EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pocetnik u ishrani i treninzima  (Read 1957 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Litius

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
  • FAK OFF !!
Pocetnik u ishrani i treninzima
« on: February 26, 2009, 10:43:30 AM »
Caos ljudi. E ovako da i ja napisem nesto , da vidim da li moze neko da mi pomogne.
Imam 18za 2meseca 19 godina 73kg , visok 178.
Ovih dana sam planirao da krenem u teretanu , al licno meni se ne svidja tamo da idem. Jer mogu kuci da opalim sklekove i trbusnjake , a svako jutro da idem negde da trcim. Sasvim dosta za masu ja kontam. Trenutno nisam u nekoj formi , pre par dana sam dobio upalu misica zbog naglog treninga sklekova :) Al proci ce uskoro.

Al mene interesuje moja ishrana. Znaci do sad jedem sve sto mama skuva , neke sendvice , uvece neke gluposti i tako.
Znaci ako neko moze da mi pomogne kako da krenem sa nekom dobrom ishranom za masu , i da malo ojacam. Kontam da bi mogao da se pridrzavam svega. Citam forume , bilion sam ih procitao , al pola ja tu ne kontam... npr UH , i tako dalje..
Aj unapred puno hvala.


Sale.
FAK OFF !!

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik u ishrani i treninzima
« Reply #1 on: February 26, 2009, 11:53:52 AM »
Masa cega? Besomucno radeci samo sklekove i trbusnjake neces postici to sto zelis. A i sta zelis da postignes trcanjem ako bi masu?

Offline Litius

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
  • FAK OFF !!
Odg: Pocetnik u ishrani i treninzima
« Reply #2 on: February 26, 2009, 12:21:56 PM »
mm,pa masa tela... Malo da skinem sala oko stomaka... I neka ishrana bi bila dobra... Predlazes ipak teretanu ?
FAK OFF !!

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik u ishrani i treninzima
« Reply #3 on: February 26, 2009, 12:39:22 PM »
Dobro je utabana staza kojom zelis da ides, apsolutno nema potrebe da ides sa strane, procitaj forum odvoji par dana za sve glavne teme.

Offline Litius

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
  • FAK OFF !!
Odg: Pocetnik u ishrani i treninzima
« Reply #4 on: February 26, 2009, 01:42:14 PM »
hehe , citam citam :))
Nadam se da cu naci sve sto mi treba :)
FAK OFF !!