EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Wing Chun  (Read 164622 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Freelander1111

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 94
Odg: Wing Chun
« Reply #270 on: November 22, 2009, 12:51:50 PM »
Postovanje svima.
Ovo je prvi reklamni video kluba Tradicionalnog Wing Chun Kung Fu-a "Fisto of Spirit" iz Novig Sada

Gledati u HQ

Offline varjaca

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Wing Chun
« Reply #271 on: December 01, 2009, 02:44:26 PM »
Ah, kako prelepa vestina... Cuo sam da je zena izmislila. Namenjena je da bi se slabiji i manji covek odbranio od jaceg i veceg. Pogledajte film Ip Man, film me je odusevio. A Ip Man vam je jedan od najvecih imena Wing Chun-a. U filmu se on bori protiv drugih boraca, (( na kraju se bori sa japanskim karatistom)). Zarobili su ga japanci u ratu, onda on da bih dobio hleba il brasna nesecam se tacno. Mora da pobedjuje, za svakog coveka kojeg pobedi dobija kilu brasna. On je pobedio 10 odjednom  :clap:
Borba sa karatistom na kraju je fenomenalna, i zavrsava se sa srmcu karatiste posle serije udaraca koje sam jedva mogao da vidim.
Wing Chun se dosta bavi i paralizama, uce se i akupunkturne tacke ako sam upravu

Offline zuti car

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 209
  • Gender: Male
Odg: Wing Chun
« Reply #272 on: November 08, 2010, 01:35:58 PM »
Treće Wushu Igre jugoistočne Evrope održaće se 13.11.2010 u S.C. "Šumice" od 15.00h do 17.00h. Na igrama će učestvovati 17 klubova kinskih borilačkih veština: wushu, Tradicionalni wing chun, weng chun, Ving Tsun, EBMAS Wing Chun, Tai Chiu chuan i prikaz sanda borenja. Ulaz je besplatan, dobro nam došli.
Ko ne zna sta mu je , nek' pogleda gde mu je , pa ako ga nadje , za veceras , to mu je .

Offline voodookv

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
Odg: Wing Chun
« Reply #273 on: November 17, 2010, 08:07:12 AM »
Ah, kako prelepa vestina... Cuo sam da je zena izmislila. Namenjena je da bi se slabiji i manji covek odbranio od jaceg i veceg. Pogledajte film Ip Man, film me je odusevio. A Ip Man vam je jedan od najvecih imena Wing Chun-a. U filmu se on bori protiv drugih boraca, (( na kraju se bori sa japanskim karatistom)). Zarobili su ga japanci u ratu, onda on da bih dobio hleba il brasna nesecam se tacno. Mora da pobedjuje, za svakog coveka kojeg pobedi dobija kilu brasna. On je pobedio 10 odjednom  :clap:
Borba sa karatistom na kraju je fenomenalna, i zavrsava se sa srmcu karatiste posle serije udaraca koje sam jedva mogao da vidim.
Wing Chun se dosta bavi i paralizama, uce se i akupunkturne tacke ako sam upravu

Ta serija udaraca se zove "Wing Chun udarci". Brzi i eksplozivni udarci gde ruka ide preko ruke.

E sada ne znam kako da postam ovde youtube snimak, ali pokusacu.



Offline zuti car

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 209
  • Gender: Male
Odg: Wing Chun
« Reply #274 on: December 06, 2010, 10:04:56 AM »
Snimci sa III Wushu igara , nastup Federacije Tradicionalnog Wing Chun-a Srbije












Ko ne zna sta mu je , nek' pogleda gde mu je , pa ako ga nadje , za veceras , to mu je .

Offline zuti car

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 209
  • Gender: Male
Odg: Wing Chun
« Reply #275 on: February 20, 2011, 02:49:32 PM »














Ko ne zna sta mu je , nek' pogleda gde mu je , pa ako ga nadje , za veceras , to mu je .

Offline zuti car

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 209
  • Gender: Male
Odg: Wing Chun
« Reply #276 on: February 27, 2011, 09:39:13 PM »
još par klipova iz vrsackog kluba



Ko ne zna sta mu je , nek' pogleda gde mu je , pa ako ga nadje , za veceras , to mu je .

Offline zuti car

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 209
  • Gender: Male
Odg: Wing Chun
« Reply #277 on: March 03, 2011, 11:44:08 AM »


Ko ne zna sta mu je , nek' pogleda gde mu je , pa ako ga nadje , za veceras , to mu je .

Offline zuti car

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 209
  • Gender: Male
Odg: Wing Chun
« Reply #278 on: March 11, 2011, 09:58:06 AM »
14. ICU Seminar - Boot Camp Beograd

SUBOTA - 19. Mart 2011.g. od 14h do 17h

ADRESA: OS "NH Sinisa Nikolajevic", Timocka 24, Beograd (Crveni Krst)

PROGRAM:

13:30 dolazak ucesnika i prijava

14:00 - 14:20 zagrevanje
14:20 - 14:30 "Hapkikwan" - Krivokapic
14:30 - 14:40 "Aikido" - Sturanovic
14:40 - 14:50 "AikiBudo" - Milosevic

14:50 - 15:00 Prepreke priprema
15:00 - 15:10 Prepreke proba
15:10 - 15:50 Prepreke takmicenje

15:50 - 16:00 Dodela diploma i nagrada (medalja?)

16:00 - 17:00 "Svetski dan Wing Chuna" Seminar Mikic/Radojkovic

Sertifikati za ucesce ce biti dodeljeni na seminaru ucesnicima koji se prijave i uplate kotizaciju do 15.Marta 2011.
za one koji se prijave kasnije - sertifikati ce biti poslati trenerima podasocijacija koji ce ih proslediti klubovima.

Informacije za sve ucesnike: goran_sturanovic@hotmail.com
WING CHUN prakticari mogu da se jave na: wingchun1@gmail.com

http://www.wingchunserbia.com/
http://www.internationalcombatunion.com/
http://www.facebook.com/event.php?eid=197698130247937
Ko ne zna sta mu je , nek' pogleda gde mu je , pa ako ga nadje , za veceras , to mu je .

Offline mileta99

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Wing Chun
« Reply #279 on: April 11, 2011, 10:27:25 AM »
Wing Chun Kung Fu seminar u organizaciji zvanicne Federacije tradicionalnog Wing Chuna Srbije odrzace se u Kraljevu 17.aprila od 12.30h do 16.30h.Svi zainteresovani mogu se javiti na: wingchun1@gmail.com

Program seminara obuhvata tehnike samoodbrane u realnim situacijama kao i specijalizovane metode vezbanja za napredne praktikante. Svi zainteresovani za vezbanje Wing Chuna i pokretanje sekcija i klubova mogu doci da ostvare licni kontakt sa glavnim trenerima saveza Dusanom Radojkovicem I Mikic Dejanom i se mogu javiti na:
 
wingchun1@gmail.com

Napomena :obuka trenera do majstroskog zvanja po pravilima Wing Chun Federacije Srbije je besplatna