EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Donji stomak  (Read 2075 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nomegusta

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
Donji stomak
« on: August 27, 2014, 02:14:19 PM »
Imam 19 godina , visok sam 186 tezak 87kg. Nisam puno gojazan , ali imam "slauf" oko donjeg stomaka i na bokovima i jako me nervira. Zanima me kako bih mogao da skinem to , da li neke cardio vezbe ili nesto drugo. I jos par napomena: ne bih smeo preterano teske vezbe koje opeterecuju koleno jer imam hipotrofiju natkolenog misica. Sto se ishrane tice , najvise volim kuvano da jedem , pilece belo meso , ribu , pasulj , pilecu i svinjsku dzigericu . Jedem umereno , ali mi najveci problem predstavlja hleb (testo uopste) i slatkisi od kojih sam zavisnik , ali evo vec 4 dana ne jedem slatkise pa se nadam da cu istrajati. Popijem vodu kada mi se prijede nesto slatko. Ako neko ima neki savet za donji stomak bio bih mu zahvalan!

Offline Ugar

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 74
  • Gender: Male
Odg: Donji stomak
« Reply #1 on: September 04, 2014, 12:23:47 AM »
Тај шлауф се друже најтеже скида код сваког мушкарца. Нема ту неке претеране филозофије, радиш кардио што више, трчање, бицикл или неке вежбе снаге, које симулирају кардио вежбање (имаш по интернету гомилу таквих). Ради трбушњаке за доњи стомак i бочне трбушњаке, то такође имаш на интернету, чак i на youtube, на крају крајева знаш i сам које су то вежбе. Само полако i временом ће доћи, не може ништа преко ноћи. Храну своди на што више протеина, имаш на форуму овде разне теме o исхрани, разне рецепте, планове исхране. Полако i биће добро ;)