EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: TRENING ZA LEDJA sa Pedjom  (Read 6280 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
TRENING ZA LEDJA sa Pedjom
« on: August 02, 2011, 12:49:45 PM »









Offline warlord

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 215
  • Gender: Male
Odg: TRENING ZA LEDJA sa Pedjom
« Reply #1 on: August 02, 2011, 03:42:26 PM »
Pedja nemam reci..ocekujem ili bar se nadam da ces postaviti treninge za ruke,ramena i noge...ovde se Pedja razlikuje od drugih je je lud(pozitivno lud) i pokazace sve i podeliti svo znanje..dok drugi samo uvijaju levo desno pa ovako pa onako ...i ne samo oko treninga nego i oko svega sto cini hrana,supsi i ostalo..Pedja sve kaze i to je to...e sad odo na trening ledja da malo pokusamo napraviti ovakve krugove..mada je to meni problem a verujem i ostalim forumasina jer za ovakve treninge treba da je cela teretana samo tvoja...ali pokusacemo vec nesto...Pedja vrhunski ..ovo se snima i reze na CD :)) jer se plasim da slucajno ne rikne hard :D

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: TRENING ZA LEDJA sa Pedjom
« Reply #2 on: August 02, 2011, 05:47:35 PM »
Pedja nemam reci..ocekujem ili bar se nadam da ces postaviti treninge za ruke,ramena i noge...ovde se Pedja razlikuje od drugih je je lud(pozitivno lud) i pokazace sve i podeliti svo znanje..dok drugi samo uvijaju levo desno pa ovako pa onako ...i ne samo oko treninga nego i oko svega sto cini hrana,supsi i ostalo..Pedja sve kaze i to je to...e sad odo na trening ledja da malo pokusamo napraviti ovakve krugove..mada je to meni problem a verujem i ostalim forumasina jer za ovakve treninge treba da je cela teretana samo tvoja...ali pokusacemo vec nesto...Pedja vrhunski ..ovo se snima i reze na CD :)) jer se plasim da slucajno ne rikne hard :D

hvala
naravno da ce biti sve sto je na DVD samo ne zelim da zatrpam sve od jednom pa onda gubi smisao i redosled itd..
i naravno da sam uvek na SEBI POKAZAO i onda PRICAO i da nikada nisam LAGAO i lapradao naokolo samo da se nesto prica i bio bespotrebno ljubazan samo iz razloga da bi se nekome uvukao u guzicu itd.
jednostavno sam to sto jesam..neki me vole neki ne..i to je tako i u zviotu a ne u ovom posranom sportu i poslu
ali to je sastavni deo cele prici i uvek se za dobrim konjem prasina dizala

IDEMO DALJE

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: TRENING ZA LEDJA sa Pedjom
« Reply #3 on: August 02, 2011, 08:22:41 PM »
a DVD? gde ima DVD? oću DVD :(


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline warlord

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 215
  • Gender: Male
Odg: TRENING ZA LEDJA sa Pedjom
« Reply #4 on: August 02, 2011, 11:43:18 PM »
nazalost cini mi se da DVD nema nigde...pedja je napisao da je izdato u ogranicenom tirazu i da ce uglavnom da podeli sve prijateljima i postovaocima...ja isto pizdim ali cu da sastavljam ovo deo po deo. ..a ko zna mozda buducim generacijama bas ovako nesto i zatreba jer ko ce kod nas od profija ikada podeliti sa drugima trening...verovatno niko i nikad..tako da je moguce da ce se ovo gledati i za 20-30 godina kad svi omatorimo i odrtavimo..neki klinci ce se paliti i gutati ocima i tako trenirati....u svakom slucaju veoma lep gest vredan svake paznje pogotovo u danjasnje vreme kad se sve gleda kroz materijalno kako zaraditi...ipak je pedja stara skola :)

Offline jocifer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
Odg: TRENING ZA LEDJA sa Pedjom
« Reply #5 on: August 03, 2011, 10:21:22 AM »
Dvd se dobijao uz bilo sta kupljeno u Pedjinom shopu. A sto se tice treninga ipak mislim da ovo nije za pocetnike,vec za ljude sa duzim stazom...

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: TRENING ZA LEDJA sa Pedjom
« Reply #6 on: August 03, 2011, 05:15:15 PM »
a DVD? gde ima DVD? oću DVD :(

pa kad neces da mi das adresu gde zivis da LICNO and PERSONLANO ti donesem  :evillaugh: :evillaugh:

e sad si.. :yes: :clap: :clap:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: TRENING ZA LEDJA sa Pedjom
« Reply #7 on: August 03, 2011, 05:21:20 PM »
ahahaha ovo je nisko čika Peki

pa lično i personalno bi me teško našao kod kuće pošto slabo boravim tamo u poslednje vreme  :bleh:

a ti kad svraćaš u NS uvek se možeš javiti da mi lično i personalno to daš na nekoj kafici, ja sam za  ;)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: TRENING ZA LEDJA sa Pedjom
« Reply #8 on: August 03, 2011, 05:26:25 PM »
nazalost cini mi se da DVD nema nigde...pedja je napisao da je izdato u ogranicenom tirazu i da ce uglavnom da podeli sve prijateljima i postovaocima...ja isto pizdim ali cu da sastavljam ovo deo po deo. ..a ko zna mozda buducim generacijama bas ovako nesto i zatreba jer ko ce kod nas od profija ikada podeliti sa drugima trening...verovatno niko i nikad..tako da je moguce da ce se ovo gledati i za 20-30 godina kad svi omatorimo i odrtavimo..neki klinci ce se paliti i gutati ocima i tako trenirati....u svakom slucaju veoma lep gest vredan svake paznje pogotovo u danjasnje vreme kad se sve gleda kroz materijalno kako zaraditi...ipak je pedja stara skola :)

KAO sto jocifer rece
mada si i ti bio u pravu jer je bio uradjen tiraz od 150 kom ajd da kazem za prijatelje,poznanike,stare kupce,oni koji kupe preko 15 000 itd,medjtim posto sam dobijao toliko mailova da mi jednostavno nije bilo tesko a bogami ni zao da uradim jos jedna tiraz od 150 kom i da ga delim uz bilo sta da se kupi jer jednostavno mi savest nije mogla da dozvoli da neko ko ima 15 000 gleda DVD a neko ko hoce da gleda isti a nema 15 000 din (DECA,a na njih sam posebno slab) ne moze da gleda i onda sam pukao i rekao -SVIMA al bar da se nesto uzme.
ostalo je jos 10-ak kom koje sam bas ostavio za dobre drugare itd (policija mi sada u toku letovanja uzela 7 kom=7 prekrsaja brze voznje  :wallbash1: :wallbash1: i svaki put kada izadjem,sta vezbam,kako bi on se malo ugojio i pkazuje na grudi i ruke ili kako bi malo smrsao-ovih je vise  :lol:,i uz obaveznih 10KM ili 100 KN -jbg,u hrv standard veci i DVD)..
i to je to

@jocifer
pa do nekuda si u pravu
defitivno klinci i pocetnici ovo ne bi trebali da rade ali ono sto je bitno je to da svi procitaju ono sta pise na pocetku DVD-a
dakle
OVO NIJE SAVET I VID EDUKACIJE VEC JE SNIMLJEN MOJ TRENING,ONAKAV KAAV JE
ja sam se mogao namestat i snimiti weider split sistem zaduplo manje vremena i sa duplo mnje zivaca i da to prodajem i kazem da ja tako vezbam i napisem da je to PREPRUKA
ali sam bas uradio obratno jer sam uvek i radio stvari koje ljudi nisu ocekivali od mene
tako i sada
ovo nikako nije prepruka deci i nije DVD edukativnog kratkera ali oni koji znaju mene i sta se sve izdesavalo samnom znati ce koji je i cilj tj koja je svrha tj STA MOGU DA POSTIGNU sa nekim drugim nacinima treniranja itd.. ;) ;)

ko zna..razumeti ce..zar ne?

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: TRENING ZA LEDJA sa Pedjom
« Reply #9 on: August 03, 2011, 05:29:41 PM »
ahahaha ovo je nisko čika Peki

pa lično i personalno bi me teško našao kod kuće pošto slabo boravim tamo u poslednje vreme  :bleh:

a ti kad svraćaš u NS uvek se možeš javiti da mi lično i personalno to daš na nekoj kafici, ja sam za  ;)

 :blowkiss: :blowkiss:

pa kuda nisam usao na net pre 2 sata.. :hitself: :hitself: :wallbash1: :wallbash1:

sada se vratih iz NS :hitself: :hitself:

ali ok... :superman: