EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Yelena  (Read 16491 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Yelena
« Reply #20 on: November 29, 2012, 03:36:51 AM »
Aj bez drame.Wins utice na snagu, ali je odgovoran za pucanja svega i svacega.Treba biti iskren, jer da si to precutala mozda ne bi saznala da je lose uzimati ga u te svrhe. Zensko ne treba u tvom stadijumu da ima nista osim ciste hrane, ponekog suplementa i dobrog treninga.Wins, klen i t3 nisu za zezanje.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Yelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Female
  • " Pain is temporary, Victory lasts forever!"
Odg: Yelena
« Reply #21 on: November 30, 2012, 10:05:28 AM »
Aj bez drame.Wins utice na snagu, ali je odgovoran za pucanja svega i svacega.Treba biti iskren, jer da si to precutala mozda ne bi saznala da je lose uzimati ga u te svrhe. Zensko ne treba u tvom stadijumu da ima nista osim ciste hrane, ponekog suplementa i dobrog treninga.Wins, klen i t3 nisu za zezanje.


Sada znam i ja to. Samo što u današnje vreme kurta i murta rade po teretanama nazivajuci sebe "trenerima" a klinci pocetnici slepo veruju da ti ljudi znaju sta rade, kakav sma pocetnik i ja bila pre dve godine. Draga iz razloga sto mislim da cu na ovom forumu biti proziovana i za 10 godina narednih zbog tog igranja sa winsom tad. Dosadilo mi je da jedino što čitam vezano za moju temu bude to,uz šta ste  pametne reci umeli u vezi tog da uputite ti, Lazic i jos jedan covek u inbox. Dok ostali su samo umeli da se ispljuju, a rizik za zglobove i tetive nisam saznala ni sa jednog foruma vec iz drugih izvora. U temi "anabolicki steroidi" gde se i doticna tema nalazi lupali su mi samo kojekakve gluposti...  ajte molim Vas,dosta o winstrolu vise.

Offline Yelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Female
  • " Pain is temporary, Victory lasts forever!"
Odg: Yelena
« Reply #22 on: June 04, 2013, 10:50:53 PM »
Malo osvezenja teme, pa nek' ide zivot.  Najfriskije trenutno...


70kg, raw, jelena tomic, trening








Offline Yelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Female
  • " Pain is temporary, Victory lasts forever!"
Odg: Yelena
« Reply #23 on: June 04, 2013, 10:59:03 PM »
BMI 23,5  Masti 27,7  Misici 32,2  Baz.metabolizam 1443  Visc.masti 4 .. T.Tezina 66,200





Offline aleksandar84

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 445
  • Gender: Male
Odg: Yelena
« Reply #24 on: June 06, 2013, 04:04:54 PM »
bravo za snagu na bencu, zasto ne bacis nekad trening u powerlifting temi, koliko se secam ti si bila na takmicenju u Backoj Palanci?

inace mogla bi da poradis na tehnici na bencu, imala bi sigurno vise od ovoga...

Offline Yelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Female
  • " Pain is temporary, Victory lasts forever!"
Odg: Yelena
« Reply #25 on: June 06, 2013, 06:31:27 PM »
Znam da bih mogla ali ne znam kako,izuzev sto trebam povecati most. U sustini zato se i snimam ne bih li cula nekakav mudar savet. Hm....da bila sam u Palanki i to vise puta.  :)




A ovaj forum retko posecujem zbog nekakvih negativnih iskustava ,usled cega vise i citam a od postovanja se suzdrzavam.

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: Yelena
« Reply #26 on: June 06, 2013, 06:50:27 PM »
http://www.exyu-fitness.com/forum/powerlifting-strongman/


imaš ovde toliko toga ispisanog da ti treba par dana samo da preletiš teme... :)


pođeš prvo od lepljivih pa pročitaš tutoriale za svaki lift, klipove na youtubeu, onda klipove koji su kačeni na forum, ispravljana tehnika, saveti, itd... :)

Offline Yelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Female
  • " Pain is temporary, Victory lasts forever!"
Odg: Yelena
« Reply #27 on: June 07, 2013, 11:00:21 PM »
Okej. Krpicu spram slobodnog vremena, makar i malo po malo. Hvala  :)