EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu  (Read 37684 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #120 on: July 06, 2010, 06:57:56 PM »
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Kad je dobio crveni meni su suze krenule, od tad sam hebo mamu italijanima i mrzim ih najvise od svih reprezentacija  :bash:

podcenjujete fudbal..nije to trchi sutaj daj go .. shta cemo sa mentalnom snagom .. materazzi pobedio ...
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #121 on: July 06, 2010, 07:07:26 PM »
podcenjujete fudbal..nije to trchi sutaj daj go .. shta cemo sa mentalnom snagom .. materazzi pobedio ...
pa da to mu je bila poslednja utakmica u kraijeri, mogao je da se suzdrzi do kraja utakmice, pa nek ga kasnije izudara...uostalom to je bio glavni zadatak materacija... da nije dobio crveni mozda bi francuzi i pobedili, VELIKA GRESKA, I SJAJNO ISKORIŠTENA OD STRANE ITALIJANA

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #122 on: July 06, 2010, 07:30:45 PM »
podcenjujete fudbal..nije to trchi sutaj daj go .. shta cemo sa mentalnom snagom .. materazzi pobedio ...
kako "podcenjijemo fudbal"?
ispade po ovom sto ti kazes, da je zidan obicni "trchi sutaj daj go" igrac a materaci mnogo vise od toga cak jos i psiholog...
materaci je jedna nepristojna picketina koja je uspela da isprovocira zidana  i po tome ostao upamcen... ne opravdavam postupak zidana, ali ga donekle razumem- cak i tako stabilna licnost kakv je on je doziveo zutu minutu- igra poslednju utakmicu u zivotu i to bas u finalu sv prvenstva i jos mu je majka u bolnici na samrti i jos dodje prljavi zabar koji je naziva kurvetinom...
za 10,20 godina- niko nece imati pojma ko je taj materaci ni sta je igrao ni kakav je igrac bio.. a o zidanu ce da se pricaju price i generacije ce da pokusavaju da dostignu taj nivo igre koji je on imao..
filmovi.infopult.net

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #123 on: July 06, 2010, 07:51:34 PM »
kako "podcenjijemo fudbal"?
ispade po ovom sto ti kazes, da je zidan obicni "trchi sutaj daj go" igrac a materaci mnogo vise od toga cak jos i psiholog...
materaci je jedna nepristojna picketina koja je uspela da isprovocira zidana  i po tome ostao upamcen... ne opravdavam postupak zidana, ali ga donekle razumem- cak i tako stabilna licnost kakv je on je doziveo zutu minutu- igra poslednju utakmicu u zivotu i to bas u finalu sv prvenstva i jos mu je majka u bolnici na samrti i jos dodje prljavi zabar koji je naziva kurvetinom...
za 10,20 godina- niko nece imati pojma ko je taj materaci ni sta je igrao ni kakav je igrac bio.. a o zidanu ce da se pricaju price i generacije ce da pokusavaju da dostignu taj nivo igre koji je on imao..

fudbal je daleko od ferpleja, materaci je iskoristio sva dozvoljena sredstva(dozvoljena sredstva su sva ona sredstva koje ne vidi sudija) da ukloni zidana... e sad on je mogao zidana u skoku uhvatit i zavrnuti za j*ja i zidan je gotov (to sudija mozda ne bi ni primetio pa nebi bilo ni kartona), ali ne on je njega isprovocirao a na zidanu je bilo kako ce odreagovati - da li ce ga u protivnickom sesnaestercu dok se izvodi korner onako "slucajno" zviznuti laktom, ili ce ga zviznuti odmah na cistini da to mogu videti sudije - nazalost izabrao je ovo drugo.  :crazy:
U fudbalu ti je kao u zivotu: ne mozes uspeti na posten nacin!

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #124 on: July 06, 2010, 08:14:27 PM »
fudbal je daleko od ferpleja, materaci je iskoristio sva dozvoljena sredstva(dozvoljena sredstva su sva ona sredstva koje ne vidi sudija) da ukloni zidana... e sad on je mogao zidana u skoku uhvatit i zavrnuti za j*ja i zidan je gotov (to sudija mozda ne bi ni primetio pa nebi bilo ni kartona), ali ne on je njega isprovocirao a na zidanu je bilo kako ce odreagovati - da li ce ga u protivnickom sesnaestercu dok se izvodi korner onako "slucajno" zviznuti laktom, ili ce ga zviznuti odmah na cistini da to mogu videti sudije - nazalost izabrao je ovo drugo.  :crazy:
U fudbalu ti je kao u zivotu: ne mozes uspeti na posten nacin!
slazem se
ali ono sto se ne slazem je da je materaci tu bio mudar i planski odradio i d aje ima neki cilj... satro je ispao jos i pametan
gledajuci njgovu karijeru i u italiji i engleskoj i reprezentaciji i izjave saigraca i onih protiv kojih je igrao- njegov nadimak je bio "ludak".. i sumirajuci sve to, zakljucak je po meni da je on jedosyavno dzukela, kojoj se posrecilo to vece...
ovo sve nema veze sa njegovom igrom- njegova igra je uvek bila brutalno dobra... i tu nema zamerki..
filmovi.infopult.net

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #125 on: July 06, 2010, 10:15:05 PM »
slazem se
ali ono sto se ne slazem je da je materaci tu bio mudar i planski odradio i d aje ima neki cilj... satro je ispao jos i pametan
gledajuci njgovu karijeru i u italiji i engleskoj i reprezentaciji i izjave saigraca i onih protiv kojih je igrao- njegov nadimak je bio "ludak".. i sumirajuci sve to, zakljucak je po meni da je on jedosyavno dzukela, kojoj se posrecilo to vece...
ovo sve nema veze sa njegovom igrom- njegova igra je uvek bila brutalno dobra... i tu nema zamerki..

pa materazzi je po svemu shto sam prochitao skroz primeran i izuzetno prijatan covek o kojem svi imaju samo rechi hvale .. VAN TERENA!!! na terenu je pitbull .. ima svoju filozofiju igre .. oce da pobedi .. provokacije su deo te igre ..mislish da niko nikad zidanu nije rekao neshto slichno pa ovaj iskulirao .. ovaj put nije i kostalo ih je titule svetskog prvaka .. jbg :) materazzi ce takodje ostati legenda intera covek koji ima sada 37 godina i dalje ostavlja srce na terenu .. a zidan je taj koji se ispishao po celoj svojoj naciji i saigrachima koji su ginuli do tog trenutka zbog lichnih razloga poshto mu je neki materazzi uvredio sestru mamu ili shta vec ... jednostavno igrachina i legenda kao shto je zidan je morao to drugachije da odradi .. znate i sami shta se deshava u tunelima gde nema kamera .. tuku se ko stoka ..

citam pre par meseci ... kosarkasu nekom jave da mu je umrla cerkica pola sata pred utakmicu ..covek izadje na teren bude najbolji da neshto pun qrac kosheva ... zavrshi se utakmica .. dobije nervni slom raspadne se odnese ga hitna na kraju ...
to je ta mentalna cvrstina o kojoj pricham ... zidan je nije imao u kljuchnom trenutku i jbg ... platili su cenu za to ..

a materazzi je tako uvek igrao i dan danas tako igra .. nije to kao bash planski nego je to njegov stil igre...  lakshe je cuvati nervoznog i isprovociranog napadacha nego fokusiranog i stalozenog ;) .. kad se setim shta je sevchenku radio  :lol: :lol: :lol:
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #126 on: July 06, 2010, 11:22:23 PM »
Jbg ako ti takvu igru i takve igrace cenis u fudbalu onda blago tebi... Zidan je kraljina, i levom i desnom podjednako je cinio cuda, dribler, suter, pas igrac, brz, ali sve to ne spada u fudbal jel da nego je fudbal ko bolje simulira, pada, provocira, dere se grupno na sudiju i iznudjuje od njega da ucini ono sto ni lud ne bi inace ucinio... Mada i jeste jbg, u to se fudbal pretvorio, mislim da se bivse zvezde sad prevrcu u grobu, sve za hebene pare...
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #127 on: July 06, 2010, 11:40:30 PM »
Jbg ako ti takvu igru i takve igrace cenis u fudbalu onda blago tebi... Zidan je kraljina, i levom i desnom podjednako je cinio cuda, dribler, suter, pas igrac, brz, ali sve to ne spada u fudbal jel da nego je fudbal ko bolje simulira, pada, provocira, dere se grupno na sudiju i iznudjuje od njega da ucini ono sto ni lud ne bi inace ucinio... Mada i jeste jbg, u to se fudbal pretvorio, mislim da se bivse zvezde sad prevrcu u grobu, sve za hebene pare...
Ako hoces da budes najbolji moras da budes najbolji u svemu, ne samo u driblanju, sutanju, pasovima, brzini,... vec i u simuliranju, valjanju po terenu, napadanju na sudiju i bla bla takvih stvari kao naprimer (kakava koicidencija  :) ) tvoj imenjak C. Ronaldo

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #128 on: July 07, 2010, 12:15:54 AM »
Ako hoces da budes najbolji moras da budes najbolji u svemu, ne samo u driblanju, sutanju, pasovima, brzini,... vec i u simuliranju, valjanju po terenu, napadanju na sudiju i bla bla takvih stvari kao naprimer (kakava koicidencija  :) ) tvoj imenjak C. Ronaldo

Neverovatno ...
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #129 on: July 07, 2010, 12:19:22 AM »
Jbg ako ti takvu igru i takve igrace cenis u fudbalu onda blago tebi... Zidan je kraljina, i levom i desnom podjednako je cinio cuda, dribler, suter, pas igrac, brz, ali sve to ne spada u fudbal jel da nego je fudbal ko bolje simulira, pada, provocira, dere se grupno na sudiju i iznudjuje od njega da ucini ono sto ni lud ne bi inace ucinio... Mada i jeste jbg, u to se fudbal pretvorio, mislim da se bivse zvezde sad prevrcu u grobu, sve za hebene pare...

ne stavljaj mi rechi u usta ... quoteuj mi gde sam ja rekao da to cenim ...

 
Quote
jednostavno igrachina i legenda kao shto je zidan je morao to drugachije da odradi

ovde sam napisao shta mislim o zidaneu ..
ali CHINJENICA je da se to deshava u fudbalu .. i da mu se desilo ,ja garantujem , stotinama puta pre toga ...  provokacija nema u drugim sportovima ... u borilachkim nema ono mahanje rukama kao ,, ajde napadni '' ili kada spuste gard pa ga provocira .. u tenisu kada djokovic 30x udari lopticom o pod pre servisa ... u vaterpolu se dzentlmenski nose skroz i pod vodom nema niskih udaraca ..igrachi svih sportova rade sve shto im je u moci da pobede ..sportovi gde toga nema su retki i to samo zato shto su sudije regulisale .. ... zashto je to ochigledno u fudbalu ???.. pa zato shto je najgledaniji .. samim tim su i negativne strane najexponiranije .. takodje sam za reformu sudjenja , uvodjenja tehnologije itd .. ali jbg onda ce se manje nameshtati .. ne odgovara fifi :/ :D

gde je to sudija uradio neshto pod pritiskom ?? :D ... to se radi chisto da ga neterash da prestane da kenja po tebi .. da sledeci put razmisli da li ce da ti svira neshto .. sudije u principu ne menjaju odluke ..

fudbal pretvorio u ovo .. ah ne .. mislish da ranije nije bilo toga ?? nisu bili prljavi namazani igrachi itd ... ali kao i u zivotu uvek takvi skrenu paznju na sebe a poshteni i normalni su potisnuti .. A FUDBAL SIMULIRANJE PICKICE ITD ... a citam juche ovaj iz uruguaya protiv ghane igrao celu utakmicu a naprsla mu kost ... cutao nije hteo da se javi ..  fabregas preuzeo na sebe da suta penal u ligi sampiona sa slomljenom nogom ... ima i sada legendi i majstora .. tu je jedan zanetti koji nije u karijeri dobio crveni karton .. !!! u svakoj vecoj ekipi ti imash radilice i postene igrache koji igraju fudbal nisu prljavi itd .. ali dzaba kada se prikazuje samo cronaldo cancer fudbala koji pada i simulira i plache ceo zivot svoj .. i apeluje na sudije da kaznjavaju ostrije startove na njega ..


OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!