EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: armstrongov program za zgibove nekoliko pitanja  (Read 4568 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hitmann55555

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 52
  • Gender: Male
armstrongov program za zgibove nekoliko pitanja
« on: July 14, 2010, 03:39:33 PM »
Pozdrav zveri (shvatite ovo kao kompliment)!
Gledao sam ovaj program http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,2122.15.html , pa se pitam da li je neko radio ovaj program do sada i dali je video na[predak?
ja bih hteo da pocnem da radim taj program inace mogu da uradim 3 siroka zgiba za sada, pa bih hteo to da poboljsam, ali TAKODJE NE ZELIM DA ZAOSTAJEM U TERETANI ZELIM DA RADIM I SVE OSTALE DELOVE TELA...... pa moje pitanje glasi 1.kako bih mogao da izkombinujem ovo i teretanu, takodje sada sam na raspustu pa imam viska vremena?
2. da li posle zavrsetka zgibova uzimati whey?
3.da li bi se mogla stvoriti masa uz ovaj program?

to je sve za sada unapred hvala
MARKO

Offline RoflKopter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: armstrongov program za zgibove nekoliko pitanja
« Reply #1 on: July 14, 2010, 04:18:59 PM »
Pozdrav, lepotice. :wow:

Hmm, na forumu ima tema o Amstrongovom programu zgibova, probaj koristiti pretragu, naci ces sto te zanima. :) U svim teretanama mozes raditi zgibove, kada radis ledja, tako da mislim da ces tako najlakse iskombinovati. Zgibovi kao zgibovi su samo jedna vjezba, ponajbolja za ledja, ali ne vjerujem da ima potrebe da poslije samo zgibova uzimas Whey ili neki drugi suplement.

Sto se tice mase, ona se gradi u kuhinji. Procitaj teme u podforumu "Ishrana" i tamo ces naci sve odgovore. Masa se, kao i definicija gradi u kuhinji. Masa ---> train, eat & sleep. Ipak, i sam sam pocetnik, tako da mislim da je najbolje da procesljas forum i potrazis teme koje sam ti naveo, a ovdje sacekaj odgovor nekog od iskusnijih clanova foruma.

Offline hitmann55555

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 52
  • Gender: Male
Odg: armstrongov program za zgibove nekoliko pitanja
« Reply #2 on: July 14, 2010, 04:58:45 PM »
gledao sam puno na internetu ali se pitam kako bih mogao iskonbinovati ovaj trening sa treningom u teretani za ostale delove

Offline KagubataN

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: armstrongov program za zgibove nekoliko pitanja
« Reply #3 on: July 14, 2010, 05:01:17 PM »
Radio sam ja taj program na pocetku sam mogao 3-4 takva zgiba sada mogu 15 samo je bitan kontinuitet i moci ces sve vise.. kao sto je predhodnik rekao ubaci ih kad radis ledja moja preporuka je da ispucas koliko mozes na pocetku treninga pa tek onda da predjes na lat masinu jer posle verovatno neces moci...

Offline hitmann55555

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 52
  • Gender: Male
Odg: armstrongov program za zgibove nekoliko pitanja
« Reply #4 on: July 14, 2010, 06:12:04 PM »
a da li si primetio neke promeni u sirini ledja, i da li si pio proteine posle tih treninga i da li si pored toga isao da radis ostale delove tela u teretani?

Offline KagubataN

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: armstrongov program za zgibove nekoliko pitanja
« Reply #5 on: July 14, 2010, 09:33:40 PM »
zgibovi su ti ista stvar kao lat masina samo sto gadjaju jace sire se ramena od njih ali nije potpuno ako ides u teretanu jednostavno ih ubaci tamo gde radis ledja... razumes zgibovi su dopuna vezbi za ledja znaci uklopi ih tamo gde pripadaju... za proteine neznam posto to ne pijem..

Offline DeathOrGlory

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 510
  • Gender: Male
Odg: armstrongov program za zgibove nekoliko pitanja
« Reply #6 on: July 15, 2010, 07:20:24 AM »
Jedno vreme sam proveo vezbajuci samo zgibove, i po mom iskustvu mogu zakljuciti da su mi dosta pomogli oko stvaranja jedne cvrste osnove od koje mogu dalje da napredujem.Samo cepaj, i kombinuj kako ti odgovara, mada, kako su vec mnogi ljudi napisali pre mene, najlogicniji potez bi bio da ih integrises u trening ledja.

Pozdrav!
Sometimes standing for what you believe means standing alone.

Ciljevi za 2013: biti jaci nego u 2012.