EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Miodrag 94  (Read 33821 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Miodrag 94
« Reply #10 on: December 07, 2009, 01:53:00 PM »
Hvala na podrsci ali ovo za alkohol, nikad nisam popio preko 2 case, a mnogo vrsnjaka pije pivo koje ja ne mogu ni da pomirisem, obicno kad pijem popijem jednu-dvije case bambusa i to je to... Nikad se nisam opjanio za razliku od nekih drugara koji to rade cesce... i naravno misle da su face ako drze cigar u ruku i ako piju pred drustvom, ja definitivno nisam kao oni...

ima vremena  :lol:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Miodrag_Mijo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
  • Gender: Male
Odg: Miodrag 94
« Reply #11 on: December 07, 2009, 07:11:54 PM »
xaxaxaxaxaxaxaxa

Offline Zivaistina

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 41
  • Gender: Male
Odg: Miodrag 94
« Reply #12 on: December 08, 2009, 09:04:52 PM »
Quote
Hvala na podrsci ali ovo za alkohol, nikad nisam popio preko 2 case, a mnogo vrsnjaka pije pivo koje ja ne mogu ni da pomirisem, obicno kad pijem popijem jednu-dvije case bambusa i to je to... Nikad se nisam opjanio za razliku od nekih drugara koji to rade cesce... i naravno misle da su face ako drze cigar u ruku i ako piju pred drustvom, ja definitivno nisam kao oni...
Quote

svaka caST kad tako mislis,veca si faca kad se bavis nekim sportom i fino izgledas,vise se to svidja onim starijim curama al polako,samo naprijed

Offline Miodrag_Mijo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
  • Gender: Male
Odg: Miodrag 94
« Reply #13 on: December 08, 2009, 09:07:34 PM »
Pa ja zelim lijep izgled cisto onako da se djevojke bolje lijepe :))) A i zdravo je to :D

Offline Zivaistina

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 41
  • Gender: Male
Odg: Miodrag 94
« Reply #14 on: December 09, 2009, 03:43:46 PM »
Tako i treba,ja prvo zelim zbog sebe,pa onda zbog zena. :yes:

Offline Kiza_robin_hood

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 65
  • Gender: Male
Odg: Miodrag 94
« Reply #15 on: December 10, 2009, 11:18:49 AM »
Samo da vam kazem da se ne primate toliko sto se tice devojaka zato sto se one ne loze toliko na misicave :yes: . Imam ortaka koji je 91god (dojaja je napucan) i prisao ribi 93 i riba mu kaze svidjas mi se ali si previse nabildovan za mene  :hitself: tako da.....

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Miodrag 94
« Reply #16 on: December 10, 2009, 11:23:53 AM »
Ah ta djeca.... :lol: :lol: :lol: :lol:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Steki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 233
  • Gender: Male
Odg: Miodrag 94
« Reply #17 on: December 10, 2009, 11:55:04 AM »
Hahahhaha koja glupost

Offline Miodrag_Mijo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
  • Gender: Male
Odg: Miodrag 94
« Reply #18 on: December 10, 2009, 12:18:19 PM »
Al moras priznati da se svaka pali na dobre trbusnjake :)))

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Miodrag 94
« Reply #19 on: December 10, 2009, 12:46:29 PM »
Pale se one na debele novchanike uglavnom, cak i vishe nego na trbushnjake... :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.