EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Plivanje i whey?  (Read 16608 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline begginer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
Plivanje i whey?
« on: August 24, 2009, 12:24:43 PM »
Molim sve znalce za jednu informaciju. Plivam 4-5 puta nedeljno kraul 1-1,5 km dnevno. Da li je pametno da ubacim whey? I koliko treba da pijem?

Hvala.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Plivanje i whey?
« Reply #1 on: August 24, 2009, 01:52:10 PM »
Zavisi kakva ti je ishrana, u svakom slushaju whey moze samo pomoci.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline begginer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
Odg: Plivanje i whey?
« Reply #2 on: August 24, 2009, 01:58:36 PM »
Pa trudim se dosta oko ishrane, da jedem sto vise juneceg mesa, ribe, bjelanaca itd. A koliko da pijem whey-a? I kako cesto? Izvinjavam se na ovako trivijalnim pitanjima, ali nikad ranije nisam pio whey.

Offline begginer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
Odg: Plivanje i whey?
« Reply #3 on: August 24, 2009, 02:09:50 PM »
I jos jedna bitna stvar za koju te molim da je uzmes u obzir. Uspio sam da posle dugo vemena potpuno skinem stomak i svo salo (OK, ne bas sasvim, jer sam dosao premrsav pa sam stopirao mrsanje - 180 cm, 75 kg), pa se bojim da ih unosenjem whey-a ne povratim. Postoji li ta opasnost?

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Plivanje i whey?
« Reply #4 on: August 24, 2009, 02:35:43 PM »
Molim sve znalce za jednu informaciju. Plivam 4-5 puta nedeljno kraul 1-1,5 km dnevno. Da li je pametno da ubacim whey? I koliko treba da pijem?

Hvala.

koji bi cilj tog wheya bio ?
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: Plivanje i whey?
« Reply #5 on: August 24, 2009, 03:04:59 PM »
Pa trudim se dosta oko ishrane, da jedem sto vise juneceg mesa, ribe, bjelanaca itd. A koliko da pijem whey-a? I kako cesto? Izvinjavam se na ovako trivijalnim pitanjima, ali nikad ranije nisam pio whey.
EVO MALO PROCITAJ.... ;) imas odgovor na pitanje.... :)
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,147.0.html

I jos jedna bitna stvar za koju te molim da je uzmes u obzir. Uspio sam da posle dugo vemena potpuno skinem stomak i svo salo (OK, ne bas sasvim, jer sam dosao premrsav pa sam stopirao mrsanje - 180 cm, 75 kg), pa se bojim da ih unosenjem whey-a ne povratim. Postoji li ta opasnost?
ako drzis ishranu kako treba...ne...neces se udebljati od Whey,a
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline begginer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
Odg: Plivanje i whey?
« Reply #6 on: August 24, 2009, 03:59:05 PM »
Momci puno hvala na odgovorima.

Pa sa whey-om bih zelio da dobijem na misicnoj masi, da plivanjem razvijem grudi, ledja i triceps. Da li je to moguce?

I jos jedno vazno pitanje. Sumnjam da imam ginekomastiju. Ako je imam, onda je ona veoma malog stepena, a moze biti i salo. Znam da neki steroidi dovode do ginekomasteije. Da li whey moze da pojaca ginekomastiju ili da dovede do nje?

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: Plivanje i whey?
« Reply #7 on: August 24, 2009, 04:11:09 PM »
da krenemo redom.... :)
Pa sa whey-om bih zelio da dobijem na misicnoj masi, da plivanjem razvijem grudi, ledja i triceps. Da li je to moguce?
moze al nista pretrano...a ubaci mali teretanu, ako nije problem..napredak ce biti bolji.. :)
naravno dobra ishrana.... ;)
I jos jedno vazno pitanje. Sumnjam da imam ginekomastiju. Ako je imam, onda je ona veoma malog stepena, a moze biti i salo.
prvo postavi sliku da vidimo dali je rec o gin... mozda tripujes... gore si naveo da si bijo debeo...
i da si omrsavio...mozda je to jos malo sala ostalo, ili koza malo opustila... ja mislim da bi se treningom, moglo zategnuti...
Da li whey moze da pojaca ginekomastiju ili da dovede do nje?
naravno de ne...kako surutka moze dovesti do gine... :hitself:
jesili uzimo mozda neke sojine proizvode na duze vreme...???
i narvno postavi slike...  ;) PooZ
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline zanvalzan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Male
Odg: Plivanje i whey?
« Reply #8 on: August 24, 2009, 04:12:53 PM »
jao bre begginer ponekad pomislim da neki ovde postavljaju pitanja samo da bi druge ljude nervirali, ako vec hoces nesto da koristis prvo procitaj sta je to zapravo i cemu sluzi i shvatices koliko je tvoje pitanje smesno  :boxed:

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Plivanje i whey?
« Reply #9 on: August 24, 2009, 04:14:03 PM »
begginer

Ne može whey da ti izazove GYNO, možeš samo da nabaciš grudi (mišić) ispod žlezde (GYNO) pa da vizuelno taj GYNO ispadne veći, ali daleko od toga da je izazvao povećanje žlezde, whey ti povećava mišić.
Jedino rešenje ako imaš GYNO je operacija inače će te mučiti stalno (estetski)
Pain is temporary, Pride is forever