Offtopic > ::Chat room::

Youtube Treneri i internet pametnjakovici

(1/1)

Sudija Dred:
Pozdrav svima


Zanima me koje je vase misljenje o takozvanim kvazi trenerima sa interneta tipa:Sixpackshortcut,Scooby,Tiger fitness,Matt ogus,Eliot Huls,Buff Dudes,Lui Marco,Kaneski fitness i ostalim indijancima ukljucujuci onog nase indijanca Nixa Zizu,da se odmah razumemo nisam troll i zanima me vase misljenje posto smatram da niko od tih ljudi nije kompetentan da deli pamet sobzirom da sam cuo gomilu gluposti i sve im se svede na pljuvanje drugih bodibildera i pricama o steroidima,kao sto je onaj mentol Lui Marco koji je u sustini kompleksas.

Inace sam prvi put na ovom forumu tako da ako postoji vec topic slobodno me prosledite tamo.

 :evillaugh:


melanie:
Slusala sam bas danas nixine savete za mrsavljenje, u nekim delovima se cini kao da stvarno zna o cemu prica. A onda me na trenutke totalno zbuni, ali ja sam ipak samo pocetnik, verovatno su njegovi saveti vecini na ovom forumu smesni.  :innocent: I ne svidja mi se to prozivanje drugih, posebno onog lazara novovica... tu je malo preterao.  :rolleyes01:

eXeL0L:
od tih sto si nabrojao tiger fitnes ima neke k savete sto se ishrane tice, ogus ima dobre savete sto se tice treninga ako ti je cilj nesto izmedju bb/pl... ostali krs :)

nixa n/c xd

Navigation

[0] Message Index

Go to full version