obaveze, posao u toku dana.
Ako vec ne uzimas suplemente, kupi barem Vitamin C u apoteci (u tabli 30 din) i cepaj 2 tab ujutru i 1 pre treninga.
Ovo nemoj cepati preterano dugo, ja bih presao na varijacije ugljenih hidrata posle 3-4 nedelje ovoga.

Počeo sam raditi sa tegovima, mešano sa trbušnjacima, s tim da mi je plan vežbanja ponedeljak, sreda, petak tegovi, utorak, četvrtak kardio.
Kardio slobodno pojacaj. Kada radis tegove neka ti pauza bude 60 sek max, i ubaci koju super seriju.

Offline milan987

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Skidanje stomaka, sa upotrebom Animal Cuts-a ili bez?
« Reply #5 on: March 01, 2011, 07:45:15 PM »
Pa to je zeznuta strana. Radim 12 sati, pa sam 24 slobodan, pa radim noćnu 12 sati, pa 72 slobodan. Ovo gore što sam bio sastavio, što očigledno nije dobro, sam mislio da mi bude rezim ishrane dok sam na poslu, posto su to najlakse namirnice za poneti. Tako da treniram 3 dana, pa 1 pauziram, dok radim dnevnu smenu, ili ako mi slobodan dan padne nedelja, onda takođe pauza. Za slobodne dane sam mislio da zamenim jogurt ujutru sa jajima, tačnije belancetom, i da tu negde uguram i belu ribu. Kažem tu negde uguram pošto još nisam napravio tačan plan za ishranu tokom slobodnih dana.

Offline milan987

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Skidanje stomaka, sa upotrebom Animal Cuts-a ili bez?
« Reply #6 on: March 01, 2011, 08:08:16 PM »
a da, a trening mi počinje oko 10, 10.30, ako ne računam šetnju do teretane koja traje sat vremena, gde pri tom prešetam nekih 4 km u jednom pravcu. Znam da nije nešto, ali dobro dođe kao zagrevanje ako ništa drugo 

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Skidanje stomaka, sa upotrebom Animal Cuts-a ili bez?
« Reply #7 on: March 01, 2011, 08:21:19 PM »
a da, a trening mi počinje oko 10, 10.30
Onda jedi obrok protein+skrob ujutru i protein+skrob posle treninga, a ostatak dana jedi protein+vlakna i negde jos laneno ulje 1 supenu.

Ovo gore što sam bio sastavio, što očigledno nije dobro, sam mislio da mi bude rezim ishrane dok sam na poslu, posto su to najlakse namirnice za poneti.
Nemoj jogurt, poneses belo ili tunjevinu sa salatom u plasticnoj posudi, viljusku i udri na poslu. Mozes i ella sir jer je vec pripremljen i cepaj.